Proražený šuplík a ze zadu je sedačka lehce poškozená......
Hodnocení obchodu
Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.
Kvalita,cena, rychlost dodání
rychlost dodání, dobrá komunikace, ochota
Dodání v pořádku. Ceny.
Připlatili jsme si barvu olše. Přišlo nám to neobarvený. Krom bočních
Rychlost
Poškozené zboží
všechno-rychlé vyřízení, kvalitní zboží.
Mělo být 8,2.-14 mělo být doručeno volal ridic že je poškozeno sedacka nikdo se nenozval druhý den pokud bych nezavolá nevěděla bych nic. Ani omluva ani kompenzace , sedačka prý bude doručena tento týden. Jako v Kocourkově :( :(
skvělá komunikace
Rozbyta sedací suprava
Rychle dodani
Vše bylo v pořádku a jsem maximálně spokojen.
Komoda JULIA K14 Sonoma:
Typický polský produkt - milimetr žádná míra. V případě rozměrového náčrtu ani centimetr. Předvrtané otvory se od sebe liší nejen umístěním, ale i průměrem a hloubkou. Spojovací kolíky někde plavou, někde je nutno použít kladiva. Pojezd jedné zásuvky bylo nutno podložit, jinak by byla nakřivo. Jednotlivé díly zásuvek na sebe nenavazují, každý je o nějaký ten milimetr v jiné výšce.
Bylo by tedy vhodné u nabídky zboží zveřejnit i výrobce.
Dále - od prodejce jsem nedostal fakturu, nemám tedy doklad o koupi.
Daňový doklad musí být dodán automaticky bez připomínání, a to buďto elektronicky nebo v papírové formě se zásilkou.
Způsob dopravy byl nabídnut pouze prostřednictvím České pošty, s níž mám čím dál horší zkušenosti. Zariskoval jsem a nezklamal se. Po dodání na rozvozové depo jsem každý den po dobu jednoho týdne ve sledování zásilek sledoval, jak zásilku připravují, doručují aby se ji nakonec z "technických důvodů nepodařilo doručit". Kdybych několik dní vytrvale netelefonoval, bylo by tam zboží doteď.
Navrhoval bych tedy rozšířit možnosti doručení.
rychlost
Kvalita. Botník celkem v pořádku. Věšák 4 závady: špatně předvrtané otvory,dlouhé vruty, které poškodí vlastní plastové věšáky, absence 2 hmoždinek a 2 vrutů do stěny a hlavně konstrukční vada: i v nezatíženém stavu se prohne horní spojovací prkénko o rozměru 1000 mm, v důsledku čehož má věšák dolní rozměr 1020 mm a je nevzhledný , neřemeslně zhotovený. Bude nutné hledat vhodnou úpravu.
Kvalita, rozumná cena dodání
Nebyl přiložen návod k montáži
Zbozi porad nedorazilo
Zatím nic protože po 9 týdnech komora není u mě!
Zboží po 9 týdnech nedorazilo!
Bezproblémové doručení, vzhled zboží hezký.
Objednané a zaplacené 4kusy, doručeny jen 3kusy a ještě bez šroubů k sestavení. Řeším reklamací.
Komunikace
Bohužel zatím nic
Datum dodání 5.2. a dnes 12.2 stále sedačka nenašla cestu k zákazníkovi
Zboží odpovídá požadavkům.Jsem spokojená.
Nevím o ničem co by mě zklamalo.
