komunikaci na vaší ústředně
špatný systém v plánování dopravy, když už konečně jsem stačila sms potvrdit a 10.2. ke mně mělo zboží dorazit, přišla mi dnes sms, že opět nedorazíte a že nastala chyba v plánování trasy. Předpokládané doručení zboží při objednání bylo cca 4.2. Kdybych věděla, že to bude u Vás takto dlouho trvat, nikdy bych si ho neobjednala.
