ochotu pracovníku
Hodnocení obchodu
Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.
fotografie produkty byly poměrně dost zavádějící, realita je jiná
zboží dorazilo lehce potlučené (na dvou vnitřních částech)
uvnitř oproti návodu chyběly hned dva šrouby a čtyři matice
během komunikace bylo několikrát uvedeno, že o vynošení můžeme požádat řidiče, ten přitom po příjezdu řekl, že vynošení provede pouze za příplatek (přitom samo doručení bylo velice drahé)
Vyřízení, dodání a ochotu řidiče...
Komunikaci s přepravcem
Kvalita zboží, v návodě jen fotka gauče jak má vypadat a díly, ale jak složit už ne. Chybějící komponenty, špatně navrtané díry
Z prvopočátku mi přišla fajn cena - počítačový stůl včetně doručení za 1200
Naprosto vše
Objednávka odeslána dne 2.1.2021 s tím, že bude doručena 23.1.2021. Samozřejmě do té doby nic nedorazilo. Volal jsem na infolinku a bylo mi sděleno, že dodavatel má celozávodní dovolenou do do konce 22.1.2021 a že mě budou kontaktovat co nadále.
Poslední lednový týden mi přišel email, že se doručení zpozdí - konkrétně, že první týden v únoru stůl naskladní a nejpozději druhý únorový týden bude stůl doručen.
Ode té doby ze strany signal nabytku ticho po pěšine. Dnes je 12.2.2021.
8.2. jsem volal na infolinku s dotazem, jak to vypadá s dodáním zboží. Ultra nepříjemná paní na infolince mi řekla víceméně ať je furt neotravuju, ale že tento týden mě bude někdo kontaktovat ohledně doručení. Celý týden jsem čekal a čekal a nic. Dnes jsem opět volal na infolinku (12.2.2021), tentokrát byla paní příjemnější, mi sdělila, že stůl ještě nebyl ani vyroben, tzn. není ani skladem a netuší, kdy ho budou reálně doručovat, ale že předá můj dotaz na další oddělení, které komunikuje s dodavatelem.
Co mě štve nejvíc na celé situaci je téměř nulová komunikace ze strany signal nabytku, jejich nepříjemnost na infolince a také neustále slibování, že ten další týden už to fakt bude - realita je taková, že stále nedoručeno.
Zboží není stále dodáno, nemám info kdy bude
Špatně ohranovane police
Rychle dodani
Dodane zbozi neodpovidaio ani rozmery. Priserne provedeni. Nikomu nedoporucuji.
Všechno bylo ok
krásně zabaleno,na zmontování musí být dva lidé as mojí šikovností,no podařilo se
Zklamalo mě velice ze zboží nebylo uplne. Chybelo dost šroubů. To me dost zklamalo.
Komunikace dodavatelem,
Komunikace s obchodem, doba dodání
Kvalita (chybne predvrtane panty-uplne mimo), oderky, vynos zbozi misto za 450kc(150kc patro) stal 700kc a bez dokladu :(
Můžu pochválit úplně všechno
Jen že se nedalo platit kartou.
Zboží mi ještě nepřislo!!
Postel supr.
Rošt nevydržel,a to mám 89kg.
Horší návod na montáž.Málo desek na zakrytí zadní části.
Rychlost ,komunikace .
Komunikaci.
Rychlost dodani
