Po odeslané a objednané objednávce jsem se po dvou dnech dozvěděla, že telefon není nebo je dražší o další tisíc korun. Z téhle stránky jsem poprvé objednává a naposledy. Po rychlém zaplacení nemám telefon ani peníze zpět. Nikdo nekomunikuje !!
Hodnocení obchodu
Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.
rychlost
Rychlost,
rychlost, cena
Mobil a příslušenství jsem si objednal telefonicky týden dopředu.
K mobilu jsem si objednal folii na čelní sklo. V prodejně jsem se pak dozvěděl, že folie není nebo že polep neděláte. Budu muset koupit jinde.
K mobilu jsem si objednal pouzdro, ale netušil jsem, že bude jen jednostranné. Se zavírací chlopní není. Budu muset koupit jinde.
K mobilu jsem si objednal převod dat. Vrátil jsem se po určených 2 hodinách a ještě, že jsem si to tam vyzkoušel, dále jsme nastavení mobilu dělali přes půl hodiny.
Netušil jsem, že by mohly nastat při koupi tak triviální problémy. Budu muset kupovat jinde.
Rychlost doruceni
Rychlost, super zabaleno
Komunikace
Díky dovolenym delší čekání (chapu)
Dodáno obratem,bezvadně zabalené.
Rychlost dodání zboží
Vše ok, rychle dodání. Doporučuji.
dobrá cena, rychlost
Rychlost dodání
Spokojenost na obou stranách
Nic, snad jen, že za zboží chtěli peníze. Ale to se dalo čekat. O té doby , co byly vynalezeny peníze, se neděkuje, že.
Byl jsem maximálně spokojený,u XM.cz nakupují velmi rád.
Komunikace, rychlost dodání a cena.
cena, rychlost
cena, rychlost dodání
rychlost dodani
Rychlost dodání
Doprava firmou GLS