Hlavička stránky
Logo obchodu Sg-nábytek.cz

Sg-nábytek.cz

79 % spokojených zákazníků

3 735 hodnocení za 2 roky
Obchod má celkem 27 133 hodnocení.
Spokojenost v posledních 6 měsících

Hodnocení obchodu

Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.

Ověřený zákazníkpřed 5 lety
Doporučuji obchod

Rychlá odezva

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 5 lety
Nedoporučuji obchod

Zboží ještě nemám

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 5 lety
Doporučuji obchod

Rychlost, informovanost, vlastní doprava.

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 5 lety
Doporučuji obchod

Skříně byly dobře zabaleny. Pan řidič Sodomka zodpovědně domlouval dodání již den předem. Spokojenost.

vysoká cena dopravy

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 5 lety
Doporučuji obchod

rychlost,spolehlivost

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 5 lety
Nedoporučuji obchod

Neseriozní obchod, klamou spotřebitele, na webu nesmyslné termíny dodání a poté jen samé výmluvy a posouvání termínů dodáni.......doporučuji se vyhnout těmto obchodníkům !!!! í

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 5 lety
Nedoporučuji obchod

1 skříň poškozená vodou vracená. 2 pokus chybí všechny spojovací materiál,po reklamaci místo aby vzaly spoj.mat. z jiné skříně tak to objednali a teď čekám na díly prostě hrůza .

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 5 lety
Doporučuji obchod, ale...

Špatná barva

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 5 lety
Doporučuji obchod

Dopravu a komunikaci s řidičem, dobře zabaleno, pěkné, čisté látky. Možnost prát potahy na polštáře, mají zipy.

Málo vypolstrovane opěradlo v prodlouženém rohu. Cítím tvrdý materiál. Jinak spokojenost

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 5 lety
Doporučuji obchod

Super komunikace

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 5 lety
Doporučuji obchod

ochota

dlouhá doba dodání

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 5 lety
Doporučuji obchod, ale...

Výborná komunikace Ochota všech pracovníků Závozník milý a hned pomohl s výnosem nábytku Dobré ceny

Koupili jsme sedačku, ale její barva moc neodpovídá fotografii u produktu. Je to o něco tmavší šedá. Zároveň není barva "jednolitá", ale je taková trochu jako batikovaná. Tohle je riziko nákupu přes internet. Zároveň jsme měli objednaný konferenční stůl, který nakonec nedorazil - prodejce se omluvil (což kvituji), ale čekal bych nějaké "bolestné" - např. dopravu zdarma na další objednávku nebo slevu na další výrobek. Celkově můžu prodejce doporučit.

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 5 lety
Doporučuji obchod

Rychlost

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 5 lety
Nedoporučuji obchod

Nábytek byl poškozeny, a odreni

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 5 lety
Doporučuji obchod

Rychlost dodání

Oděrky na komodě. U černé extra viditelné

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 5 lety
Doporučuji obchod, ale...

Pozdní expedice zakázky

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 5 lety
Nedoporučuji obchod

Vyber nábytku, který není všude. Kladné vyřešení stornování objednávky.

Hodně dlouhá doba dodání.

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 5 lety
Nedoporučuji obchod

Pri objednani psali doručení ihned...no čekám uz několikátý týden a dnes zas psali ze termín dodání musí přesunout na další týden

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 5 lety
Nedoporučuji obchod

Kreslo ušak je celkove hodne tvrdy jak na zadni casti tak i sedaci cast.celjove je kreslo nepohodlne tim padem .vubec ho nepouzivame pouze stoji netknute v obyvaku uplne nove je na nem pi celem kreslu potah novy a rada bych kreslo vratila a dostala misto nej jine mekkci ktere ma na sedaci casti pruziny a i na zadech je mekkci.kreslo je neposkozene uplne nove tak jak nam ho privezly.jsem psychicky z toho hodne spatna byla to spatna koupe.prosim vas pomozte mi myslim si ze by vymena mohla byt realna.ja mam zdravotni problemy a potrebuji mekke.ozvete se mi prosim vas.akorat neni kreslo zabalene je rozbalene ale vubec nepouzivane nikdo v nem jeste nesedel z duvodu velke tvrdosti a nepohodlnosti.dekuji za odpoved.Zlata Pekna z Ceske lipy

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 5 lety
Doporučuji obchod, ale...

Snad jen to,že zboží dorazilo brzy

Že tam byl jen poloviční kýbl,to bych překousl,ale přesadit lištu na rošt o půl centimetru,abych to musel zkracovat jinak bych to nesešrouboval to je trochu moc. A ta pelest? To nemáte dost materiálu aby jste to uřízly podle rozměrů a dáváte tam krátké prkno?

Nahlásit
Nahlásit recenzi

Doprava

DPD CZVlastní přeprava

Kontaktní údaje