Oblečení pěkné,velikosti odpovídají.
Čekala bych nějakou slevu při větším nákupu na další nákup.
Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.
Oblečení pěkné,velikosti odpovídají.
Čekala bych nějakou slevu při větším nákupu na další nákup.
rychlost dobrou komunikaci
že neměli barvu trička v mé velikosti
Rychlost vyřízení objednávky
Rychlost dodání
Zboží mi ještě nebylo doručeno a vy se ptáte jak jsem s ním spokojena,nechápu
rychlost,kvalita materiálu a provedení,nejfunkčnější,nejpříjemnější prac. oblečení co jsem kdy měla za 40 let praxe.
Eva Gréeová
Rychlost
Rychlá dodávka a perfektní zboží
došlo to,co jsme si objednali-rychle,v pořádku,sedí
hezké zboží
zajímavý výběr
způsob objednávání, nedodržení termínu dodání
jsou příjemné na noze děkuji Bělkoá
Slušná dodací lhůta
Poněvadž se má jednat o zdravotní obuv, stélka není dobře tvarovaná a ani po určité době užívání se nedá používat, velmi v ní bolí nohy od kotníků dolů. Objednávka byla konzultována s ortopedkou s konečným závěrem již obuv nepoužívat. Postupně v této obuvi padá klenba nohy.- Jsem zklamaná.
Úžasné boty pohodlne
rychlost
Rychle jednání
Pracovníci zákaznického centu jsou velice příjemné a ochotné pomoct
Zdržení zboží
Rychlé dodáni
Na stránkách slibují zboží do 5 dnů, objednávka nedorazila ani za 14 dní, zrušila jsem ji.
Nic stále čekám na zbozi
Doba fodani