Hlavička stránky
Logo obchodu Sg-nábytek.cz

Sg-nábytek.cz

79 % spokojených zákazníků

3 735 hodnocení za 2 roky
Obchod má celkem 27 133 hodnocení.
Spokojenost v posledních 6 měsících

Hodnocení obchodu

Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.

Marcela Vedralovápřed 5 lety
Doporučuji obchod

Zboží naprosto dle popisu i fotek, cena úžasná.

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Gabriela Wehlepřed 5 lety
Doporučuji obchod

Výborná komunikace a musím vyzdvihnout řidiče, který nábytek rozváží. Velmi příjemný, ochotný a bez předchozí domluvy vynesl nábytek do patra.

Kvalita sedačky. Muž musel převrtat špatně připravené kusy z výroby.

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Andulka Macakovapřed 5 lety
Doporučuji obchod

Dodání

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Aluska 64před 5 lety
Doporučuji obchod

Zboží došlo v předstihu, vše v poradku

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Linda Brostikovapřed 5 lety
Doporučuji obchod

Rychlost dodání, objednávali jsme mezi Vánočními svátky a byli jsme mile překvapeni rychlostí doručení...vše bez problémů a bez výtek:)

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Marie Tripalovápřed 5 lety
Doporučuji obchod

Rychlost dodání, slušné jednání, kvalitní zboží.

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Zuzana Karhanovápřed 5 lety
Doporučuji obchod

Rychlost, kvalita super za dobrou cenu.

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Soňa Meissnerovápřed 5 lety
Nedoporučuji obchod

Rychlost zboží

Sedací souprava Hewlet opěrky na ruce každá s jiného materiálu, úložný prostor prošlápnuty, bočnice potažené jenom kusem látky žádná molitanová výplň. Pozor do 14 dnů vám vemou zboží zpátky účtují 1500 Kč za odvoz

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Registrovaný uživatelpřed 5 lety
Doporučuji obchod, ale...

Rychlé dodání, ochotní zaměstnanci i řidič

Nábytek nemá kvalitní návody, chtělo by to i služby na odborné montování, skříně jsme montovali 10 hodin.

Nahlásit
Nahlásit recenzi
JANA ERNSTOVÁpřed 5 lety
Doporučuji obchod, ale...

Sada šroubů chyběla. Bez plánu .

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 5 lety
Nedoporučuji obchod

Nekompletní zásilka, bídná komunikace, nedodání poprvé to bylo skříně, podruhé stolek potřetí stolek nekompletní,snaha o nápravu nulová!!!!!!!!

Nahlásit
Nahlásit recenzi
tereza chalusovapřed 5 lety
Nedoporučuji obchod

Úplně všechno od začátku objednávky samé problémy. Objednaný gauč přišel v hrozném stavu! Všude díry od nacvakaných spon, spony nacvakané jedna přes druhou vsude po prknech - i tam kde to nedrželo žádný materiál, prkna uvnitř gauče špinavá od barvy, 100% předtím používaná nebo to byly nějaké zbytky odřezků z bůh ví čeho. Materiál otřesný - vubec nesedělo dle popisu, vzhled úplně jiný než na fotkách. Nedodali ani fakturu po zaplacení, o tu jsme si museli žádat sami emailem, abychom ji vůbec měli. Finanční kompenzace za polozničený gauč dorazila až po datumu splatnosti. Divím se, že takovéto věci vůbec mohou poslat někam do světa, gauč by lépe vypadal i kdyby si ho sám nějaký neznalec stloukl doma z obyčejných prken! Naprosto nekvalitní věci! Styďte se za to co prodáváte.

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 5 lety
Doporučuji obchod, ale...

Cena Komunikace

Provedení zakoupené pohovky Zpoplatněná asistence s výnosem nábytku

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 5 lety
Doporučuji obchod, ale...

Dovoz zboží.

Poškozené zboží z výroby.

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 5 lety
Nedoporučuji obchod

Špatná dodávka dle vaší nabídky

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Jan Kratochvílpřed 5 lety
Nedoporučuji obchod

Sedačka přišla pozdě, poškozená, bez spojovacího materiálu. Při reklamaci jsem do hovoru uvedl, že jsem sedačku opravil -míněno sesetavil a použil vlastní spojovací materiál. Raklamace zamítnuta z důvodu, že jsem dlo výrobku zasáhnul před uznáním reklamace. Prsotě typicky poslký smějd za pár korun, nic nesedí, zpracování příšerné - za ty peníze to snesu, ale jednání reklamačního oddělaní a jakéhosi pana vedoucího si líbit nenechám a předávám právníkovi.

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Mscechovipřed 5 lety
Nedoporučuji obchod

Ano dovolate se to je tak jediné

Termíny dodání nikdy nedodrží, první objednávka dorazila tak s měsíčním zpožděním po ukrutné urgenci.Pri další objednávce a ujištění máme na skladě do 5 dnů ještě položka nedošla skoro po dvou měsících tak se asi tento obchod chová nenormálně ke svým zákazníkům počítám že těmto příspěvek bude smazán již nikdy více s pozdravem Martin Čech

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 5 lety
Doporučuji obchod

výrobek odpovídá předloze na webu

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 5 lety
Doporučuji obchod

Ochota vašich zaměstnanců a dobrá rada.

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 5 lety
Doporučuji obchod, ale...

žadne info o objednavce

Nahlásit
Nahlásit recenzi

Doprava

DPD CZVlastní přeprava

Kontaktní údaje