Hlavička stránky
Logo obchodu Včelí školka

Včelí školka

98 % spokojených zákazníků

123 hodnocení za 2 roky
Obchod má celkem 486 hodnocení.
Spokojenost v posledních 6 měsících
pro.led.úno.bře.dub.kvě.0 %100 %

Hodnocení obchodu

Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.

Ověřený zákazníkpřed 5 lety
Doporučuji obchod

Pan řidič byl příjemný i když se mu stala nepříjemná věc jeden kbelík se vylil do auta ale vše jsme vyřešili k oboustranné spokojenosti Ve středu objednáno v pátek dodáno objednávám každý rok a jsem velmi spokojená

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 5 lety
Doporučuji obchod

Dopravu, balení, komunikaci. Sklenice jsou krásné, dobře těsní.

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 5 lety
Nedoporučuji obchod

Ještě mi ani nedorazilo objednané zboží ani žádné informace o zásilce

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 5 lety
Nedoporučuji obchod

Ani se neozvali

Včelí školkaZobrazit reakci obchodu Včelí školka

Dobrý den,máte objednané zboží s platbou "převodem". Doposud od Vás nemáme platbu. Proto není objednávka vyřízena.

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 5 lety
Nedoporučuji obchod

Ceny

Objednáno v neděli, do středy žádná komunikace. Když jsme si ve středu zavolal jak to vypadá s objednávkou, že se ještě nikdo neozval, bylo mi řečeno, že mi zboží nepošlou, menší zakázky než paletu mi nepošlou. Ale objednat a zaplatit to šlo a nikdo ani nemohl ty tři dny zavolat a cokoliv říct, když bych si nezavolal, asi by se ani nikdo neozval. Zakázka bylo přes email zrušena, že peníze budou poslány zpět. Peníze stále nemám na účetu. Pan si vzal dovolenou a peníze poslány nebyly. Komunikace za mě teda velmi špatná. Zde určitě už nikdy nic.

Včelí školkaZobrazit reakci obchodu Včelí školka

Dobrý den, při našem rozhovoru došlo k nedorozumění. Seděl jsem v autě a nemohl se na objednávku kouknout konkrétně Objednal jste zboží s osobním odběrem na našem odběrném místě. Z toho pak vyplynuly ostatní problémy.

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 5 lety
Doporučuji obchod, ale...

Dobrý sortiment v nabídce

Zboží doposud nedorazilo !

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 5 lety
Doporučuji obchod

Cena je super.

Komunikace.

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 5 lety
Doporučuji obchod

přehlednost stránek, rychlost dodání

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 5 lety
Nedoporučuji obchod

objednal jsem zboží, zaplatil. Zboží nedorazilo a emailem ani telefonem nekomunikují

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 5 lety
Doporučuji obchod

Vzhledem k objednání v sezoně nebyla objednávka vyřízena hned, ale stačilo zavolat a zboží bylo po domluvě doručeno

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 5 lety
Doporučuji obchod, ale...

Bohužel NIC

Po zaplacení a po 14 dnech žádná další komunikace, nedovoláte se !!!!!!! - nevíte jestli je objednávka vyřízena. Mám pocit že jsem se stal obětí podvodu. Hlavně že chtějí peníze dopředu.

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 5 lety
Nedoporučuji obchod

Zbozi jeste nedorazilo

Včelí školkaZobrazit reakci obchodu Včelí školka

Omlouváme se za delší 6ti denní čekání. Je včelařská sezóna a nahromadilo se nám velké množství objednávek. Zásilku zítra zasíláme. Přeji Vám pěkný den.

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 5 lety
Nedoporučuji obchod

Zboží nepřišlo, obchod nekomunikuje. Jak vidím stejné recenze, v tomto případě již nebude od věci podat trestní oznámení.

Včelí školkaZobrazit reakci obchodu Včelí školka

Dobrý den, dvakrát jsme Vás marně kontaktovali kvůli doručení zboží. Psal jsem Vám i email. Reakce na poslední recenze: Nyní se potýkáme s velkým množstvím objednávek. Snažíme se je co nejrychleji vyřídit, ale trvá to bohužel déle, než byl náš standard. Přeji Vám pěkný den.

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 5 lety
Doporučuji obchod

Rychlost, cenu, ochotu

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 5 lety
Nedoporučuji obchod

27.4.2021 jsem si objednal sklenice na med a láhve na medovinu. Do dnešního dne zboží nedodáno , po několika tel . pán slibuje, že zboží dodá. Naposled slíbil zavoz v sobotu 19.6. na tel. už nereaguje.

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 5 lety
Doporučuji obchod

Rychlá, vstřícná komunikace

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 5 lety
Doporučuji obchod, ale...

Objednávka není vyřízena ,nikdo nekontaktuje kdy bude dodáno.Prosím info zda se objednávka zrealizuje .Nebo máme zakoupit jinde.Nutné / spěchá !

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 5 lety
Doporučuji obchod, ale...

cenu a sortiment

ještě mi zboží nepřišlo :-( tak nevím no. Pán do telefonu zněl upřímně unaveně, tak uvidíme. Je to první testovací objednávka před větším množstvím sklenic.

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 5 lety
Nedoporučuji obchod

Nedodrží dohodnutou dobu ani nezavolají že už nepřijedou..

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 5 lety
Doporučuji obchod

dobrá cena,rychlost vyřízení

Nahlásit
Nahlásit recenzi

Doprava

DPD CZOne Courier

Výdejní místa

Vlastní místaOne PointGLS ParcelShop

Kontaktní údaje