Balíček i vůňi +dárek
Hodnocení obchodu
Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.
přehlednost, dostupnost, rychlé vyřízení
Jsem stálý spokojený zákazrník, vážím si služeb personálu !!!!
Rychlost, příjemný e-shop, dáreček k nákupu.
Výrobky jsou krásně zabalené, rychlé dodáni, příjemné vůně..
rychlost
Moc krásné zboží!!! Skvělá komunikace obchodu, díky.
zatím jsem nedostala balíček
Velmi velký výběr zboží
Krásné vůně
Ryschlost dodání, dobré zabalení všech produktů.
Koooonečně jsem našla vůní ,,moře,,
Dlouho hledala. V létě roku 1998 jsem si koupila Aqua beauty ,takové ,,bílé mlíčko, od FdS a to byla také toaletka a krásně voněla. Od te doby hledám alespoň něco podobného.
A našla až u Vás. Děkuji.
Zkusím i jiné vůně.
Velmi rychlé dodání
Všechno co jsenakupovala u vás tak chvalim
Nic mi nezklamalo
Dobré produkty
Rychlost dodávky
všechno super rychle dodání-spokojenost
rychlost vyřízení, malé dárečky
vůně neopovídá uvedené
spokojenost s jednáním firmy-vstřícnost a ochota pomoci i v situaci,za kterou nemůžete.
Firma OK,doprava zklamáním-neochota a nedodržení domluvených podmínek - PPL.
Velká pochvala, profesionální přístup, vstřícnost...
