Registrovaný uživatelpřed 10 lety
Vše proběhlo hladce. Výhodně jsem nakoupil. Příště mají opět moji důvěru. Všem vřele doporučuji.
Nahlásit
Nahlásit recenzi
Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.
Vše proběhlo hladce. Výhodně jsem nakoupil. Příště mají opět moji důvěru. Všem vřele doporučuji.