Rychlá odezva
Hodnocení obchodu
Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.
Zboží ještě nemám
Rychlost, informovanost, vlastní doprava.
Skříně byly dobře zabaleny. Pan řidič Sodomka zodpovědně domlouval dodání již den předem. Spokojenost.
vysoká cena dopravy
rychlost,spolehlivost
Neseriozní obchod, klamou spotřebitele, na webu nesmyslné termíny dodání a poté jen samé výmluvy a posouvání termínů dodáni.......doporučuji se vyhnout těmto obchodníkům !!!!
í
1 skříň poškozená vodou vracená.
2 pokus chybí všechny spojovací materiál,po reklamaci místo aby vzaly spoj.mat. z jiné skříně tak to objednali a teď čekám na díly prostě hrůza .
Špatná barva
Dopravu a komunikaci s řidičem, dobře zabaleno, pěkné, čisté látky. Možnost prát potahy na polštáře, mají zipy.
Málo vypolstrovane opěradlo v prodlouženém rohu. Cítím tvrdý materiál. Jinak spokojenost
Super komunikace
ochota
dlouhá doba dodání
Výborná komunikace
Ochota všech pracovníků
Závozník milý a hned pomohl s výnosem nábytku
Dobré ceny
Koupili jsme sedačku, ale její barva moc neodpovídá fotografii u produktu. Je to o něco tmavší šedá. Zároveň není barva "jednolitá", ale je taková trochu jako batikovaná. Tohle je riziko nákupu přes internet. Zároveň jsme měli objednaný konferenční stůl, který nakonec nedorazil - prodejce se omluvil (což kvituji), ale čekal bych nějaké "bolestné" - např. dopravu zdarma na další objednávku nebo slevu na další výrobek. Celkově můžu prodejce doporučit.
Rychlost
Nábytek byl poškozeny, a odreni
Rychlost dodání
Oděrky na komodě. U černé extra viditelné
Pozdní expedice zakázky
Vyber nábytku, který není všude. Kladné vyřešení stornování objednávky.
Hodně dlouhá doba dodání.
Pri objednani psali doručení ihned...no čekám uz několikátý týden a dnes zas psali ze termín dodání musí přesunout na další týden
Kreslo ušak je celkove hodne tvrdy jak na zadni casti tak i sedaci cast.celjove je kreslo nepohodlne tim padem .vubec ho nepouzivame pouze stoji netknute v obyvaku uplne nove je na nem pi celem kreslu potah novy a rada bych kreslo vratila a dostala misto nej jine mekkci ktere ma na sedaci casti pruziny a i na zadech je mekkci.kreslo je neposkozene uplne nove tak jak nam ho privezly.jsem psychicky z toho hodne spatna byla to spatna koupe.prosim vas pomozte mi myslim si ze by vymena mohla byt realna.ja mam zdravotni problemy a potrebuji mekke.ozvete se mi prosim vas.akorat neni kreslo zabalene je rozbalene ale vubec nepouzivane nikdo v nem jeste nesedel z duvodu velke tvrdosti a nepohodlnosti.dekuji za odpoved.Zlata Pekna z Ceske lipy
Snad jen to,že zboží dorazilo brzy
Že tam byl jen poloviční kýbl,to bych překousl,ale přesadit lištu na rošt o půl centimetru,abych to musel zkracovat jinak bych to nesešrouboval to je trochu moc. A ta pelest? To nemáte dost materiálu aby jste to uřízly podle rozměrů a dáváte tam krátké prkno?
