Mám objednáno, zboží na skladě. Bohužel nedodáno v termínu který slibovali. Stále čekám.
Hodnocení obchodu
Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.
komunikace při reklamaci
výrobek
Dodání zboží v termínu, komunikace e-shopu.
Domluva s řidičem, místo avizovaného času příjezdu v odpoledních hodinách přijel dopoledne, za vynesení zboží si řekl dvojnásobnou cenu, než kterou mi v informačním e-mailu zaslal e-shop.
Kvalitu i ochotu spolupracovníků . Už jsem jednou v Signálu objednávala .
informovanost, rychlost, ochota, příjemné vystupování, přesnost doručení
Pouze dodání zboží, sice po termínu uváděném na eschopu, ale v den i hodinu po oznámení termínu dodání.
Po zaplacení na dobírku mi bylo odmítnuto potvrzení o převzetí peněz, bude snad doručeno elektronicky. Obrovské zklamání při vyjmutí polštářů z úložného prostoru pohovky. I když jsou pževážně bílé, nebyly opatřeny ochrannnýmm obalem, ale volně položeny, takže po vyjmutí byly značně znečištěny. Naštěstí ručním vysavačem jsem se nečistot zbavila. Výplň polštářů hrůza, odbytá, do krajů a rohů se vůbec nedostala, takže malé polštáře byly jak špatné balóny. Vrchní potahy na polštářích byly na stranách a v rozích znečičtěny, a při snaze upravit výplň v polštářích jsem zjistia, že i vnitřní potahy jsou rovněž takto znečištěny, což nelze odstranit jinak než vypráním nebo vyčištěním., Copak nikdo nekontroluje zboží před odesláním? Další rozčarování při zjištění, že zboží bylo dodáno v jiné barevné kombinaci než je nabízeno na internetu. Boční malé polštáře jsou nabízeny v šedé barvě jako je pohovka, dodány však byly v barvě bílé s čímž absolutně nemůžu souhlasit a budu požádovat zjednání nápravy. Jistě chápete, že mám mnoho důvodů proto, že nemohu v této firmě opakovaně nakupovat ani doporučovat jiným zájemcům. Jestli takovými službami je využívána současná situace, že nelze nakupovat osobně v ochodech, ale pouze po internetu, tak je to velký nešvar, zneužívání zákazníků a trestuhodné. Vše mám zdokumentováno.
dobrá komunikace ,kvalitní doprava a hlavně super ochotný ,komunikativní
řidič víc takových to super dopravců !!!
Zbozi do dnes 31,1,2021nebylo doruceno i kdyz dle zdeleni melo byt doruceno 26.12.2020
Rychlost dodání, dobrá komunikace, příjemný a spolehlivý řidič.
Zboží nebylo dodáno.
Dodání bylo několikrát posunuto o měsíc. Asi po 5 měsíc už to vzdávám. A po přečtení recenzí z jiného webu jsem i ráda že nebylo dodáno. Nedoporučuji
Rychlost dodání.
Nekvalitní výrobek, odštípnuté kraje, deska popsaná fixou, chybějící dna u šuplíků.
rychlost doručení zboží
žádná komunikace prodejce, kdy objednané zboží přijde nebo nepřijde?
Pochválit můžu řidiče který dovezl křesla ,ochotný. Šití potahu pěkné .
Obě křesla se na nožkách kolíbaji ,nožky nejdou vodorovně s čalouněnim. Při sednuti na taburet strašné vrzave zvuky. Spodek nožek je drsný tudíž těžko se posouvá po koberci.
Rychlé dodání
Reklamoval jsem dodání ,kde byla ulomená úchytka na dveřích.
Žadná reakce na email,žádná komunikace.
Dlouhá doba dodání
Na dnešní dobu celkem rychlé dodání.
Jiná barva než na obrázku, ale dceři to naštěstí nevadí.
Nabídku sortimentu
Spokojenost velká.Dcera si ji smontoval sama
