komunikace obchodu, doprava
Hodnocení obchodu
Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.
objednávka potvrzena v lednu .Dnes máme 9.března a pořád čekáme
sedačka nebyla doručena z důvodu poškození.Termín opravené 4 týdny.Nebyla nabídnutá náhradní.
Rozbite nozicky u sedacky
Rychlost
velmi pekna pohovka i kreslo
ochotu řidiče
montážní plánek k ničemu, sedačka došla v nesmontovatelném stavu, díly k sobě nepatří, šrouby nesedí na vyvrtané díry, kolečka nepasují na vodicí drážky. Naprostá katastrofa!
Zboží v pohodě
Doprovod dorujíčího řidiče. Prostě bída.
Dodání ve slíbeném terminu, perfektní zabalení, stolek i veškerý spojovací materiál vporadku.
rychlost doručení
kvalita materiálu, kdybych viděla na vlastní oči, tak nikdy nekoupím a vyberu jiný ;)
Komunikace a rychlost dodání
Rychlost dodání, kvalitní a aktivní komunikace ze strany obchodu i dopravce.
nic ještě neposlali
Rychlá domluva s řidičem. Přijel včas a pomohl i vnest do bytu. Byl hodně milý a šikovný. Dekuji.
Nasla jsem presne co jsem potrebovala
Jeste stale nemam sedacku doma..
Kupovala jsem sedačku a přišla přesně taková jaká je na obrázku. Z mé strany vše v pořádku.
rychlé dodání, zboží pečlivě zabaleno, všechny díly v pořádku.
neřekl bych přímo zklamalo, ale těch prkýnek bylo asi 40, složit z toho komodu nebylo lehké.
Neseriózní prodejce. V balení předsíňové stěny chyběly samolepky a prodejce reklamaci zamítl z důvodu, že jsem se ozval pozdě. Ani po vysvětlení důvodu, že jsem stěnu montoval později z důvodu karantény a ochrany rodičů před koronavirem, mi chybějící část dodatečně nezaslal.
Rychlost
Kvalita zboží a nesprávná barva pohovky.
