Registrovaný uživatelpřed 5 lety
Vše, zboží zasláno již vadné, po dvou reklamacích špinavý a poškozený řemínek, obchod se jen vymlouvá, nyní řeším se soudním znalcem. Nenaleťte na nízkou cenu, zbydou Vám oči pro pláč.
Nahlásit
Nahlásit recenzi
Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.
Vše, zboží zasláno již vadné, po dvou reklamacích špinavý a poškozený řemínek, obchod se jen vymlouvá, nyní řeším se soudním znalcem. Nenaleťte na nízkou cenu, zbydou Vám oči pro pláč.
Rychla komunikace, rychle a bezproblemove vyrizeni objednavky.
Rychlost dodání
Vstřícná komunikace vedoucí k naprosté spokojenosti zákazníka
Ochotné jednání
Cenu
Rychlé dodání
Rychle doruceni zbozi
Odlovedeli na moje dotazy pred nakupem hodinek
Zatim nebyl problem se zbozim
Sehnal jsem hodinky, které jsem jinde nemohl najít. Rychlá odpověď na mé dotazy.