Rychlé jednání a dodání
Hodnocení obchodu
Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.
Zklamalo mě dodání doposud zboží nemám.
Krásné zboží, perfektně zabaleno, rychlé dodání.
Hezké zboží, dobrá komunikace, rychlé doručení
rychlé dodání, hezky zabalené, dobrá cena
Rychlost dodání a kvalitu..Děkuji
zatím nic, zboží ještě nedorazilo
Dlouhá dodací doba
Krásné balení, rychlé dodání.
Balík byl označen "Křehké" a stejně byl mírně poškozený, vlivem dopravy.
Zásilka mi ještě nedorazila
Rychlost
Zatím nic je to dárek k Vánocům.
pěkný design výrobků
dobře zabaleno pro přepravu
Vše jak doprava krásné zabalení super
Dost dlouhá čekací doba na doručení
Hezké dárkové sady
Domluvu a rychle dodání
Pěkné balení
Poslali úplně jiné zboží, než jsem objednala-a jeste jsem zaplatila o 700Kc navíc.
Zboží, včasné doručení, spokojenost....
Kvalita, spolehlivost, rychlost...
Ještě mi zboží nedošlo. Až se tak stane, odpovím vám.
Dodání zboží
