Hlavička stránky
Hlavní obsah stránky

Nažehlovací záplaty

Dostupnost
Seznam produktů kategorie
Nažehlovací záplata Stoklasa 948412 nažehlovací záplata šedá

Stoklasa 948412 nažehlovací záplata šedá

2

od 22 Kč

  • Barva šedá
  • Tvar záplaty obdélníkový
  • Počet kusů v balení 1

Velmi kvalitní záplaty od českého dodavatele využijete určitě na zaplátování dětských kalhot, bund, montérek a jiného pracovního oblečení. Můžete z ní vystřihovat různé tvary. Můžete je také…

od 22 Kč

v 7 obchodech

Porovnat ceny
Nažehlovací záplata Stoklasa Netkaná nažehlovací textilie 80 + 18 g/m²

Stoklasa Netkaná nažehlovací textilie 80 + 18 g/m²

6

od 81 Kč

  • Barva bílá
  • Materiál záplaty polyester
  • Pratelná

Výztužná oděvní vložka je lepící. Na celém povrchu je bodový nános lepidla. Netkanou textilii je možné nažehlit na textil i kůži. Využijete ji při šití oděvů, oděvních doplňků či bytového…

od 81 Kč

v 3 obchodech

Porovnat ceny
Nažehlovací záplata Lesní svět Nažehlovačka M 003 čmelák

Lesní svět Nažehlovačka M 003 čmelák

od 120 Kč

  • Tvar záplaty atypický
  • Pratelná

Nažehlovací záplaty s motivem čmeláka jsou určeny pro kreativní dekoraci textilu. Záplaty mají atypický tvar, který vychází z realistického zobrazení čmeláka zemního. Jsou vyrobeny z materiálu, …

od 120 Kč

v 3 obchodech

Porovnat ceny
Nažehlovací záplata Avery Zweckform MD1004 nažehlovací fólie

Avery Zweckform MD1004 nažehlovací fólie

od 426 Kč

  • Barva bílá
  • Pratelná

Vytvořte si originální oblečení s vlastním motivem. Formát A4 zažehlovací fólie je vhodný na tmavé textilie (bavlnu nebo směs bavlny a polyesteru). Na folii si můžete natisknout vlastní motiv. …

od 426 Kč

v 8 obchodech

Porovnat ceny
Nažehlovací záplata Bavlněná nažehlovací záplata 17 x 45 cm tmavě modrá

Bavlněná nažehlovací záplata 17 x 45 cm tmavě modrá

3

od 45 Kč

  • Barva tmavě modrá
  • Materiál záplaty bavlna
  • Pratelná

Kvalitní textilní bavlněná záplata v tmavě modré barvě. Záplatu využijete na kalhoty, bundy, montérky a jiné pracovní oblečení. Záplatu lze rozstříhat a upravit na požadovaný rozměr a tvar. Lze…

od 45 Kč

v 3 obchodech

Porovnat ceny
Nažehlovací záplata Stoklasa Nažehlovací záplaty riflové 5,3 x 7,9 cm 10 ks modré

Stoklasa Nažehlovací záplaty riflové 5,3 x 7,9 cm 10 ks modré

od 54 Kč

  • Barva modrá
  • Tvar záplaty obdélníkový
  • Materiál záplaty bavlna
  • Počet kusů v balení 10
  • Pratelná

Nažehlovací záplaty jsou praktickým řešením pro opravy a dekorace textilu. Vyrobené jsou z kvalitní bavlny, která zajišťuje pevnost a odolnost. Mají obdélníkový tvar a jsou dostupné v modré…

od 54 Kč

v 5 obchodech

Porovnat ceny
Nažehlovací záplata Lesní svět Nažehlovačka M 073 kočka mourovaná

Lesní svět Nažehlovačka M 073 kočka mourovaná

2

120 Kč

  • Tvar záplaty atypický
  • Pratelná
  • Maximální teplota 150 °C

Nažehlovací záplaty nabízejí možnost personalizovat oblečení nebo doplňky pomocí atypických tvarů, které jsou inspirovány motivy zvířat. V tomto případě je záplata ve tvaru kočky mourované, …

120 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Nažehlovací záplata Lesní svět Nažehlovačka L 042 koně

Lesní svět Nažehlovačka L 042 koně

1

od 180 Kč

  • Tvar záplaty atypický
  • Pratelná
  • Maximální teplota 150 °C

Nažehlovací záplaty nabízejí možnost personalizace a dekorace různých textilních výrobků. Jsou k dispozici v atypickém tvaru, který umožňuje kreativní využití při zdobení oblečení, doplňků nebo…

od 180 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Nažehlovací záplata Avery Zweckform MD1002 nažehlovací fólie 10 ks

Avery Zweckform MD1002 nažehlovací fólie 10 ks

1

od 389 Kč

  • Barva bílá
  • Materiál záplaty bavlna
  • Pratelná

Nažehlovací záplaty umožňují vytvořit originální oblečení nebo dekorace s vlastním motivem. Jsou vhodné pro bílé a světlé bavlněné textilie, jako jsou trička, nátělníky, teplákové bundy, …

od 389 Kč

v 7 obchodech

Porovnat ceny
Nažehlovací záplata Rayfilm R0205.1123J

Rayfilm R0205.1123J

1

od 43 Kč

Rayfilm R0205.1123J jsou zažehlovací folie pro bílá trička. V balení se nachází 5 listů A4. Vhodné jsou do inkoustových tiskáren.

od 43 Kč

v 5 obchodech

Porovnat ceny
Nažehlovací záplata Samolepicí záplata 7,5 x 153 cm transparent

Samolepicí záplata 7,5 x 153 cm transparent

od 200 Kč

  • Šířka 7,5 cm
  • Tvar záplaty obdélníkový
  • Počet kusů v balení 1

Průhledná samolepicí záplata v podobě pásky je určena pro rychlou opravu děr a poškození na různých textilních materiálech. Její obdélníkový tvar umožňuje snadné vystřižení potřebného rozměru a…

od 200 Kč

v 3 obchodech

Porovnat ceny
Nažehlovací záplata Stoklasa 050989 nažehlovací záplaty černá

Stoklasa 050989 nažehlovací záplaty černá

39 Kč

  • Barva černá
  • Tvar záplaty obdélníkový

Nažehlovací záplaty jsou praktickým řešením pro opravy a úpravy oděvů. Mají obdélníkový tvar a jsou dostupné v černé barvě, což je univerzální volba pro různé typy oblečení. Vhodné jsou pro…

39 Kč

Stoklasa.cz

Zobrazit detail
Nažehlovací záplata Samolepicí záplata nylonová 790825/10 10 x 20 cm červená

Samolepicí záplata nylonová 790825/10 10 x 20 cm červená

od 87 Kč

  • Barva červená
  • Tvar záplaty obdélníkový
  • Materiál záplaty nylon

Samolepicí nylonová záplata slouží k rychlé opravě děr. Stačí jen vystřihnout vhodný rozměr a přilepit. Nylonová záplata v červené barvě je vhodná na opravu oblečení a její rychlé použití…

od 87 Kč

v 3 obchodech

Porovnat ceny
Nažehlovací záplata Stoklasa Nažehlovačka písmena 6 F černá

Stoklasa Nažehlovačka písmena 6 F černá

29 Kč

  • Barva černá
  • Materiál záplaty polyester

Velmi oblíbená nažehlovačka písmena je od Stoklasa. Díky nažehlovačkám s písmeny si můžete sestavit svůj vlastní originální nápis. Písmeno má černou středovou část vyšívanou. Nažehlovačkami…

29 Kč

Mikaton.cz

Zobrazit detail
Nažehlovací záplata Textilní nažehlovací záplata 17 x 45 cm 1 ks 519713 tmavě modrá

Textilní nažehlovací záplata 17 x 45 cm 1 ks 519713 tmavě modrá

od 22 Kč

  • Barva tmavě modrá
  • Tvar záplaty obdélníkový
  • Materiál záplaty bavlna
  • Počet kusů v balení 1

Velice kvalitní záplaty od českého dodavatele využijete určitě na zaplátování dětských kalhot, bund, montérek a jiného pracovního oblečení. Můžete z ní vystřihovat různé tvary. Můžete je také…

od 22 Kč

v 3 obchodech

Porovnat ceny
Nažehlovací záplata Stoklasa 400351 nažehlovačka písmena D černá

Stoklasa 400351 nažehlovačka písmena D černá

od 17 Kč

  • Barva černá
  • Materiál záplaty polyester
  • Počet kusů v balení 1

Nažehlovací záplaty jsou praktickým doplňkem pro úpravu a ozdobení oblečení či doplňků. V tomto případě se jedná o záplaty s písmeny, které jsou vhodné pro děti. Mají černou barvu a jsou…

od 17 Kč

v 3 obchodech

Porovnat ceny
Nažehlovací záplata Stoklasa Třásně 17 cm černé

Stoklasa Třásně 17 cm černé

od 59 Kč

  • Barva černá
  • Šířka 17 cm

Ozdobné třásně jsou jemné a pevné. Vespod jsou spojeny fixační nití, která slouží pouze k tomu, aby nedošlo k zamotání. Před použitím nit odstřihněte a odstraňte. Třásně hezky kopírují každý…

od 59 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Nažehlovací záplata Rayfilm R0208.1123J

Rayfilm R0208.1123J

od 94 Kč

  • Barva bílá
  • Tvar záplaty obdélníkový
  • Materiál záplaty bavlna
  • Počet kusů v balení 5

Zažehlovací papíry Rayfilm R0208.1123J jsou určeny pro výrobu originálních triček na tmavá a černá bavlněná trika. Jedná se o obdélníkové záplaty z bavlněného materiálu, které jsou v balení po…

od 94 Kč

v 5 obchodech

Porovnat ceny
Nažehlovací záplata RayFilm R0206.1123J

RayFilm R0206.1123J

od 57 Kč

  • Barva bílá
  • Tvar záplaty obdélníkový
  • Materiál záplaty bavlna
  • Počet kusů v balení 5

Při výběru nažehlovací záplaty je důležité zohlednit několik klíčových vlastností. RayFilm R0206.1123J nabízí obdélníkový tvar, který je vhodný pro různé typy aplikací na textil. Záplaty jsou…

od 57 Kč

v 5 obchodech

Porovnat ceny
Nažehlovací záplata Zažehlovací záplaty, nažehlovací, balení po 3ks 15x20cm

Zažehlovací záplaty, nažehlovací, balení po 3ks 15x20cm

u Kutila Zažehlovací záplaty, nažehlovací bal.3ks 15x20cm a další potřeby pro kutily. E-shop i kamenná prodejna, zažehlovací…

35 Kč

Kutil-florenc.cz

Zobrazit detail
Nažehlovací záplata Nažehlovací obrázek na textil: Rytíř, 21 x 30 cm

Nažehlovací obrázek na textil: Rytíř, 21 x 30 cm

Nažehlovací obrázek na textil. Vyrobeno z velmi kvalitních materiálů. Jednotlivé obrázky si můžete vystřihnout podle…

139 Kč

RAFO Papírnictví

Zobrazit detail
Nažehlovací záplata Dante Nažehlovačka Apaluský kůň cval - 20 x 18 cm

Dante Nažehlovačka Apaluský kůň cval - 20 x 18 cm

Jak nažehlovačku správně aplikovat: Nažehlovačku umístěte na požadované místo barevnou stranou nahoru, bílou (lepící)…

15 150 Kč

Okenní centrum

Zobrazit detail
Nažehlovací záplata Altima Reflexní přívěšek Kočka

Altima Reflexní přívěšek Kočka

Popis: Reflexní přívěšek ve tvaru koníka. Přívěšek je vyroben z vysoce reflexního 3M materiálu (splňuje EN13356). Rozměr 6.5…

19 Kč

Mystic bike

Zobrazit detail
Nažehlovací záplata Nažehlovací záplaty 43x20 cm, varianta 15 béžová

Nažehlovací záplaty 43x20 cm, varianta 15 béžová

Velikost záplaty je 43 x 20 cm. Záplaty využijete na zaplátování dětských kalhot, tepláčků, bund, montérek a jiného…

24 Kč

Tkaczik.cz

Zobrazit detail
Nažehlovací záplata Zažehlovací záplaty maskáčové 14,5 x 10,2 cm

Zažehlovací záplaty maskáčové 14,5 x 10,2 cm

u Kutila zažehlovací záplaty maskáčové a další potřeby pro kutily. E-shop i kamenná prodejna, zažehlovací záplaty 14,5 x…

39 Kč

Kutil-florenc.cz

Zobrazit detail
Nažehlovací záplata Zažehlovací záplaty jeansové látkové 1 pár

Zažehlovací záplaty jeansové látkové 1 pár

u Kutila Zažehlovací záplaty Jeansové, nažehlovací látkové a další potřeby pro kutily. E-shop i kamenná prodejna,…

40 Kč

Kutil-florenc.cz

Zobrazit detail
Nažehlovací záplata Nažehlovací obrázek na textil: Cactus, 19 x 28 cm

Nažehlovací obrázek na textil: Cactus, 19 x 28 cm

Nažehlovací obrázek na textil. Vyrobeno z velmi kvalitních materiálů. Jednotlivé obrázky si můžete vystřihnout podle…

179 Kč

RAFO Papírnictví

Zobrazit detail
Nažehlovací záplata Nažehlovací záplaty koženkové 2 ks 10,8 x 9,8 cm, varianta černá

Nažehlovací záplaty koženkové 2 ks 10,8 x 9,8 cm, varianta černá

  • Barva černá

-Odolné -mohou se prát -snadné použití 100% bavlna + nános polyetylen…

43 Kč

Tkaczik.cz

Zobrazit detail
Nažehlovací záplata Reflexní nažehlovací obrázky, varianta 33 traktor, auta...

Reflexní nažehlovací obrázky, varianta 33 traktor, auta...

Rozměry obrázku: 9x12cm Reflexní nažehlovačky jsou vhodné nejen na oblečení, ale také na doplňky jako jsou tašky, batohy,…

85 Kč

Tkaczik.cz

Zobrazit detail
Nažehlovací záplata Aplikace nažehlovací 2052 smajlík vel.3 cm, varianta mix barev

Aplikace nažehlovací 2052 smajlík vel.3 cm, varianta mix barev

Nažehlovací aplikace – rychlá a stylová úprava vašeho oblečení Oživte svůj šatník během několika sekund! Nažehlovací…

96 Kč

Tkaczik.cz

Zobrazit detail
Filtry
Filtrování
Smazat všechny filtry

Kategorie