Hlavní obsah stránky

Superkancl.cz

Hodnocení: 55%
(29)
55 % spokojených zákazníků
94 % spokojeno s termínem dodání
89 % spokojeno s komunikací
87 % spokojeno s dodáním zboží

Platba

Online platby (PayPal, PayU)Platba kartou (Euro Card, Maestro, Master Card, VISA, VISA Electron)Bankovní převodDobírkaSloženkaNa fakturu

Doprava

DPD CZGeis

Vybrané kategorie obchodu

Herní židleJednací židleKancelářské židle a křeslaKartotékyDětské židle a křeslaPsací stoly

Více na Firmy.cz

Informace o obchodu

Hodnocení obchodu

Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.

Michal Kubíček
17. ledna 2023

Nezájem o zákazníka

Po prvním neúspěšném předání balíku od dopravce DPD, jsem byl dán automaticky na black list a byla mi zamítnuta další nová objednávka vč. jiného produktu. Vymlouvají se na nekomunikaci a strach z dalšího nedoručení... Časový nedostatek se může přihodit každému z nás. Takhle si zákaznický servis opravdu nepředstavuji! Vypovídá to dost o společnosti, které sem naštěstí nemusel dát své peníze. Nashledanou!

DanaM
26. září 2022

Kvalitu zátěžové židle - potah, konstrukce, kolečka, snadné sestavení, pohodlný sedák. Termín dodání dodržen a komunikace byla ze strany obchodu přínosná. Po přečtení negativních hodnocení jsem se lekla, ale naštěstí je moje zkušenost s tímto obchodem velmi pozitivní.

Nic.

Jiří Hlaváček
12. července 2022

Tvrdý nezájem vyřešit nespokojenost zákazníka. Jde jim jenom o kšeft za každou cenu. Ke drahé židli za 4,5 tisíce jsem dostal jako područky levné výlisky z tvrdého plastu. Ze židle se uvolňuje silný a nepříjemný zápach plastu. Aby mě nebolela hlava, musí být neustále otevřené okno. Odmítli reklamaci, asi vědí, co prodávají.

Eva Evelína
18. května 2022

Rychlost dodání, komunikace s obchodem, kvalita a cena křesla.

Negativní recenze kvůli kterým jsem váhala, zda nakoupit zde. Jsem ráda, že jsem na ně nedala. Superkanclje prostě super:-)dík

Zdeněk Růžička
13. dubna 2022

nic

přístup k reklamaci koleček. Tvrdí něco jiného než uvádí v nabídce. Nikdy více takový eshop! Hnus!

Michal Talíř
25. listopadu 2021

Výborná komunikace, vše mi bylo vysvětleno ať už telefonicky, či emailem.

Jedna židle měla chybu, která se vyreklamovala, druhá funguje perfektně a je bytelná.

Švec Olda
19. listopadu 2021

Objednal jsem židli skladem, expedována během 2 dní. Potvrzení objednávky v mailu obratem, faktura po expedici, taky do mailu. Židle odpovídala popisu a fotce na webu. S produktem jsem zatím spokojen.

Sasuke 91
16. listopadu 2021

Nic. Naprosto otřesný obchod. NIKDY VÍC

Suverénně nejhorší nákup přes internet. Nejen, že křeslo, které prodávají za dost peněz by mělo reálně mít poloviční hodnotu, ale jejich přístup k zákazníkovi je naprosto otřesný. Když jsem volal na infolinku, abych zjistil, jestli se nedají koupit lepší područky, tak byli protivni, jak kdybych je probudil o půlnoci a reklamace nepřipadají v úvahu, ikdyz jim zboží do čtrnácti dnů pošlete zpět (seděl jsem na něm jednou). Co se výrobku týče. Univerzální kolečka na všechny podlahy mi poškrábaly podlahu, sedák je velmi úzký a nekomfortní, tak mizerný područky, které se nedají nastavit žádným směrem u produktů za takové velké peníze jsou vážně ubohé a velmi nepohodlné (úzké a tvrdé). Vsechny co si tu chtějí koupit židli bych milerad odradil od nákupu, protože za ty peníze si můžete koupit židli někde, kde mají vstřícný přístup k zákazníkům.

kate684
13. dubna 2021

Rychlost doručení zboží Kvalita produktu Komunikace Židli Eracer používám již skoro 2 měsíce. Velice pohodlná. Naprostá spokojenost.

Světle modrá barva kožených částí židle je trošinku sytější než je zobrazena na fotkách, ale stále to není až takový veliký rozdíl od přiložené ukázky. Upřímně mě to nepřekvapuje, jelikož barvy v kůži se vždycky trošinku liší od fotky.

Registrovaný uživatel
31. března 2021

cena

Jana Švestková
5. listopadu 2020

Vstřícnost a rychlé jednání. Dodání ihned.

HODAJOSEF
5. listopadu 2020

Nic

Jenom se vymlouvaji žádná správa volám ve středu že zboží už budou odesílat SMS žádná tak volám ve čtvrtek a řekli mě že zboží chystají na expedici

Registrovaný uživatel
26. března 2020

židle dorazila

pán se choval jako k.kot

Registrovaný uživatel
3. ledna 2020

Skvěla komunikace a servis... děkuji,reklamace rychlá

Zboží přišlo poškozené

Registrovaný uživatel
26. července 2019

Výborná domluva a rychlý servis.

Vůbec nic

Registrovaný uživatel
2. dubna 2019

Nic

Kvalita zboží

Registrovaný uživatel
23. února 2019

Rychlé doručení,kvalita.

Registrovaný uživatel
22. února 2019

Arogantní jednání

Registrovaný uživatel
27. října 2018

Zakoupené zboží od Vás dorazilo rychle a v pořádku. Po pár dnech jsem měl problém s opěrkou a tak jsem volal na reklamace. No a to byla paráda ihned vyřízeno, ten samý den odesláno a druhý den opraveno:) To se mi ještě nikdy nestalo, tak vám všem moc děkuji a přeji krásný den. S pozdravem Petr Česká Třebová

Registrovaný uživatel
17. října 2018

Rychlost dodání, vstřícný přístup - dobře mi poradili.