Hlavička stránky
Hlavní obsah stránky

Dámské lyžařské kalhoty

Zrušit filtry
Dostupnost
Seznam produktů kategorie
Snowboardové kalhoty Dámské lyžařské kalhoty Descente Insulated Pants - electric red L

Dámské lyžařské kalhoty Descente Insulated Pants - electric red L

  • Barva červená
  • Velikost oblečení L
  • Dámské

Dámské lyžařské kalhoty se šlemy s designem s vysokým pasem střední výšky v úzkém střihem. Tuto sezónu byly aktualizovány…

8 094 Kč

Ski a Bike Centrum Radotín

Zobrazit detail
Snowboardové kalhoty Lyžařské kalhoty Helly Hansen Alphelia 2.0 White - L

Lyžařské kalhoty Helly Hansen Alphelia 2.0 White - L

  • Barva bílá
  • Velikost oblečení L
  • Materiál oblečení polyester
  • Dámské

Lyžařské kalhoty Helly Hansen Alphelia 2.0 White - L Lyžařské kalhoty Helly Hansen Alphelia 2.0 White Tyto lyžařské kalhoty…

5 486 Kč

Allegro.cz

Zobrazit detail
Snowboardové kalhoty Dámské lyžařské kalhoty Descente Insulated Pants - electric red

Dámské lyžařské kalhoty Descente Insulated Pants - electric red

  • Barva červená
  • Dámské
  • Velikost oblečení L

Dámské lyžařské kalhoty se šlemy s designem s vysokým pasem střední výšky v úzkém střihem. Tuto sezónu byly aktualizovány…

8 094 Kč

Ski a Bike Centrum Radotín

Zobrazit detail
Snowboardové kalhoty Dámské lyžařské kalhoty Descente Insulated Pants - electric red S

Dámské lyžařské kalhoty Descente Insulated Pants - electric red S

  • Barva červená
  • Velikost oblečení S
  • Dámské

Dámské lyžařské kalhoty se šlemy s designem s vysokým pasem střední výšky v úzkém střihem. Tuto sezónu byly aktualizovány…

8 094 Kč

Ski a Bike Centrum Radotín

Zobrazit detail
Snowboardové kalhoty Dámské Kalhoty Ortovox Ravine Free 3L Pants Women's Barva: Green Sage, Velikost: XS

Dámské Kalhoty Ortovox Ravine Free 3L Pants Women's Barva: Green Sage, Velikost: XS

  • Barva zelená
  • Dámské
  • Velikost oblečení XS
  • Vodní sloupec 20000 mm

Dámské kalhoty ORTOVOX RAVINE FREE 3L PANTS W jsou určeny pro nejnáročnější lyžařky a freeriderky. Vyvinuty pro divoké…

od 8 259 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Snowboardové kalhoty Dámské lyžařské kalhoty Descente Women's Insulated Pants - WH01

Dámské lyžařské kalhoty Descente Women's Insulated Pants - WH01

  • Barva bílá
  • Dámské
  • Velikost oblečení L

Dámské lyžařské kalhoty s designem s vysokým pasem střední výšky v úzkém střihem ze 4way Stretch materiálu. Díky…

od 8 393 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Snowboardové kalhoty Dámské lyžařské kalhoty Rossignol W Ski Fuseau bílé - S

Dámské lyžařské kalhoty Rossignol W Ski Fuseau bílé - S

  • Barva bílá
  • Velikost oblečení S
  • Materiál oblečení polyester
  • Dámské

Dámské lyžařské kalhoty Rossignol W Ski Fuseau bílé - S Dámské lyžařské kalhoty Rossignol W Ski Fuseau bílé 23/24 Ideální…

5 760 Kč

Allegro.cz

Zobrazit detail
Snowboardové kalhoty Lyžařské kalhoty Helly Hansen W Powderqueen Pant Černé - L

Lyžařské kalhoty Helly Hansen W Powderqueen Pant Černé - L

  • Barva černá
  • Velikost oblečení L
  • Materiál oblečení polyester
  • Dámské

Lyžařské kalhoty Helly Hansen W Powderqueen Pant Černé - L Lyžařské kalhoty Helly Hansen W Powderqueen Pant černé Tyto…

6 249 Kč

Allegro.cz

Zobrazit detail
Snowboardové kalhoty Dámské lyžařské kalhoty Peak Performance W Shred Insulated Pants - black XL

Dámské lyžařské kalhoty Peak Performance W Shred Insulated Pants - black XL

  • Barva černá
  • Velikost oblečení XL
  • Dámské
  • Materiál oblečení polyester
  • Voděodolné

Tyto zateplené lyžařské kalhoty určené pro lyžování na sjezdovce se vyznačují lichotivou siluetou, která se skvěle hodí…

od 6 899 Kč

v 3 obchodech

Porovnat ceny
Snowboardové kalhoty Kalhoty Rossignol XL

Kalhoty Rossignol XL

  • Barva černá
  • Velikost oblečení XL
  • Dámské

Dámské lyžařské kalhoty Rossignol Blackside Pant černé - XL Dámské lyžařské kalhoty Rossignol Blackside Pant Vsaďte na…

7 406 Kč

Allegro.cz

Zobrazit detail
Snowboardové kalhoty KALHOTY HELLY HANSEN W SKAGEN OFFSHORE BIB 34256 980

KALHOTY HELLY HANSEN W SKAGEN OFFSHORE BIB 34256 980

  • Barva šedá
  • Velikost oblečení S
  • Dámské

HELLY HANSEN Ve SKAGEN OFFSHORE SAILING BIB jsou známé a na vodě osvědčené dámské bouřkové kalhoty v nové, vylepšené verzi,…

7 672 Kč

Allegro.cz

Zobrazit detail
Snowboardové kalhoty Kalhoty fitanu M

Kalhoty fitanu M

  • Barva bílá
  • Velikost oblečení M
  • Materiál oblečení nylon
  • Dámské

Dámské lyžařské kalhoty HASLI W M Sjezdovky si užijete v pohodlí a komfortu. Lyžařské kalhoty HASLI W od značky Fitanu…

8 381 Kč

Allegro.cz

Zobrazit detail
Snowboardové kalhoty Dámské lyžařské kalhoty Haglofs Vassi GTX Pant - true black M

Dámské lyžařské kalhoty Haglofs Vassi GTX Pant - true black M

  • Barva černá
  • Velikost oblečení M
  • Materiál oblečení polyester
  • Dámské

Haglofs Vassi GTX Pant dámské lyžařské kalhoty - true black M Dámské lyžařské kalhoty Haglofs Vassi GTX Pant - true black…

10 579 Kč

Allegro.cz

Zobrazit detail
Snowboardové kalhoty Dámské lyžařské kalhoty Descente Women's Insulated Pants - NV00 L

Dámské lyžařské kalhoty Descente Women's Insulated Pants - NV00 L

  • Barva modrá
  • Velikost oblečení L
  • Dámské

Dámské lyžařské kalhoty s designem s vysokým pasem střední výšky v úzkém střihem ze 4way Stretch materiálu. Díky…

od 8 393 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Snowboardové kalhoty Dámské lyžařské kalhoty Descente Women's Insulated Pants - RD00 S

Dámské lyžařské kalhoty Descente Women's Insulated Pants - RD00 S

  • Barva červená
  • Velikost oblečení S
  • Dámské

Dámské lyžařské kalhoty s designem s vysokým pasem střední výšky v úzkém střihem ze 4way Stretch materiálu. Díky…

8 393 Kč

Ski a Bike Centrum Radotín

Zobrazit detail
Snowboardové kalhoty Dámské lyžařské kalhoty Descente Women's Insulated Pants - RD00

Dámské lyžařské kalhoty Descente Women's Insulated Pants - RD00

  • Barva červená
  • Dámské
  • Velikost oblečení L

Dámské lyžařské kalhoty s designem s vysokým pasem střední výšky v úzkém střihem ze 4way Stretch materiálu. Díky…

8 393 Kč

Ski a Bike Centrum Radotín

Zobrazit detail
Snowboardové kalhoty Dámské lyžařské kalhoty Descente Women's Insulated Pants - WH01 XS

Dámské lyžařské kalhoty Descente Women's Insulated Pants - WH01 XS

  • Barva bílá
  • Velikost oblečení XS
  • Dámské

Dámské lyžařské kalhoty s designem s vysokým pasem střední výšky v úzkém střihem ze 4way Stretch materiálu. Díky…

8 393 Kč

Ski a Bike Centrum Radotín

Zobrazit detail
Snowboardové kalhoty Dámské lyžařské kalhoty Descente Women's Bonded Stretch Pants - BK00

Dámské lyžařské kalhoty Descente Women's Bonded Stretch Pants - BK00

  • Barva černá
  • Dámské
  • Velikost oblečení L

Oblíbená slim fit silueta dámských kalhot Bonded Stretch Pants, pokračuje v použití materiálu 4way Stretch Bonded 3L s…

8 393 Kč

Ski a Bike Centrum Radotín

Zobrazit detail
Snowboardové kalhoty Dámské lyžařské kalhoty Descente Women's Insulated Pants - NV00 XS

Dámské lyžařské kalhoty Descente Women's Insulated Pants - NV00 XS

  • Barva modrá
  • Velikost oblečení XS
  • Dámské

Dámské lyžařské kalhoty s designem s vysokým pasem střední výšky v úzkém střihem ze 4way Stretch materiálu. Díky…

od 8 393 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Snowboardové kalhoty Dámské lyžařské kalhoty Descente Women's Insulated Pants - WH01 S

Dámské lyžařské kalhoty Descente Women's Insulated Pants - WH01 S

  • Barva bílá
  • Velikost oblečení S
  • Dámské

Dámské lyžařské kalhoty s designem s vysokým pasem střední výšky v úzkém střihem ze 4way Stretch materiálu. Díky…

od 8 393 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Snowboardové kalhoty Dámské lyžařské kalhoty Descente Women's Insulated Pants - NV00

Dámské lyžařské kalhoty Descente Women's Insulated Pants - NV00

  • Barva modrá
  • Dámské
  • Velikost oblečení L

Dámské lyžařské kalhoty s designem s vysokým pasem střední výšky v úzkém střihem ze 4way Stretch materiálu. Díky…

8 393 Kč

Ski a Bike Centrum Radotín

Zobrazit detail
Snowboardové kalhoty DÁMSKÝ LYŽAŘSKÝ OVERAL DVĚ BARVY ZIMNÍ TEPLÝ S KAPUCÍ XXL

DÁMSKÝ LYŽAŘSKÝ OVERAL DVĚ BARVY ZIMNÍ TEPLÝ S KAPUCÍ XXL

  • Barva vícebarevná
  • Materiál oblečení polyester
  • Velikost oblečení XXL
  • Dámské

❄ NABÍDKA SE VZTAHUJE NA LYŽAŘSKÉ/SNOWBOARDOVÉ KALHOTY A BUNDY❄ POPIS BUNDY: ⛄ ZIMNÍ BUNDA, LYŽAŘSKÁ BUNDA⛷ Skvěle se hodí…

21 576 Kč

Allegro.cz

Zobrazit detail
Snowboardové kalhoty DÁMSKÝ LYŽAŘSKÝ KOMBINÉZON DVĚ BARVY ZIMNÍ TEPLÝ S KAPUCÍ XL

DÁMSKÝ LYŽAŘSKÝ KOMBINÉZON DVĚ BARVY ZIMNÍ TEPLÝ S KAPUCÍ XL

  • Barva vícebarevná
  • Velikost oblečení XL
  • Materiál oblečení polyester
  • Dámské

❄ NABÍDKA SE VZTAHUJE NA LYŽAŘSKÉ/SNOWBOARDOVÉ KALHOTY A BUNDY❄ POPIS BUNDY: ⛄ ZIMNÍ BUNDA, LYŽAŘSKÁ BUNDA⛷ Skvěle se hodí…

21 576 Kč

Allegro.cz

Zobrazit detail
Snowboardové kalhoty Dámské lyžařské kalhoty Descente Women's Insulated Pants - BK00 XXS

Dámské lyžařské kalhoty Descente Women's Insulated Pants - BK00 XXS

  • Barva černá
  • Velikost oblečení XXS
  • Dámské

Dámské lyžařské kalhoty s designem s vysokým pasem střední výšky v úzkém střihem ze 4way Stretch materiálu. Díky…

8 393 Kč

Ski a Bike Centrum Radotín

Zobrazit detail
Snowboardové kalhoty Dámské lyžařské kalhoty Peak Performance W Whitelight Insulated Pants - black

Dámské lyžařské kalhoty Peak Performance W Whitelight Insulated Pants - black

  • Barva černá
  • Dámské
  • Velikost oblečení L
  • Vodní sloupec 10000 mm

Nové pokročilé lyžařské kalhoty Whitelight, určené pro zimní dny v lyžařských střediscích. Kombinují výjimečný výkon s…

od 8 639 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Snowboardové kalhoty Dámské lyžařské kalhoty Peak Performance W Whitelight Insulated Pants - black S

Dámské lyžařské kalhoty Peak Performance W Whitelight Insulated Pants - black S

  • Barva černá
  • Velikost oblečení S
  • Dámské

Nové pokročilé lyžařské kalhoty Whitelight, určené pro zimní dny v lyžařských střediscích. Kombinují výjimečný výkon s…

8 639 Kč

Ski a Bike Centrum Radotín

Zobrazit detail
Snowboardové kalhoty Dámské lyžařské kalhoty Peak Performance W Whitelight Insulated Pants - black M

Dámské lyžařské kalhoty Peak Performance W Whitelight Insulated Pants - black M

  • Barva černá
  • Velikost oblečení M
  • Dámské

Nové pokročilé lyžařské kalhoty Whitelight, určené pro zimní dny v lyžařských střediscích. Kombinují výjimečný výkon s…

od 8 639 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Snowboardové kalhoty Dámské lyžařské kalhoty Peak Performance W Whitelight Insulated Pants - black XL

Dámské lyžařské kalhoty Peak Performance W Whitelight Insulated Pants - black XL

  • Barva černá
  • Velikost oblečení XL
  • Dámské
  • Vodní sloupec 10000 mm

Nové pokročilé lyžařské kalhoty Whitelight, určené pro zimní dny v lyžařských střediscích. Kombinují výjimečný výkon s…

8 639 Kč

Ski a Bike Centrum Radotín

Zobrazit detail
Snowboardové kalhoty Dámské lyžařské kalhoty Peak Performance W Whitelight Insulated Pants - black L

Dámské lyžařské kalhoty Peak Performance W Whitelight Insulated Pants - black L

  • Barva černá
  • Velikost oblečení L
  • Dámské

Nové pokročilé lyžařské kalhoty Whitelight, určené pro zimní dny v lyžařských střediscích. Kombinují výjimečný výkon s…

od 8 639 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Snowboardové kalhoty Dámské lyžařské kalhoty Kjus Women Formula Pants - Deep Space

Dámské lyžařské kalhoty Kjus Women Formula Pants - Deep Space

  • Barva modrá
  • Dámské
  • Velikost oblečení L

Dámské membránové lyžařské kalhoty Kjus Women Formula Pants jsou vyrobeny ze čtyřsměrného strečového materiálu, což spolu s…

8 768 Kč

Ski a Bike Centrum Radotín

Zobrazit detail
Snowboardové kalhoty Dámské lyžařské kalhoty Descente Women's Smooth Pants - BK00

Dámské lyžařské kalhoty Descente Women's Smooth Pants - BK00

  • Barva černá
  • Dámské
  • Velikost oblečení L

Úzké kalhoty z nové hladké 4way tkaniny této sezóny. Kalhoty s vysokým pasem a úzkým střihem v kolenou pro prodloužení…

od 9 093 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Snowboardové kalhoty Dámské lyžařské kalhoty Descente Women's Smooth Pants - BK00 L

Dámské lyžařské kalhoty Descente Women's Smooth Pants - BK00 L

  • Barva černá
  • Velikost oblečení L
  • Dámské

Úzké kalhoty z nové hladké 4way tkaniny této sezóny. Kalhoty s vysokým pasem a úzkým střihem v kolenou pro prodloužení…

od 9 093 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Snowboardové kalhoty Dámské lyžařské kalhoty Descente Women's Smooth Pants - BK00 S

Dámské lyžařské kalhoty Descente Women's Smooth Pants - BK00 S

  • Barva černá
  • Velikost oblečení S
  • Dámské

Úzké kalhoty z nové hladké 4way tkaniny této sezóny. Kalhoty s vysokým pasem a úzkým střihem v kolenou pro prodloužení…

9 093 Kč

Ski a Bike Centrum Radotín

Zobrazit detail
Snowboardové kalhoty Dámské lyžařské kalhoty Kjus Women Formula Pants - white

Dámské lyžařské kalhoty Kjus Women Formula Pants - white

  • Barva bílá
  • Dámské
  • Velikost oblečení L
  • Vodní sloupec 20000 mm

Tyto dámské kalhoty disponují zateplením KJUS Fast Thermo Coreᵀᴹ, které zajišťuje optimální tepelný komfort a pružnost.…

9 443 Kč

Ski a Bike Centrum Radotín

Zobrazit detail
Snowboardové kalhoty Dámské lyžařské kalhoty Kjus Women Formula Pants - burst XL

Dámské lyžařské kalhoty Kjus Women Formula Pants - burst XL

  • Barva žlutá
  • Velikost oblečení XL
  • Dámské
  • Vodní sloupec 20000 mm

Tyto dámské kalhoty disponují zateplením KJUS Fast Thermo Coreᵀᴹ, které zajišťuje optimální tepelný komfort a pružnost.…

9 443 Kč

Ski a Bike Centrum Radotín

Zobrazit detail
Snowboardové kalhoty Dámské lyžařské kalhoty Kjus Women Formula Pants - white M

Dámské lyžařské kalhoty Kjus Women Formula Pants - white M

  • Barva bílá
  • Velikost oblečení M
  • Dámské
  • Vodní sloupec 20000 mm

Tyto dámské kalhoty disponují zateplením KJUS Fast Thermo Coreᵀᴹ, které zajišťuje optimální tepelný komfort a pružnost.…

9 443 Kč

Ski a Bike Centrum Radotín

Zobrazit detail
Snowboardové kalhoty Dámské lyžařské kalhoty Kjus Women Formula Pants - white XL

Dámské lyžařské kalhoty Kjus Women Formula Pants - white XL

  • Barva bílá
  • Velikost oblečení XL
  • Dámské
  • Vodní sloupec 20000 mm

Tyto dámské kalhoty disponují zateplením KJUS Fast Thermo Coreᵀᴹ, které zajišťuje optimální tepelný komfort a pružnost.…

9 443 Kč

Ski a Bike Centrum Radotín

Zobrazit detail
Snowboardové kalhoty Dámské lyžařské kalhoty Kjus Women Formula Pants - Kjus navy XXL

Dámské lyžařské kalhoty Kjus Women Formula Pants - Kjus navy XXL

  • Barva modrá
  • Velikost oblečení XXL
  • Dámské
  • Vodní sloupec 20000 mm

Tyto dámské kalhoty disponují zateplením KJUS Fast Thermo Coreᵀᴹ, které zajišťuje optimální tepelný komfort a pružnost.…

9 443 Kč

Ski a Bike Centrum Radotín

Zobrazit detail
Snowboardové kalhoty Dámské lyžařské kalhoty Kjus Women Formula Pants - burst

Dámské lyžařské kalhoty Kjus Women Formula Pants - burst

  • Barva žlutá
  • Dámské
  • Velikost oblečení L
  • Vodní sloupec 20000 mm

Tyto dámské kalhoty disponují zateplením KJUS Fast Thermo Coreᵀᴹ, které zajišťuje optimální tepelný komfort a pružnost.…

9 443 Kč

Ski a Bike Centrum Radotín

Zobrazit detail
Snowboardové kalhoty Dámské lyžařské kalhoty Peak Performance W Gravity Gore-Tex 3L Pants - deluded vision M

Dámské lyžařské kalhoty Peak Performance W Gravity Gore-Tex 3L Pants - deluded…

  • Velikost oblečení M
  • Dámské
  • Barva černá

Tyto nové a vylepšené kalhoty Gravity obsahují vše navíc pro všechny vaše freeskiingové potřeby. Plně zatavené švy z tkaniny…

9 479 Kč

Ski a Bike Centrum Radotín

Zobrazit detail
Snowboardové kalhoty Dámské lyžařské kalhoty Peak Performance W Vislight Gore-Tex C-Knit Pants - vertical zenith / tech burgundy S

Dámské lyžařské kalhoty Peak Performance W Vislight Gore-Tex C-Knit Pants - vertical…

  • Velikost oblečení S
  • Dámské
  • Barva červená

Tyto kalhoty jsou navrženy tak, aby zvládly téměř jakékoli dobrodružství, na které se vydáte. Odolná třívrstvá tkanina…

od 9 479 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Snowboardové kalhoty Dámské lyžařské kalhoty Peak Performance W Gravity Gore-Tex 3L Pants - deluded vision

Dámské lyžařské kalhoty Peak Performance W Gravity Gore-Tex 3L Pants - deluded vision

  • Dámské
  • Barva černá
  • Velikost oblečení M

Tyto nové a vylepšené kalhoty Gravity obsahují vše navíc pro všechny vaše freeskiingové potřeby. Plně zatavené švy z tkaniny…

9 479 Kč

Ski a Bike Centrum Radotín

Zobrazit detail
Snowboardové kalhoty Dámské lyžařské kalhoty Peak Performance W Vislight Gore-Tex C-Knit Pants - vertical zenith / tech burgundy

Dámské lyžařské kalhoty Peak Performance W Vislight Gore-Tex C-Knit Pants - vertical…

  • Dámské
  • Barva červená
  • Velikost oblečení M

Tyto kalhoty jsou navrženy tak, aby zvládly téměř jakékoli dobrodružství, na které se vydáte. Odolná třívrstvá tkanina…

9 479 Kč

Ski a Bike Centrum Radotín

Zobrazit detail
Snowboardové kalhoty Dámské lyžařské kalhoty Kjus Women Sella Jet 2.0 Pants - White

Dámské lyžařské kalhoty Kjus Women Sella Jet 2.0 Pants - White

  • Barva bílá
  • Dámské
  • Velikost oblečení L
  • Vodní sloupec 20000 mm

Dámské kalhoty KJUS Stella Jet 2.0 jsou dynamickým spojením elegantního provedení a funkčnosti. Kalhoty jsou vyrobeny ze…

9 938 Kč

Ski a Bike Centrum Radotín

Zobrazit detail
Snowboardové kalhoty Dámské lyžařské kalhoty Kjus Women Sella Jet 2.0 Pants - White S

Dámské lyžařské kalhoty Kjus Women Sella Jet 2.0 Pants - White S

  • Barva bílá
  • Velikost oblečení S
  • Dámské
  • Vodní sloupec 20000 mm

Dámské kalhoty KJUS Stella Jet 2.0 jsou dynamickým spojením elegantního provedení a funkčnosti. Kalhoty jsou vyrobeny ze…

9 938 Kč

Ski a Bike Centrum Radotín

Zobrazit detail
Snowboardové kalhoty Dámské lyžařské kalhoty Kjus Women Sella Jet 2.0 Pants - Black L

Dámské lyžařské kalhoty Kjus Women Sella Jet 2.0 Pants - Black L

  • Barva černá
  • Velikost oblečení L
  • Dámské
  • Vodní sloupec 20000 mm

Dámské kalhoty KJUS Stella Jet 2.0 jsou dynamickým spojením elegantního provedení a funkčnosti. Kalhoty jsou vyrobeny ze…

9 938 Kč

Ski a Bike Centrum Radotín

Zobrazit detail
Snowboardové kalhoty Dámské lyžařské kalhoty Kjus Women Sella Jet 2.0 Pants - White L

Dámské lyžařské kalhoty Kjus Women Sella Jet 2.0 Pants - White L

  • Barva bílá
  • Velikost oblečení L
  • Dámské
  • Vodní sloupec 20000 mm

Dámské kalhoty KJUS Stella Jet 2.0 jsou dynamickým spojením elegantního provedení a funkčnosti. Kalhoty jsou vyrobeny ze…

9 938 Kč

Ski a Bike Centrum Radotín

Zobrazit detail
Snowboardové kalhoty Dámské lyžařské kalhoty Kjus Women Sella Jet 2.0 Pants - Black

Dámské lyžařské kalhoty Kjus Women Sella Jet 2.0 Pants - Black

  • Barva černá
  • Dámské
  • Velikost oblečení L
  • Vodní sloupec 20000 mm

Dámské kalhoty KJUS Stella Jet 2.0 jsou dynamickým spojením elegantního provedení a funkčnosti. Kalhoty jsou vyrobeny ze…

9 938 Kč

Ski a Bike Centrum Radotín

Zobrazit detail
Filtry
Filtrování
Smazat všechny filtry

Kategorie