Hlavička stránky
Logo obchodu Sg-nábytek.cz

Sg-nábytek.cz

79 % spokojených zákazníků

3 735 hodnocení za 2 roky
Obchod má celkem 27 133 hodnocení.
Spokojenost v posledních 6 měsících
pro.led.úno.bře.dub.kvě.0 %100 %

Hodnocení obchodu

Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.

Ověřený zákazníkpřed 5 lety
Nedoporučuji obchod

komunikaci na vaší ústředně

špatný systém v plánování dopravy, když už konečně jsem stačila sms potvrdit a 10.2. ke mně mělo zboží dorazit, přišla mi dnes sms, že opět nedorazíte a že nastala chyba v plánování trasy. Předpokládané doručení zboží při objednání bylo cca 4.2. Kdybych věděla, že to bude u Vás takto dlouho trvat, nikdy bych si ho neobjednala.

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 5 lety
Nedoporučuji obchod

Špatně vyvrtane díry úchyty opěradla neseděli

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 5 lety
Doporučuji obchod

Rychlé dodání

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 5 lety
Nedoporučuji obchod

Přišla úplně jiná a poškozená skříňka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 5 lety
Nedoporučuji obchod

Doručení

Návod

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 5 lety
Nedoporučuji obchod

Na strankach se psalo skladem Pote nam bylo zavolani ze neni skladem Datum dodani se presunlo u dvou polozek o mesic A u jedne polozky dokonce o pul roku !

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 5 lety
Nedoporučuji obchod

Dva měsíce a pořád ne mam zboží - několikrát e-mail, že to bude za měsíc za týden a tak dál... Vždy říkání že to někdo jiný udělal chybu ... Ne vím už co z tym dělat...

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 5 lety
Nedoporučuji obchod

jsem truhlař tak se ani neptejte

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 5 lety
Doporučuji obchod, ale...

Řídké lamino

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Registrovaný uživatelpřed 5 lety
Nedoporučuji obchod

Dlouhá doba dodání I když jsem měla v objednávce připlacené vynesení do bytu musela jsem si k řidiči sehnat ještě jednoho člověka který mu s tím musel pomoci a i tak jsem platila vynesení skoro 500?!

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 5 lety
Nedoporučuji obchod

Zboží vůbec nevypadá jako na fotografii. Všechny části obalené pilinami z dřevotřísky. Opěrné polštáře vycpané na 2/3. Budu se bát na gauč sednout, abychom se nepropadli skrz.

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 5 lety
Nedoporučuji obchod

- Pochválit mohu snad jen velkou kreativitu, s jakou je u Signálu vedeno účetnictví, sklad, doručování i celá komunikace. To se totiž jen tak nevidí.

- E-shop rozhodně nedoporučuji! Na nábytek čekám marně 2 měsíce. Mezitím jsem stihla změnit i bydliště. Negativní recenze běžně nepíšu, ale už mi došla trpělivost, takže to vezmu popořadě: - Zboží skladem, skladem nebylo. Dostala jsem o tom zprávu až po 10 dnech. - Další měsíc jsem čekala na informaci, kdy bude zboží u prodejce. - Mezitím jsem se začala neplánovaně stěhovat jinam a požádala o odložení doručení… To jsem ještě netušila, že si dělám úplně zbytečné starosti. Protože získat od Signálu termín doručení je asi jako vyhrát v loterii. - K dodání dosud nedošlo. Funguje to totiž tak, že vám přijde sms s navrhovaným termínem doručení. Pokud nereagujete okamžitě, termín se obsadí a vy čekáte týden na další sms zprávu. A tak stále dokola. Zábavné, že? - Své zaplacené zboží vyhraje jen ten nejrychlejší. Očekává se, že sedíte 24 hodin denně na telefonu a celý týden nic jiného neděláte, než sledujete příchozí zprávy. - Obchodu se vyhněte obloukem. S živým člověkem se nedomluvíte. Po telefonu mi řekli, že jiný způsob domluvy o dopravě není možný. Jestli vám po 2 měsících doručí vaše zaplacené zboží nikoho nezajímá. Jako argument mi bylo sděleno, že takhle na zboží čekají všichni. :-D - A taková perlička na závěr. Když jsem požadovala daňový doklad na provedenou platbu, bylo mi řečeno, že už mají uzavřené účetnictví, takže mi ho mohou vystavit až na nový rok. Signál nábytek je opravdu hodně kreativní v tom, jak pojímá celý prodejní proces i své účetnictví.

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 5 lety
Doporučuji obchod, ale...

Stolek se mě moc libí,složení jednoduché bez problémů

Zklamaly mě 2 škrábance a to zrovna na vrchní desce stolu! škoda!!!!!

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 5 lety
Nedoporučuji obchod

dodávku poškozeného zboží z Listopadu 2020, nebyli schopni do dnes vyřešit.....

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 5 lety
Doporučuji obchod, ale...

Neinformovali mě o objednávce,hlavně kdy dorazí.

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 5 lety
Doporučuji obchod, ale...

Kvalitu již zakoupeného zboží...

Dobrý den, prosila jsem vás, aby zboží dorazilo k 10.2.dnes volal přepravce, moc mne mrzí, že domluva neplatí, měla jsem větší výdaj za opravu auta než jsem čekala, potřebovala jsem dodání o par dnů oddálit, na zboží se moc těším.....

Nahlásit
Nahlásit recenzi
P a Hpřed 5 lety
Nedoporučuji obchod

Něco neskutečného, zboží nejprve nabízejí do 14 dnů, poté si termín posunou na dva měsíce s výmluvou na dodavatele a ani po dvou měsících se sami od sebe neozvou. Smutné jak některé firmy se chovají v době kdy další dotknuté koronavirem bojují o záchranu. Komunikace na úrovni konce 20 století.

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 5 lety
Nedoporučuji obchod

Objednané zboží jsem doposud neobdržel

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 5 lety
Doporučuji obchod

rychlost dodání, komunikace s řidičem, ochota při dodání

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 5 lety
Nedoporučuji obchod

Už od Listopadu objednaný stolek pod televizi, furt akorát říkají nemáme naskladněno...nic víc..mám jich plné zuby

Nahlásit
Nahlásit recenzi

Doprava

DPD CZVlastní přeprava

Kontaktní údaje