Krásný nábytek, spokojenost.
Hodnocení obchodu
Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.
dlouhá dodací doba
Ještě nevím až dojde
Rychlost
Rycchlost
Objednán desigin OŘECH, dodána ČERNA MAT
zajímavé slevy
zboží mi přijde až za 3 měsíce od objednání :-( !
rychlost dodání, komunikace s obchodem
dodací lhůty, komunikace
U zboží bylo napsáno že je skladem a když jsem poslal peníze na účet mi napsali že skladem bude nejdřív 5.2.
rychlost dodání, výběr zboží
Dopravu nábytku. Řidič si den předem se mnou domluvil dobu a místo dodání. V den dodání mi dal ještě půl hodiny před příjezdem vědět. Super komunikace.
Ve shopu bylo zboží skladem, po objednání zpráva že není.....
Balení nábytku
Kvalita, montáž
Objednal jsem si dvě komody 2 posunuli termín dodání a na potřetí se už ani neobtezovali napsat nejhorší obchod na který jsem narazil
Komunikace a doprava
Kvalita nábytku. Objednala jsem dětskou postel a neskutečný šunt. Postel nestabilní. Šrouby se protáčí a dodána špatná lišta na rošt. Chyběly vyvrtane díry atd. Obchod by si měl asi zkontrolovat co prodává.
rychlost doručení
Prodávané zboží bylo staženo z výroby, oznámeno až po týdnu od zadání objednávky. Vše prezentováno jako obvykle skladem, tudíž není jisté zda zboží vůbec bude dostupné.
Komunikace
Kvalita zboží, jedna ze stran skříně není úplně rovná a tím pádem nejde skříň zcela zavřít
Matrace jiných rozměrů, jiný rošt a nezabezpečený pojezdový šuplík pro dítě. Nikdy více ani hřebík. Postel zaslána na do redakce dTest a ČOI
Zboží dorazilo v pořádku a dovoz i pan dovozce super
