Oříšky výborné, nedají se srovnat s oříškami z velkých obchodů. Arašídy slaďoučké, takové jsem ještě nejedla. Oříšky v čokoládě úžasné. Nebyl to můj první nákup a určitě ani poslední.
Hodnocení obchodu
Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.
rychlost dodání
Vše OK rychlé dodání spokojenost děkuji
Kvalitu jednoduchost objednani a rychlost dodání.
Kvalita oříšků,prožrané a děravé oříšky a poničený obal
Vše je super!
Rychlost vyřízení objednávky a kvalitu výrobku.
od nabídky přes komunikaci a rychlé dodání, vše O.K.
Velmi široký sortiment, rychlost a preciznost komunikace.
Kvalitu a rýchlosť dodania
Rychlost odeslání.
Bezpečné zabalení.
Takě mě potěšila drobná malůvka na krabici :)
Kvalitu zboží a jeho balení
rychlé dodání
Rychlost doruceni top
Nakoupila jsem višně v čokoládě , a bohužel jsem v nich našla pecky . Docela nebezpečné na zuby !
Skvělý výběr, rychlost dodání, M. Šetelíková.
rychlost vdodání
většina produktů nám chutnala
Ty uzené mandle v čokoládě! To byl omyl, náš - možná i váš? Divná kombinace Nikomu doma nechutnají.
Rychlost dodání
Arašídy ve wasabi jsou vynikající
