Ještě nic nedorazilo? nic nevím asi je to malá objednávka?
Hodnocení obchodu
Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.
Kvalitu objednaného zdravotnického oblečení, komunikaci s eshopem.
Rychlost, spolehlivost, kvalitní zboží.
pěkné oblečení za dobré ceny
1kalhoty ve velikosti L jsou akorát podle měr, druhé jsou větší
Kvalita výrobků
Dliuhá dodací lhůta
Vše OK Děkuju Vám.
kompletnost
spolehlivost
Výborná komunikace, kvalita zboží.
Rychlé vstřícné jednání
Chybějící zboží
personál ochotný
dobrá komunikace, rychlá výměna velikosti oblečení.
rychlost a kvalitu
ochotu a rychlost
rychlost dodání, komunikace
Zakoupené produkty těžko dostupné na jiných e-shopech.
Objednávka, potvrzená 29. ledna, do 8. února dosud bez jakékoliv další informace, nedodaná. Ze strany obchodu žádná komunikace. Otřesné ! Sama pracuji v zákaznickém servisu a není to snadná disciplína a teď v roli zákazníka vidím, že to jde i jinak a snad tenhle přístup i funguje !!!!!
Velký výběr zboží, kvalitní materiály, přijatelné ceny
kvalitu a cenu
Zboží ještě nepřišlo
