Nemůžu říct!
Dlouhé čekání, chápu nejsem jediný.
Zboží mělo být připravené ale namísto toho byla dovezena celá paleta a ať si odeberu dlaždice na volno!
Následovalo zase čekání a zboží přijelo na třísce zvané europaleta a následně mi byla naúčtováno 500 kč o čemž mě nikdo neinformoval!!
