Nákup v pohodě , rychlé dodání. Doporučuji.
Hodnocení obchodu
Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.
rychlost
Děkuji za rychlost a taky za jasný a přehledný postup .
Všechno v pořádku Děkuji
Obchod funguje přesně tak jak má.
Při objednávce bylo z boží skladem, po zaplacení bude až za cca. 2 - 3 týdny
Rychlost vyřízení
Jakým způsobem komunikuje GEIS
zboží psané skladem není na skladě a dodnes (týden) nevím kdy bude jestli vůbec
Týden čekám na zboží,, které je skladem .
Navržena levnější varianta
objednané zboží nebylo skladem
Část zboží na e-shopu, které je uváděno skladem, ve skutečnosti na skladě není.
zboží skladem
dodací lhůta
Termín dodání skladové položky
s průběhem obchodu spokojen
Více kontrolovat stav zboží na e-shopu
nabídku, ceny, komunikaci
rychlost dodávky.
Po dvou týdnech čekání stále žádné zboží ani zpráva o tom jak to s ním vypadá.
Rychlost dodání diky
Zboží dorazilo včas a perfektně zabalené
Vystupování skladníka, snažící se zachránit situaci.
Naprosto arogantní chování prodavače. Zboží jsem byl vyzvednout v sobotu. Velká chyba, že jsem byl na místě už v 8:06 (otevřeno má být od 8:00). Obchod zavřený, na místě jen skladník, který se omlouval, že prodavač je na cestě. V 8:18 se přiřítilo cosi v jaguaru S-Type v legendární British Racing Green. Vylezl, čuměl jak péro z gauče a ani nezabučel. Když jsem pozdravil a namítl, že je opravdu přesný, tak jsem se dozvěděl "No"... Nechtěl jsem hned na začátku zabít komunikaci mezi námi, tak jsem se ještě zeptal, zda mu to připadá normální, že se mi to v sobotu stalo už podruhé (poprvé jsem čekal do 8:35, takže vlastně můžu být spokojený z progresu). Snaha o pokračování v komunikaci padla na úrodnou půdu, nicméně dozvěděl jsem se opět jen "No". Tímto jsem komunikaci radši ukončil, neb jsem měl sto chutí skočit přes ten pultík. Takže jako dlouholetý zákazník LevneStavebniny.cz mohu vřele obchod doporučit, ale do Ptic v sobotu rozhodně nejdříve po 9. a labilní jedinci radši vůbec.
