Opravdu rychlost doručení a super dopravce který komunikoval ,,,čas hlavně
Objednala jsem si mikrovlnku s poškozeným obalem - to jsem brala, ale , že mi dojde zboží jako lego ,,,v rozkladu to na mě bylo moooc - vracím po tel. domluvě odstupují s vrácením financí na účet
Zobrazit reakci obchodu iprice.cz