Hlavička stránky
Logo obchodu Sg-nábytek.cz

Sg-nábytek.cz

79 % spokojených zákazníků

3 736 hodnocení za 2 roky
Obchod má celkem 27 133 hodnocení.
Spokojenost v posledních 6 měsících
pro.led.úno.bře.dub.kvě.0 %100 %

Hodnocení obchodu

Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.

Ověřený zákazníkpřed 5 lety
Doporučuji obchod, ale...

Ceny

Pomalé a dlouhé dodání

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 5 lety
Doporučuji obchod

rychlá dodávka.montáž pro zkušenější muže i ženy.jinak komoda je hezká,spokojenost.

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 5 lety
Nedoporučuji obchod

Neskutečně laxni přístup dlouhé dodací lhůty, žádná mezkomunkce o stavu objednávky..

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 5 lety
Doporučuji obchod

Pěkně zabaleno , nepoškozeno

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 5 lety
Doporučuji obchod, ale...

Stena vypada hezky, odpovida obrazku, cili co jsme predpokladali.

Soucasti nebyl navod na sestaveni (dodatecne jsme na pozadani obdrzeli mailem) a hmozdinky se skobami na pripevneni na zed, coz by mohlo byt uvedene na strankach, aby se podle toho zakaznik zaridil.

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 5 lety
Nedoporučuji obchod

Stále nepřišel

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 5 lety
Nedoporučuji obchod

Skříň zatím funguje, ale jen díky kamarádovi, který je truhlářem a nebýt jeho pomoci, tak by skříň zcela jistě funkční nebyla...

Za tu cenu je to nedotažené dokonce! Milimetr sem, 4 milimetry tam, zřejmě pro výrobce žádná míra. Díly do sebe v mnoha případech nepasovaly a musely se upravovat! Nevím proč jsou na všech třech dveřích provrtané díry na úchytky, když byly dodané pouze dvě! Také by tam mohly být nějaké dorazy, aby dveře tolik nepráskaly. Asi je to pro výrobce taková závratná suma, aby polepil dýhou i místa, o kterých si myslí, že je nikdo neuvidí...mám na mysli horní přední krycí stranu lišty posuvných dveří... Jedním slovem zklamání.

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 5 lety
Doporučuji obchod

Rychlé vyřízení

Málo financí Banka nechce vyjít vstříc a u vás to nejde že bych zaplatil každý měsíc nějakou částku a jak by to bylo v hodnotě sedačky tak by jste ji přivezli s pozdravem Bojda

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 5 lety
Nedoporučuji obchod

Zboží vůbec nedorazilo!

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 5 lety
Doporučuji obchod

dobre jednani.

felsi doba dodani.

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 5 lety
Doporučuji obchod

RYCHLOST DODÁNÍ

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 5 lety
Nedoporučuji obchod

nebyla jsem vůbec informována o objednávce,jestli už je odeslaná či bude mí spoždění. Bohužel už je po termínu a tak jsem objednávku zrušila. Ani na zrušení objednávky jsem nedostala odpověď.

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 5 lety
Doporučuji obchod, ale...

Chválím rychlost dodání

Dosud jsem neobdržela fakturu !

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 5 lety
Doporučuji obchod

Rychlost dodání

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 5 lety
Doporučuji obchod

rychlé doručení, objednaná postel Parma je nádherná, kvalitně provedená

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 5 lety
Nedoporučuji obchod

Pochválit můžu dodání.

Jenom nechápu proč mi přišla faktura když jsem platila řidiči.

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 5 lety
Doporučuji obchod

rychlost

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 5 lety
Doporučuji obchod

Sedačka je nová a můžeme potvrdit, že jsme spokojeni. Řidič byl ochotný a montáž provedl profesionálně.

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 5 lety
Doporučuji obchod

Presnost při sestavovani

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 5 lety
Nedoporučuji obchod

11.11.2020 jsem objednala zboží, které mi do 26:1:2021 nebylo doručeno. U zboží bylo uvedeno obvykle skladem a na objenávce informace, že momentálně není skladem a datum dodání 5.12.2020. Pokaždé, když jsem tam volala, mi operátorka řekla, že mou objednávku, která byla předem uhrazena, předá kolegyni, která má na starosti jednání s dodavateli. Přišel mi 2x mail o odložení dodání. Poprvé do 25.12.2020 a po druhé datum dodání v lednu 2021 a nic se neděje. Od smlouvy jsem odstoupila a doufám, že mi částka bude vrácena v termínu, který mi byl zdělen.

Nahlásit
Nahlásit recenzi

Doprava

DPD CZVlastní přeprava

Kontaktní údaje