Hlavička stránky
Hlavní obsah stránky

Levné literární cestopisy

Dostupnost
Seznam produktů kategorie
Literární cestopis Plastic map Szczecin, Świnoujście, Police w.2025 - praca zbiorowa

Plastic map Szczecin, Świnoujście, Police w.2025 - praca zbiorowa

\ndata wydania: 2025\ndata aktualizacji: 2023\nformat: 12 x 23 cm/98 x 68 cm\nliczba stron: 2\nwersja językowa:…

107 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Literární cestopis Cestopisná a memoárová literatúra - kolektiv

Cestopisná a memoárová literatúra - kolektiv

Cestovanie v 16. a 18. storočí malo pre súvekého človeka viacero významov. Niekedy bolo poznávaním a dobrodružstvom spojeným…

108 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Literární cestopis Vranov

Vranov

  • Brožovaná
  • Čeština

Zříceniny hradu a Pantheon nad Malou Skálou západně od železného Brodu a skalní…

110 Kč

Luxor.cz

Zobrazit detail
Literární cestopis Južná Amerika, aká si?

Južná Amerika, aká si?

Táto kniha umožňuje poznanie Južnej Ameriky z mnohých pohľadov. Dnes sa viac ako inokedy veľkému svetu Južnej Ameriky…

110 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Literární cestopis Nekovarík B. Z. - Daleké cesty

Nekovarík B. Z. - Daleké cesty

Soubor ilustrovaných cestopisů, zeměpisných studií a map, vyšlo nákladem Knihovny Walden, 1925, poloplátěná vazba, 230…

110 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Literární cestopis Macháček Jan - O cestovatelích ve středověku

Macháček Jan - O cestovatelích ve středověku

Lidovýchovná knihovna Melantricha, sv. 26, nakl. Melantrich, 1924, poloplátěná vazba, 128 stran, pěkný stav, v knize školní…

110 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Literární cestopis Putování Jižní Afrikou

Putování Jižní Afrikou

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 96
  • Rok vydání 2015

Putování Jižní Afrikou Autor projel za 16 dnů Jihoafrickou republiku cestou, která zahrnula ty nejhezčí národní parky i…

od 110 Kč

v 10 obchodech

Porovnat ceny
Literární cestopis Kamarýt Vlastimil - Komu pěji

Kamarýt Vlastimil - Komu pěji

  • Rok vydání 1983

nakl. Vyšehrad, 1983, 1. vydání, celoplátěná vazba, s obálkou, 202 stran, dobrý stav knihy, obálka na okrajích mírně…

110 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Literární cestopis Havlasa Jan - Ale sny umírají

Havlasa Jan - Ale sny umírají

Italské novely, dřevoryty Otakar Štáfl, Ústřední nakladatelství a knihkupectví učitelstva českoslovanského, 1921,…

110 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Literární cestopis Cattaneo Marco, Trifoni Jasmina - Nejkrásnější města světa

Cattaneo Marco, Trifoni Jasmina - Nejkrásnější města světa

  • Rok vydání 2005

nakl. Rebo, 2005, 1. vydání, celoplátěná vazba, s obálkou, 320 stran, bohatý fotografický doprovod, pěkný stav…

110 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Literární cestopis Bauše Bohumil - K neznámým břehům

Bauše Bohumil - K neznámým břehům

ilustrace František Horký, vydalo Nakl. družstvo Máje, celoplátěná vazba, 316 stran, dobrý stav…

110 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Literární cestopis Jiroušek Vladislav - Pět misek rýže (a dvě navíc)

Jiroušek Vladislav - Pět misek rýže (a dvě navíc)

  • Rok vydání 2007

Cestopisná vyprávění ze zemí jižní a jihovýchodní Asie, nakl. Poznání, 2007, vázaná, lamino, fotografické přílohy, velmi…

110 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Literární cestopis Hildebrand's Urlaubskarte USA West. USA the West. USA l' QuestPokles ceny

Hildebrand's Urlaubskarte USA West. USA the West. USA l' Quest

4…

112 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Literární cestopis Expedice Z101: Podpalubní deník

Expedice Z101: Podpalubní deník

  • Brožovaná
  • Počet stran 42
  • Čeština
  • Rok vydání 2024

Téměř čtyři roky vedl publicista Jakub Malovaný takzvaný Podpalubní deník, ve kterém poctivě a takřka na denní bázi mapoval…

od 113 Kč

v 12 obchodech

Porovnat ceny
Literární cestopis Comfort! map Warszawa plan miasta 1:26 000

Comfort! map Warszawa plan miasta 1:26 000

Spacer po Łazienkach, wizyta w Zamku Królewskim, mecz na Stadionie Narodowym z kieszonkowym planem centralnych dzielnic…

od 113 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Literární cestopis Česká poutnice v Japonsku - Alena Bímová

Česká poutnice v Japonsku - Alena Bímová

  • Čeština
  • Brožovaná

Autorka v roce 2012 putovala portugalskou cestou do Santiaga de Compostela a vydala o tom knížku. O rok později se vydala se…

od 113 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Literární cestopis Au centre du désert - de Saint-Exupery Antoine

Au centre du désert - de Saint-Exupery Antoine

Doprava od 79 Kč
Osobní odběr od 49 Kč
114 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Literární cestopis Skryté perly tureckého pobřeží - Dalaman, Dalyan, Marmaris, Fethiye

Skryté perly tureckého pobřeží - Dalaman, Dalyan, Marmaris, Fethiye

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 66
  • Rok vydání 2026

Dalším cestopisem v řadě mých popisů míst, jež jsem navštívil, je tento cestopis o oblasti kolem tureckých měst Dalaman,…

od 114 Kč

v 14 obchodech

Porovnat ceny
Literární cestopis Eurotoulky - Karel Franczyk

Eurotoulky - Karel Franczyk

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Rok vydání 2019

Eurotoulky jsou již pátou knihou, kterou autor – Karel Franczyk – od roku 1997 vydal. Svým způsobem navazují na úspěšný…

od 115 Kč

v 5 obchodech

Porovnat ceny
Literární cestopis Račte pivečko nebo vínečko? díl IV.

Račte pivečko nebo vínečko? díl IV.

  • Počet stran 128
  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Rok vydání 2018

Čtvrtý díl z edice o brněnských hospodách, restauracích, barech a vinárnách se zabývá následujícími ulicemi a předměstími:…

od 115 Kč

v 5 obchodech

Porovnat ceny
Literární cestopis Comfort!map Szczecin i Police 1:22 000 w.2023

Comfort!map Szczecin i Police 1:22 000 w.2023

\nSzczecin i Police laminowany plan miasta 1:22 000 format: 100 x 48 cm, po złożeniu 11 x 24 cm Dwustronnie laminowany,…

od 116 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Literární cestopis Comfort! map&guide Londyn 2w1 w.2024 - praca zbiorowa

Comfort! map&guide Londyn 2w1 w.2024 - praca zbiorowa

\nlaminowany map&guide (2w1: przewodnik i mapa)\n \nseria: map&guide\ndata wydania: 2024\ndata aktualizacji: 2024\nformat:…

116 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Literární cestopis Der Electric Kool-Aid Acid Test - Tom Wolfe

Der Electric Kool-Aid Acid Test - Tom Wolfe

Doprava od 79 Kč
Osobní odběr od 49 Kč
117 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Literární cestopis Trötsch Reisetagebuch - Trötsch Verlag

Trötsch Reisetagebuch - Trötsch Verlag

Doprava od 79 Kč
Osobní odběr od 49 Kč
119 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Literární cestopis Comfort! map Gdańsk, Gdynia, Sopot 1:26 000 w.2026 - PRACA ZBIOROWE

Comfort! map Gdańsk, Gdynia, Sopot 1:26 000 w.2026 - PRACA ZBIOROWE

  • Rok vydání 2026

pacer Traktem Królewskim w Gdańsku, zwiedzanie Daru Pomorza i relaks na plaży w Gdyni, nocne szaleństwo w jednym z sopockich…

120 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Literární cestopis Comfort! map Vienna (Wiedeń) 1:15 000 plan w.2025 - praca zbiorowa

Comfort! map Vienna (Wiedeń) 1:15 000 plan w.2025 - praca zbiorowa

  • Rok vydání 2025

\nImponująca katedra św. Szczepana, pałace dynastii Habsburgów, muzea pełne arcydzieł i kawiarnie pełne słodkości.…

120 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Literární cestopis Vráz E. St. - Z dalekých světů

Vráz E. St. - Z dalekých světů

poloplátěná vazba, 300 stran, dobrý stav…

120 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Literární cestopis Powell S.W. - Plantážníkem na Tahiti

Powell S.W. - Plantážníkem na Tahiti

  • Rok vydání 1947

vydalo Nakl. knih cestovatele A.V. Nováka, 1947, 1. vydání, celoplátěná vazba, s obálkou, 208 stran, pěkný stav knihy,…

120 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Literární cestopis Elstner F. A. - Saharou a pralesem

Elstner F. A. - Saharou a pralesem

  • Rok vydání 1956

nakl. SNDK, 1956, 1. vydání, celoplátěná vaba, s obálkou,, 382 stran, fotografický doprovod, mapky, pěkný stav knihy, obálka…

120 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Literární cestopis Šmejkal Ladislav - Kurs číslicového řízení obráběcích strojů

Šmejkal Ladislav - Kurs číslicového řízení obráběcích strojů

  • Rok vydání 1980

nakl. SNTL, 1980, 1. vydání, celoplátěná vazba, s obálkou, 264 stran, 99 obrázků, 12 tabulek, velmi dobrý stav knihy, obálka…

120 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Literární cestopis Novák Mirko - Integrované funkční bloky

Novák Mirko - Integrované funkční bloky

  • Rok vydání 1978

nakl. SNTL, 1978, 1. vydání, celoplátěná vazba, s obálkou, 364 stran, 303 obrázků, 7 tabulek, velmi dobrý stav knihy, obálka…

120 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Literární cestopis Appiános - Krize římské republiky

Appiános - Krize římské republiky

Antická knihovna sv. 59, nakl. Svoboda 1989, celoplátěná vazba, 495 stran, pěkný stav, bez obálky…

120 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Literární cestopis Tajemnicza Polska. Niewyjaśnione historie, zapomniane skarby, sensacyjne odkrycia wyd. specjalne - Kuza Jakub

Tajemnicza Polska. Niewyjaśnione historie, zapomniane skarby, sensacyjne odkrycia…

\nZdemaskowane mity i fascynująca prawda\n…

123 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Literární cestopis Kraków laminowany map&guide 2w1 - praca zbiorowa

Kraków laminowany map&guide 2w1 - praca zbiorowa

  • Čeština

Hejnał mariacki, Wawel i Smocza JamaUrokliwe zaułki żydowskiego KazimierzaZapiekanki z OkrąglakaWizyta u Smoka Wawelskiego,…

od 123 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Literární cestopis Wrocław laminowany map&guide 2w1 - praca zbiorowa

Wrocław laminowany map&guide 2w1 - praca zbiorowa

  • Čeština

Stary Ratusz, Arsenał i Hala StuleciaNowe Horyzonty i Jazz na OdrąPanorama Racławicka\nOsiem tysięcy zabytkowych kamienic i…

od 123 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Literární cestopis Festival Banát a srbská Niš autem motorkou

Festival Banát a srbská Niš autem motorkou

Tuto knihu jsem se rozhodl napsat nejen proto, abych inspiroval další lidi k výletům na festival Banát a zaznamenal úžasný…

123 Kč

Supertip.cz

Zobrazit detail
Literární cestopis Wozu ein Himmel sonst? - Dyhrenfurth, Norman G.

Wozu ein Himmel sonst? - Dyhrenfurth, Norman G.

Ein Glanzstück klassischer Expeditionsliteratur Der Name Dyhrenfurth ist untrennbar mit dem Himalaya verbunden. Das Reich…

124 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Literární cestopis GÓRY NA OPAK 2 CZYLI ROZMOWY Z TYMI CO ZOSTAJĄ - OLGA PUNCEWICZ

GÓRY NA OPAK 2 CZYLI ROZMOWY Z TYMI CO ZOSTAJĄ - OLGA PUNCEWICZ

0…

125 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Literární cestopis Naši mezi protinožci - Ota Ulč

Naši mezi protinožci - Ota Ulč

Hlavními hrdiny krátkého cestopisného vyprávění jsou čeští emigranti, žijící v oblasti jižního Pacifiku a v Austrálii.…

125 Kč

Supertip.cz

Zobrazit detail
Literární cestopis Památky letecky - malá - vícejazyčná

Památky letecky - malá - vícejazyčná

Kniha představuje výhradně z ptačí perspektivy 101 historicky a architektonicky významných objektů, které jsou v péči…

od 126 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Literární cestopis Launiger Reisebericht einer Kreuzfahrt nach Island und Grönland im Sommer 2018 - Westholz, Charlotte

Launiger Reisebericht einer Kreuzfahrt nach Island und Grönland im Sommer 2018 -…

Doprava od 79 Kč
Osobní odběr od 49 Kč
127 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Literární cestopis Indiáni, politici, plukovníci

Indiáni, politici, plukovníci

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 354
  • Rok vydání 1999

Napůl dokumentární, napůl subjektivní záznam deníkového charakteru se živě stylizovanými drobnými příběhy ze společného…

od 127 Kč

v 6 obchodech

Porovnat ceny
Literární cestopis Sto dětí mi říká brácho (Rok dobrovolníkem na indickém venkově)

Sto dětí mi říká brácho (Rok dobrovolníkem na indickém venkově)

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2011

Sto dětí mi říká brácho (Karel a Marie Dvořákovi) Rok dobrovolníkem na indickém venkově Jaký je život v hliněné chýši s osmi…

127 Kč

hosanavm.cz

Zobrazit detail
Literární cestopis Haló, this is Jamaica! 1. diel - Kingston - Nita Kimuri

Haló, this is Jamaica! 1. diel - Kingston - Nita Kimuri

Črty a postrehy mladej Slovenky z ciest po Jamajke. Autorkine upozornenie v úvode knihy: Kniha podáva opis života na…

128 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Literární cestopis Přes Altiplano na svatbu

Přes Altiplano na svatbu

  • Čeština
  • Počet stran 288
  • Rok vydání 2010
  • Pevná / vázaná

Pátého září 2009 vyjeli autoři této knihy na kole a na těžko z kolumbijské Bogoty na téměř osmi a půl měsíční cestu přes…

od 128 Kč

v 11 obchodech

Porovnat ceny
Literární cestopis Plavba po Dunaji - Jedna řeka, sedm zemí

Plavba po Dunaji - Jedna řeka, sedm zemí

Kniha popisuje dobrodružnou přes 1 000 Nm dlouhou plavbu začínající ve slovenském přístavu Patince s cílem v tureckém…

129 Kč

Marineobchod.cz

Zobrazit detail
Literární cestopis Proveď vola světem, volem zůstane

Proveď vola světem, volem zůstane

1
  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 276
  • Rok vydání 2010

Proveď vola světem, volem zůstane je životopis umělce, performera a amerického univerzitního profesora Milana Kohouta.…

od 129 Kč

v 9 obchodech

Porovnat ceny
Literární cestopis Střední Amerika: Mezi dvěma oceány

Střední Amerika: Mezi dvěma oceány

  • Brožovaná
  • Počet stran 96
  • Čeština
  • Rok vydání 2008

Autor této knihy, Pavel Maňas, se narodil v roce 1973 v Plzni, je ženatý a nyní žije v Praze. Pracuje jako produktový…

od 129 Kč

v 6 obchodech

Porovnat ceny
Oblíbené výrobky
Časté volby
Podobné kategorie
Trendy na Zboží
Nakupujete
Internet a PC
Tech a AI
Filtry
Filtrování
Smazat všechny filtry

Kategorie