Super cena. Rychlé odeslání. Balík byl druhý den u mě.
Chyba dopravce, obchod s tím nemá nic společného -> Horší je to s doručováním přes PPL. Balík měli dovézt na adresu, místo toho byl bezdůvodně uložen na parcelshopu PPL - vyřešeno s vedením - chyba řidiče - prostě se mu jen nechtělo s jedním balíkem zajíždět 1km navíc na sídliště. Tak jsem s nohou v sádře na nemocenské šel pro balík osobně. Kdybych ten displej nepotřeboval akutně, tak bych ho to nechal vyzvednout a dovézt znovu.
