Bohužel nic, 2x jsem v obchodě objednával a 2x odcházím zklamán.
Objednána Funko POP figurka, poničená krabička, chybějící podstavec v krabičce (přičemž mi tvrdili, že postavička je nová) a mizerné balení.
Objednána další Funko POP a opět mizerně zabalené - prostě jen vhozené do krabice a čau, ani se neobtěžovali použít bublinku.
Delší doba doručení
Nedoporučuji.
