Vše v pořádku, jen doporučuji =)
Hodnocení obchodu
Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.
S nákupem jsem byla spokojená. Určitě si opět objednám.
Vše ok, zboží dorazilo a bylo levné
Spolehlivý, rychlý a bezproblémový obchod.
Vše dorazilo jak mělo, spokojenost..
- doporučuji všem nositelům KČ
- výhodné ceny a super rychlost dodání
- možnost zaslání na Zásilkovnu
Ceny oproti konkurenci
vše bylo ok. Doporučuji
Spokojenost - obchod proběhl bez problému. Děkuji..
Maximální spokojenost.Příští nákup opět zde.
Velmi operativní rychlé splnění požadavků. Děkuji. Zina Zborovská
super, bez problémů
druhý den tu bylo zboží, a velmi dobře zabalené. doporučuji!
Všechno v pořádku, do dvou dnů jsem měla zásilku u sebe. Všechno je v pořádku.
Vše proběhlo rychle a bez problémů.
Vše proběhlo rychle a na jedničku.
Výměna zboží proběhla OK
Vše proběhlo bez problému - doporučuji
Zboží dodáno bez problémů
Nemám co bych vytkl.
Rychlé dodaní,spokojenost
