Rýchle dodanie, spokojnost s tovarom, kvalitne zabaleny na prepravu, vyuzila som moznost dobrat tovar, aby bolo postovne zadarmo. Vdaka aj za darcek
Ano bohuzial som aj sklamana z neochoty pracovnicky, co sa mi nikdy este nestalo. Bohuzial sa mi nezobrazovala vasa interneova stranka poriadne (prekryvali sa pismena), tak popri info o produkte Inovo na dobu zaruky, som ju poziadala o pomoc, ci by mi vedela pomoct pri zasani objednavky, kde mi to odmietla. Myslim si, ze keby sa jednalo aj o jeden ks, nemalo by sa to stavat, aj ked v mojom pripade bola objednavka za 223€. Poviem pravdu, ak by v tejto cenovej relacii bol inde tento produkt, nebudem sa doprosovat tu. Nakoniec sa podarilo mne objednavku zrealizovat. Snad by bolo vhodne sa nad tym zamysliet, je kopec aj starsich ludi, ktory by mozno mali zaujem nakupit a nedostanu tu moznost.
