Hlavička stránky
Hlavní obsah stránky

Levné literární cestopisy

Dostupnost
Seznam produktů kategorie
Literární cestopis Milota Zdirad Polák - Cesta do Itálie

Milota Zdirad Polák - Cesta do Itálie

  • Rok vydání 1979

Živá díla minulosti sv. 88, nakl. Odeon, 1979, 1. vydání, celoplátěná vazba, s obálkou, 400 stran, velmi dobrý stav knihy,…

90 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Literární cestopis Zwaan, Groeneveld - 100 hradů a zámků

Zwaan, Groeneveld - 100 hradů a zámků

  • Rok vydání 2018

nakl. Rebo, 2018, 1. vydání, vázaná, 144 stran, bohatý fotografický doprovod, výborný stav…

90 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Literární cestopis Mykiskovi Barbora a Martin - Pět měsíců v Himálaji

Mykiskovi Barbora a Martin - Pět měsíců v Himálaji

  • Rok vydání 2004

aneb Ladak očima české rodiny, nakl. MTM, 2004, vázaná, lamino, 204 stran, fotografický doprovod, velmi dobrý stav…

90 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Literární cestopis Hrady, zámky a tvrze v Čechách na Moravě a ve Slezsku: Jižní Čechy

Hrady, zámky a tvrze v Čechách na Moravě a ve Slezsku: Jižní Čechy

  • Rok vydání 1986

(V) Jižní Čechy, nakl. Svoboda, 1986, 1 vydání, celoplátěná vazba, s obálkou, 295 stran, bohatý obrazový a fotografický…

90 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Literární cestopis Dzuik Radomír - To nejlepší z USA českýma očima

Dzuik Radomír - To nejlepší z USA českýma očima

  • Počet stran 268
  • Rok vydání 2001

aneb cestovní příručka pro turisty se studentským rozpočtem, nakl. Mirago, 2001, 1. vydání, brožovaná, 268 stran, bohatý…

od 90 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Literární cestopis Významné parky Jihomoravského kraje

Významné parky Jihomoravského kraje

  • Rok vydání 1978

nakl. Blok, 1978, 1. vydání, celoplátěná vazba, s obálkou, 624 stran, fotografický doprovod, pěkný stav knihy, obálka zašlá…

90 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Literární cestopis Ansichten der Natur - Humboldt, Alexander von [DE] (2022, Firma, Anaconda Verlag)

Ansichten der Natur - Humboldt, Alexander von [DE] (2022, Firma, Anaconda Verlag)

  • Rok vydání 2022
Doprava od 79 Kč
Osobní odběr od 49 Kč
92 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Literární cestopis Pařížská ohlédnutí - Jan Cimický

Pařížská ohlédnutí - Jan Cimický

Paříž! Víme o ní ještě dřív, než se nám podaří ji spatřit na vlastní oči.…

92 Kč

Supertip.cz

Zobrazit detail
Literární cestopis Země světa 2024

Země světa 2024

  • Rok vydání 2024

Produkt "Země světa 2024" spadá do žánru Noviny, časopisy. Jedná se o počin nakladatelství "GeoBohemia" z roku 2024.…

95 Kč

Luxor.cz

Zobrazit detail
Literární cestopis O tajuplných a pozoruhodných místech Ještědských hor

O tajuplných a pozoruhodných místech Ještědských hor

  • Brožovaná
  • Počet stran 64
  • Čeština
  • Rok vydání 2026

Kniha "O tajuplných a pozoruhodných místech Ještědských hor" spadá do žánru Průvodci. Autorem je Marek Řeháček. Kniha je…

95 Kč

Luxor.cz

Zobrazit detail
Literární cestopis Amerika českým objektivem - Miroslav Jílek

Amerika českým objektivem - Miroslav Jílek

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Rok vydání 2012

Jedinečná struktura knihy vás zavede nejen do nádherných koutů této úžasné země, ale navíc vás o ní i něco naučí. Fotografie…

od 95 Kč

v 5 obchodech

Porovnat ceny
Literární cestopis Jenštejn brožovaná Přemysl Špráchal D0457370

Jenštejn brožovaná Přemysl Špráchal D0457370

  • Brožovaná
  • Čeština

Svazek č.29 Na 31 stranách osudy hradu a jeho pánů od počátku do dnešních dnů, 26 fotografií, 4 kresby s podobou v…

95 Kč

Dobre-knihy.cz

Zobrazit detail
Literární cestopis Plan miasta - Jelenia Góra 1:12 500 w.2023 - praca zbiorowa

Plan miasta - Jelenia Góra 1:12 500 w.2023 - praca zbiorowa

  • Rok vydání 2023

\nAktualizowany w terenie, składany plan miasta Jeleniej Góry i Piechowic z dokładną numeracją budynków. Na rewersie…

od 97 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Literární cestopis Jelenia Góra, Cieplice Śląskie-Zdrój - plan miasta

Jelenia Góra, Cieplice Śląskie-Zdrój - plan miasta

  • Rok vydání 2026

Plan Jeleniej Góry - skala 1 : 12 500\nFormat 98 x 68 cm\nWydanie IX, 2026\nISBN 978-83-7868-997-3\nAktualizowany w terenie…

od 97 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Literární cestopis Plan miasta - Wałbrzych, mapa - Powiat wałbrzyski - praca zbiorowa

Plan miasta - Wałbrzych, mapa - Powiat wałbrzyski - praca zbiorowa

  • Rok vydání 2025

\nMapa Powiatu Wałbrzyskiego - skala 1 : 45 000\n \nPlan Wałbrzycha skala 1 : 14 000\nFormat 98 x 67 cm\nWydanie X, 2025\n…

97 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Literární cestopis Toruń +6 - plan miasta - praca zbiorowa

Toruń +6 - plan miasta - praca zbiorowa

\nToruń +6 - plan miasta\n…

od 97 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Literární cestopis Trosky

Trosky

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Rok vydání 2014

Kniha "Trosky" spadá do žánru Cestopisy, reportáže. Autorem je Rostislav Vojkovský. Kniha je brožovaná. Jedná se o počin…

98 Kč

Luxor.cz

Zobrazit detail
Literární cestopis Valdštejn

Valdštejn

  • Brožovaná
  • Čeština

Zřícenina hradu jižně od Turnova…

98 Kč

Luxor.cz

Zobrazit detail
Literární cestopis Skotský deník

Skotský deník

  • Čeština
  • Počet stran 176
  • Rok vydání 2010
  • Pevná / vázaná

Četl jsem si Skotský deník Z. J. Pojmana se stoupajícím zájmem. Autor nás totiž uvádí do dosti nezvyklého prostředí. Odejel…

od 98 Kč

v 6 obchodech

Porovnat ceny
Literární cestopis Dva roky na Kypru

Dva roky na Kypru

  • Brožovaná
  • Počet stran 120
  • Čeština
  • Rok vydání 2020

Po odchodu z jihlavské zoo, jsem se zařekl, že se už zaměstnat nenechám. Ale jsou výzvy, které se nedají odmítnout. Postavit…

od 98 Kč

v 8 obchodech

Porovnat ceny
Literární cestopis Die Harzreise - Heine, Heinrich [DE] (2013, Brožovaná, Reclam Philipp Jun.)

Die Harzreise - Heine, Heinrich [DE] (2013, Brožovaná, Reclam Philipp Jun.)

  • Rok vydání 2013
Doprava od 79 Kč
Osobní odběr od 49 Kč
98 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Literární cestopis T-Lautrec, Galerie mistrů - Jordi Vigué

T-Lautrec, Galerie mistrů - Jordi Vigué

  • Počet stran 128

Monografie malíře, který prožil vášnivý život a svým vysoce působivým dílem se stal předním zástupcem impresionismu,…

99 Kč

Hvezda.cz

Zobrazit detail
Literární cestopis Rodinná encyklopedie zdraví - Charakteristiky, příčiny, prev...Peter Abrahams kniha

Rodinná encyklopedie zdraví - Charakteristiky, příčiny, prev...Peter Abrahams kniha

  • Rok vydání 2005

S touto encyklopedií zdraví lépe poznáte svůj zdravotní stav a možnosti preventivní péče i případné léčby. Najdete v ní…

99 Kč

Hvezda.cz

Zobrazit detail
Literární cestopis Pravidla českého pravopisu Vydání pro školu a veřejnost kniha

Pravidla českého pravopisu Vydání pro školu a veřejnost kniha

  • Počet stran 448
  • Rok vydání 2011

Nejmodernější dílo spojující pravidla českého pravopisu s výkladem mluvnice. Srozumitelný návod pro každého, jak správně a…

99 Kč

Hvezda.cz

Zobrazit detail
Literární cestopis Zvířata - fakta a zajímavosti z ČR a celého světa.

Zvířata - fakta a zajímavosti z ČR a celého světa.

  • Počet stran 96

Až se budete příště procházet přírodou, mějte oči otevřené. Možná uvidíte zajímavé živočichy, kteří až dosud unikali vaší…

99 Kč

Hvezda.cz

Zobrazit detail
Literární cestopis Deník z cesty do východní Indie (barokní cestopis - deník z obchodní cesty do Bengálska)

Deník z cesty do východní Indie (barokní cestopis - deník z obchodní cesty do…

Robert Challe (1659–1721), teprve v relativně nedávné době „znovuobjevený“ francouzský spisovatel, ale též cestovatel,…

99 Kč

Valentinska.cz

Zobrazit detail
Literární cestopis Europa alternatywna, czyli nasze podróżowanie - Małgorzata Radwańska

Europa alternatywna, czyli nasze podróżowanie - Małgorzata Radwańska

\nEuropa inaczej, czyli podróżowanie bez biura podróży\nNie interesują was sztampowe wyjazdy all inclusive organizowane…

99 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Literární cestopis Jak začít s orienťákem (e-book pdf)

Jak začít s orienťákem (e-book pdf)

Naše příručka vám odpoví na všechny tyto otázky: Jak se vyznat v mapě? Proč být orienťákem? Kde získat další informace? Jak…

99 Kč

KnihyNaHory.cz

Zobrazit detail
Literární cestopis cestopis Příběhy na třech kolech (Němec)

cestopis Příběhy na třech kolech (Němec)

  • Rok vydání 2004

"Příběhy na třech kolech" jsou cestopisem neobyčejným. Nebojím se říci, že jsou cyklopisem velkým. I přesto, že mají malý…

99 Kč

KnihyNaHory.cz

Zobrazit detail
Literární cestopis Nordic Walking: o co (se) jde! - e-book Světa Outdooru

Nordic Walking: o co (se) jde! - e-book Světa Outdooru

  • Rok vydání 2024

Každý z nás přece ví jak to chodí – vezmu hole a jdu..a už nordicwalkinguju. Asi by to takto i bylo možno, ale pokud chcete…

99 Kč

KnihyNaHory.cz

Zobrazit detail
Literární cestopis Stingl Miloslav - Indiání zlatého slunce

Stingl Miloslav - Indiání zlatého slunce

  • Rok vydání 2003

Život, zázraky a záhady říše Inků, nakl. Knižní klub, 2003, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 268 stran, fotografické přílohy,…

99 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Literární cestopis Rak Jaroslaw - Zdobíme balkony a terasy

Rak Jaroslaw - Zdobíme balkony a terasy

  • Rok vydání 2004

vydal Finidr, 2004, vázaná, lamino, 264 stran, bohatý obrazový doprovod, velmi dobrý stav…

99 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Literární cestopis Havlasa Jan - Zahrada splněné touhy

Havlasa Jan - Zahrada splněné touhy

  • Rok vydání 1932

Kniha japonerií, s dvacetipěti kresbami Hokusaiovými, vydalo Ústřední nakladatelství a knihkupectví učitelstva…

99 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Literární cestopis Hieke Karel - Praktická dendrologie 2

Hieke Karel - Praktická dendrologie 2

  • Rok vydání 1978

vydalo Státní zemědělské nakl., 1978, 1. vydání, celoplátěná vazba, s obálkou, 589 stran, bohatý obrazový doprovod,…

99 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Literární cestopis Havlasa Jan - Šílené lásky

Havlasa Jan - Šílené lásky

Jihomořská romanetta, dřevoryty Rudolf Adámek, Ústřední nakladatelství a knihkupectví učitelstva československého, 1920,…

99 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Literární cestopis Jak jsem dobýval Ameriku

Jak jsem dobýval Ameriku

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 78
  • Rok vydání 2015

Skutečný příběh Českého nelegálního pracovníka v USA. Co všechno se může přihodit a pokazit a jak se toho pokud možno…

od 99 Kč

v 7 obchodech

Porovnat ceny
Literární cestopis Na čaji s Tálibánem

Na čaji s Tálibánem

  • Brožovaná
  • Počet stran 158
  • Čeština
  • Rok vydání 2024

Tahle knížka je o tom, co se vám může přihodit, když se nečekaně objevíte na hranicích Afghánistánu, aniž byste měli…

od 99 Kč

v 11 obchodech

Porovnat ceny
Literární cestopis Země Světa 2025

Země Světa 2025

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Rok vydání 2025

Produkt "Země Světa 2025" spadá do žánru Noviny, časopisy. Jedná se o počin nakladatelství "Poznání" z roku 2025.…

od 99 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Literární cestopis Země Světa 2026

Země Světa 2026

  • Rok vydání 2026

Produkt "Země Světa 2026" spadá do žánru Noviny, časopisy. Jedná se o počin nakladatelství "GeoBohemia" z roku 2026.…

od 99 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Literární cestopis Dršata Jindřich - Údržba a opravy vozů Wartburg 900, 1000, 312, 353

Dršata Jindřich - Údržba a opravy vozů Wartburg 900, 1000, 312, 353

  • Počet stran 392

Knižnice motoristy, nakl. SNTL, 1975, 1. vydání, celoplátěná vazba, s obálkou, 392 stran, 197 obrázků, 43 tabulek, pěkný…

100 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Literární cestopis Hora-Horejš, Kašpar - Toulky zámeckými parky Čech a Moravy

Hora-Horejš, Kašpar - Toulky zámeckými parky Čech a Moravy

  • Rok vydání 1997

fotografie Josef Ptáček, nakl. Knihcentrum, 1997, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 144 stran, velmi dobrý stav…

100 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Literární cestopis Sedm způsobů jak se radovat z jídla | Michal Hugo Hromas, Štěpán Lohr

Sedm způsobů jak se radovat z jídla | Michal Hugo Hromas, Štěpán Lohr

Jednoduché a tradicí prověřené. Právě takové jsou oblíbené recepty kuchaře a publicisty Huga Hromase! Ve svém vyprávění vás…

100 Kč

Albatrosmedia.cz

Zobrazit detail
Literární cestopis SC 066 Opavsko, Slezská Harta 1:50 000

SC 066 Opavsko, Slezská Harta 1:50 000

Podrobná turistická mapa doplněná popisy turistických zajímavostí. V přehledném mapovém podkladu jsou kromě stezek pro pěší…

101 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Literární cestopis Stará dobrá Anglie aneb Poslední vandr

Stará dobrá Anglie aneb Poslední vandr

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 88
  • Rok vydání 2018

Jezdili jste někdy stopem? Zkoušeli jste to v zahraničí? Nebo dokonce v Anglii? Pokud odpověď zní ano (ale klidně i ne), je…

od 105 Kč

v 7 obchodech

Porovnat ceny
Literární cestopis See you in.. Wrocław plan miasta 1:22 500 - praca zbiorowa

See you in.. Wrocław plan miasta 1:22 500 - praca zbiorowa

\nPóźnogotycki Ratusz, oszałamiająca bogactwem zdobień Aula Leopoldina, modernistyczna Hala Stulecia, nowoczesna fontanna…

105 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Literární cestopis Festival Banát a srbská Niš autem & motorkou

Festival Banát a srbská Niš autem & motorkou

  • Sešitová
  • Počet stran 44
  • Čeština
  • Rok vydání 2023

Tuto knihu jsem se rozhodl napsat nejen proto, abych inspiroval další lidi k výletům na festival Banát a zaznamenal úžasný…

od 106 Kč

v 10 obchodech

Porovnat ceny
Literární cestopis Plastic map Łódź 1:22 000 plan miasta - praca zbiorowa

Plastic map Łódź 1:22 000 plan miasta - praca zbiorowa

Eleganckie kamienice przy ul. Piotrkowskiej, nowoczesne centrum kulturalno-rozrywkowo-handlowe Manufaktura, oryginalne muzea…

od 107 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Literární cestopis Plastic map Szczecin, Świnoujście, Police w.2025 - praca zbiorowa

Plastic map Szczecin, Świnoujście, Police w.2025 - praca zbiorowa

\ndata wydania: 2025\ndata aktualizacji: 2023\nformat: 12 x 23 cm/98 x 68 cm\nliczba stron: 2\nwersja językowa:…

107 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Oblíbené výrobky
Časté volby
Podobné kategorie
Trendy na Zboží
Nakupujete
Internet a PC
Tech a AI
Filtry
Filtrování
Smazat všechny filtry

Kategorie