Rychlost a ochota.
Hodnocení obchodu
Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.
včasné dodání
plná krabice rozřezaných kartonů, což podle mého názoru na 2 samozavlažovací truhlíky nebylo potřeba
Rychlost dodání, dobré ceny
Příjemná obsluha
dopravu
Ceny, vše skladem
Super, budu objednávat znova.
rychlá dodávka zboží ze dne na den
jiný vzhled a jiný materiál zboží
Rychlost dodání
velmi rychlé a přesné vyřízení objednávky
Rychlost.
Nedostupnost zboží na prodejně.
Rychlost dodávky, komunikace obchodu i dopravce
V jedenáct hodin jsem objednal a zaplatil,ve tři hodiny sms že je vše připraveno. Nejprve mně poslali z info do fronty ke kase a pak na výdej zboží. Přivezli dvě palety rozhrabané dlažby a ať si odpočítám a naložím do dodávky.Takový přístup k zákazníkovi jsem nezažil nikde. V každých stavebninách jsem nemusel na nic sahat,vše na nevratné paleťe,zabalené a naložené vozíkem do auta. Když jsem se ohradil a nahlas tak mi tedy dali paletu a chlapec z vozíku pomohl manželce naložit,já nemůžu kvůli zádům ID.A to vše sledoval mladík s rukama za zády. Tak že od vás již nic co neodnesu v ruce v košíku.
rzchlost
rychlost vyřízení
Zabalené zboží - super.
Rychlost a dorucenni
Jedná nádoba nabyla těsná,trochu barvy vyteklo,ale dobře utěsnění to nepustilo do baličku
E-shop vše ok
Rychlost,spolehlivost, přehlednost.
Na e-shopu je kolonka "poznámka k nákupu" Tam jsem doslova uvedl aby moje jméno nebylo uvedeno na faktuře, neboť jsem jen zaměstnanec. Samozřejmě nejen, že tam uvedeno bylo, ale navíc se tam kvůli tomu nevešel skutečný názav firmy a tento byl vytištěn přes adresu a tím pádem nečitelný. Mail, kterým faktura přišla byl samozřejmě noreply. Copak je vůbec možné, aby byla taková tupost v obchodním styku přípustná? Aby se vám náhodou to uvolněné pracovní místo, nahrazené umělou inteligencí ještě neprodražilo. Jsem zklamán a příště nakoupím tam, kde komunikují lidé. Jinak též nechápu, že faktura nebyla dána při převzetí zboží. Dávat peníze oproti dokladu je snad stále běžné. Celkově velmi podivný přístup !
