Pistácie jsou moc dobré.
Mizí velmi rychle, asi se vánoc nedočkají.
Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.
Pistácie jsou moc dobré.
Mizí velmi rychle, asi se vánoc nedočkají.
Ochotu zaměstnankyně firmy...
Opravdu dobré oříšky-
cenu
pistacie jsou malé a tvrdé a chutově staré
doprava a ohlášení o doručení dobrý
Rychlé doručení
Rychlé doručení, dobrá cena, skvělá chuť. Není to můj první ani poslední nákup!
Rychlost
Rychlost dodání
Vse co doslo, dobrutky i fazole. Dodani rychle
Cena, kvalita, rychlost dodani.
Dobré ceny, rychlé dodání zboží, velký výběr
Komunikaci
Veľmi rychle dodání zboží a oříšky jsou výborné
rychlost, kvalita, zabalení, ceny
Pěkná cena, rychle dodání
Hlavně, že obchod funguje.
Nulová komunikace
Rychlost, balení, chuť
Rychlost dodáni
vstřícná komunikace, proaktivní jednání, spolehlivost