Vše. Cena, doprava, (cena dopravy taktéž ok), ktomu malý dárek, super
Specialize na aditiva je fajn, ale škoda že nenabízíte i širší sortiment. Klidně bych u vás zároveň s aditivama objednal třeba jiné i provozní kapaliny-oleje, brzdovky, chladící kapaliny a pod. Škoda :-)
