rychlost, komunikace
kvalita, otvory pro našrubování noh u taburetu jsme si museli vyvrtat sami, původní vůbec neseděli-nešlo tam nohu vůbec našroubovat.
Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.
rychlost, komunikace
kvalita, otvory pro našrubování noh u taburetu jsme si museli vyvrtat sami, původní vůbec neseděli-nešlo tam nohu vůbec našroubovat.
Objednano pred 14 dny. Vse co bylo objednano bylo na strankach psany ze je skladem. Po objednani dosel potvrzovaci email ze nic z toho skladem neni,takze dodani v nejdelsi mozne dobe.
Velice spatna komunikace, do ted nevim co se zbozim je a jestli vubec se nejak vyrizuje.
Rychlé dodání zboží
Doposud sedaci souprava nedosla. Nulova komunikace s e-shopem!
Domluva, informace o odeslání...vše bylo v pořádku
Velmi neprofesionální přístup, čekání na zboží a až po mém dotazu mi bylo řečeno že se objednávka opozdí.
Bohužel, nic.
Doposud jsem zboží nedostala, byť psali, že zboží je skladem. Po 15 dnech přisel přibližný termín dodání. Je to 20 dní od datum co byl předpokládaný druhý termín dodání a nic. Dnes jsem volala a opět, že asi příští týden. Objednávám v této době hodně, ale zatím nejhorší jednání. Informace jednou za uherák a nebo se člověk musí pídit sám.
Rychlost dodání.
kvalitní zpracování nikdy nic nechybí z montáže, přijatelná cena
Spolupráce s vámi a řidiče velká ochota
Dodaci lhuta zkrácena dost výrazně
Doprava i se smontovanim na miste perfektni
Dekuji budu pokračovat
Bohužel nic
Zboží po sestavení vypadá jako opotřebované, nikoli jako nové.
Zboží nedorazilo...
Zboží došlo ještě dřív než uváděli na eshopu, to je asi jediné.
Objednala jsem si 2x noční stolek dřevo/bílá a poslali mi 1x dřevo/bílý a 1x úplně bílý stolek.....protože fakt nemám náladu na dohady, reklamace a následné čekání, tak jsme je nakombinovali a holt je každý jiný. Objednala jsem odsud jen proto, že takhle úzký noční stolek nikde jinde neměli. Recenze mě dost odrazovaly a měly pravdu. Už zde nic nekoupim...
A nebudu se vyjadřovat k tomu, jak byla celá krabice a vše plné pilin a špinavé od nich a prachu... Při sestavování jsem si jako třešničku na dortu zadržela třísku.
vstřícnost,rychlost dodání
nemám nic co by mně zklamalo
všechno, asi bych to ani nenazvala nábytkem
Objednala jsem si konferenční stolek, rožek stolu ustiply a jedna deska nalomena
Že za celé dva měsíce nemám ještě nábytek doma
Vše bylo v pořádku a krásné.. Děkuji
Krásně nám tam vlezla, libí se nám jak je barevně skombinovana. Jsme velmi spokojeni. Děkujeme v
Nemám žádné stížnosti