Hlavička stránky
Logo obchodu Sg-nábytek.cz

Sg-nábytek.cz

79 % spokojených zákazníků

3 731 hodnocení za 2 roky
Obchod má celkem 27 134 hodnocení.
Spokojenost v posledních 6 měsících
pro.led.úno.bře.dub.kvě.0 %100 %

Hodnocení obchodu

Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.

Ověřený zákazníkpřed 5 lety
Nedoporučuji obchod

Rychlost

Kvalita zboží a části sedačky neseděli a některé části byli ulomené

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 5 lety
Doporučuji obchod, ale...

Rychlost

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 5 lety
Nedoporučuji obchod

Sedačka dorazila s defektem, vrže a nedrží ve složeném stavu.

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 5 lety
Doporučuji obchod, ale...

Na pracovní desce stolu byli stopy pracovních bot. Tak já vám nevím ale asi po ty dřevotřísce někdo chodil to asi není moc profesionální že?

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 5 lety
Nedoporučuji obchod

Peníze po stornu vráceny do týdne.

Posouvání termínu doručení o další a další týden. Po víc jak měsíci jsem objednávku zrušila.

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 5 lety
Doporučuji obchod

zboží pečlivě zabaleno

plánek pro jeho sestavení

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 5 lety
Doporučuji obchod

Rychlost vyřízení objednávky

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 5 lety
Doporučuji obchod, ale...

Rychlé dodání zboží.

Neúplné dodání zboží. Špatná komunikace při reklamaci.

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 5 lety
Nedoporučuji obchod

Nic horšího jsem nezažil prolhaný eshop

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 5 lety
Nedoporučuji obchod

Zboží zatím nedorazilo.. ani nevím, co se děje, jen že se objednávka zpracovává :-( objednáno 2. ledna 2021

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 5 lety
Doporučuji obchod, ale...

Ještě mi skříň nepřišla

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 5 lety
Doporučuji obchod

Všechno lze pochválit,brzké dodání zboží,příjemný a ochotný pan řidič,objenáváme další zboží,vše přišlo v pořádku .Děkuji Marie

Vůbec nic mne nezklamaklo,spokojenost.

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 5 lety
Nedoporučuji obchod

rychlost dodání

Nevěřím, že sedačka stála původně 30 tisíc, zlevněna na 15. Kvalita tomu absolutně neodpovídá. Je tvrdá, některé díly jsou vyšší než druhé, je křivá, některé nožky stojí na zemi, některé ve vzduchu. Byli jsme zklamaní, na fotce vypadala kvalitněji a bytelněji. Reklamaci řešit nebudeme jen proto, že jinou sedačku momentálně nemáme a nechceme čekat. Také napsali smsku, že přijedou v pracovní den od 10 do 16 hodin, když jsem volala aby čas specifikovali, operátorka mi nedokázala odpovědět. Tento obchod znovu ne.

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 5 lety
Doporučuji obchod

Zboží dorazilo v pořádku, jsem s ním spokojená. Paní mi volala den předem a ověřila si všechny informace, řidič mi volal ještě v den dodání, že cca za 30 min dorazí. Pánové byli milí a ochotní, zboží mi vynesli až do bytu.

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 5 lety
Doporučuji obchod

Rychlé dodání Super jednání pana řidiče,velice ochotný Montáž rychlá bez problémů Sedačka je nádherná

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 5 lety
Nedoporučuji obchod

Jak můžu hodnotit něco, když ještě nedošlo objednané zboží

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 5 lety
Doporučuji obchod

Komunikaci Dovoz

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 5 lety
Doporučuji obchod

Kompletní vyřízení objednávky bylo na 1

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 5 lety
Doporučuji obchod, ale...

zmatečná komunikace ohledně slevových poukazů....

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 5 lety
Doporučuji obchod

rychlost

Nahlásit
Nahlásit recenzi

Doprava

DPD CZVlastní přeprava

Kontaktní údaje