Internetový obchod byl přehledný, poměrně dobrý výběr, ceny ok.
Problém nastal, když jsem na konci objednávky volil dopravu. U dopravy bylo uvedeno, že doprava bude dopočtené dodatečně a zaslána mailem. V zaslaném mailu mi pak obchod dopočítal dopravu na 377kc. Vzhledem k tomu, že se nejednalo o nadrozmernou zakázku (1200 Kč s nejdelším kusem 1m) přijde mi to docela dost. Na můj dotaz k dopravě obchod přestal komunikovat a hraje mrtvého brouka. Obchod tedy osobně nemohu doporučit.
