Ze strany obchodu proběhlo vše naprosto v pořádku. Čekám ještě na vyjádření ohledně šlendriánu spediční společnosti Česká pošta.
Vyznamenala se opět Česká pošta, zásilkou bylo někde nejspíše házeno a došlo k proražení plechovky s velkou 9l barvou. Zásilka bylo velmi dobře zabalena, takže to na ní ani nebylo poznat, ovšem nejméně kg barvy vytekl do obalu a plechovka je pravděpodobně nepoužitelná a barva by v ní vyschla.