Rychlost
Kvalita zboží a části sedačky neseděli a některé části byli ulomené
Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.
Rychlost
Kvalita zboží a části sedačky neseděli a některé části byli ulomené
Rychlost
Sedačka dorazila s defektem, vrže a nedrží ve složeném stavu.
Na pracovní desce stolu byli stopy pracovních bot. Tak já vám nevím ale asi po ty dřevotřísce někdo chodil to asi není moc profesionální že?
Peníze po stornu vráceny do týdne.
Posouvání termínu doručení o další a další týden. Po víc jak měsíci jsem objednávku zrušila.
zboží pečlivě zabaleno
plánek pro jeho sestavení
Rychlost vyřízení objednávky
Rychlé dodání zboží.
Neúplné dodání zboží. Špatná komunikace při reklamaci.
Nic horšího jsem nezažil prolhaný eshop
Zboží zatím nedorazilo.. ani nevím, co se děje, jen že se objednávka zpracovává :-( objednáno 2. ledna 2021
Ještě mi skříň nepřišla
Všechno lze pochválit,brzké dodání zboží,příjemný a ochotný pan řidič,objenáváme další zboží,vše přišlo v pořádku .Děkuji Marie
Vůbec nic mne nezklamaklo,spokojenost.
rychlost dodání
Nevěřím, že sedačka stála původně 30 tisíc, zlevněna na 15. Kvalita tomu absolutně neodpovídá. Je tvrdá, některé díly jsou vyšší než druhé, je křivá, některé nožky stojí na zemi, některé ve vzduchu. Byli jsme zklamaní, na fotce vypadala kvalitněji a bytelněji. Reklamaci řešit nebudeme jen proto, že jinou sedačku momentálně nemáme a nechceme čekat.
Také napsali smsku, že přijedou v pracovní den od 10 do 16 hodin, když jsem volala aby čas specifikovali, operátorka mi nedokázala odpovědět. Tento obchod znovu ne.
Zboží dorazilo v pořádku, jsem s ním spokojená. Paní mi volala den předem a ověřila si všechny informace, řidič mi volal ještě v den dodání, že cca za 30 min dorazí. Pánové byli milí a ochotní, zboží mi vynesli až do bytu.
Rychlé dodání
Super jednání pana řidiče,velice ochotný
Montáž rychlá bez problémů
Sedačka je nádherná
Jak můžu hodnotit něco, když ještě nedošlo objednané zboží
Komunikaci
Dovoz
Kompletní vyřízení objednávky bylo na 1
zmatečná komunikace ohledně slevových poukazů....
rychlost