Hlavička stránky
Hlavní obsah stránky

Levné literární cestopisy

Dostupnost
Seznam produktů kategorie
Literární cestopis Hrochovi Věra a Miroslav - Křižáci v Levantě

Hrochovi Věra a Miroslav - Křižáci v Levantě

  • Rok vydání 1975

nakl. Mladá fronta, 1975, 1. vydání, celoplátěná vazba, s obálkou, 316 stran, 32 stran křídových příloh, pěkný stav…

60 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Literární cestopis Klimek Hynek - Kam na víkend: Jižní Čechy I.

Klimek Hynek - Kam na víkend: Jižní Čechy I.

  • Rok vydání 2007

nakl. CPress, 2007, 1. vydání, vázaná, lamino, 104 stran, fotografický doprovod, velmi dobrý stav…

60 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Literární cestopis Hrubý Dan - Návrat do Jeruzaléma

Hrubý Dan - Návrat do Jeruzaléma

  • Rok vydání 2006

nakl. Ringier, 2006, vázaná, s obálkou, 302 stran, fotografický doprovod, výborný stav…

60 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Literární cestopis Plan miasta - Zielona Góra w.2026 - praca zbiorowa

Plan miasta - Zielona Góra w.2026 - praca zbiorowa

Plan miasta - Zielona Góra w.2026…

61 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Literární cestopis Tichomoří - Letem světem

Tichomoří - Letem světem

  • Čeština
  • Počet stran 105
  • Rok vydání 2012
  • Pevná / vázaná

Ing. Zdeněk Romany (1954) a Libor Blažek (1944) jsou dva z nekonečné řady Čechů, kterým učarovalo cestování, poznávání…

od 62 Kč

v 6 obchodech

Porovnat ceny
Literární cestopis Labsko-vltavská plavba XIV.

Labsko-vltavská plavba XIV.

  • Počet stran 62
  • Rok vydání 2008

Do čtrnáctého sborníku k historii lodní dopravy, vydaného v roce 2008, přispěli Pavel Balcar, Miroslav Hubert, Theodor…

63 Kč

Knihkupectví Krakatit

Zobrazit detail
Literární cestopis Mapa turystyczna - Trójmiasto w.2022

Mapa turystyczna - Trójmiasto w.2022

\nMapa turystyczna - Trójmiasto w.2022\n…

od 63 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Literární cestopis Mapa kieszonkowa Tatry, Zakopane laminowana - praca zbiorowa

Mapa kieszonkowa Tatry, Zakopane laminowana - praca zbiorowa

  • Rok vydání 2025

Mapa szlaków Tatr - skala 1 : 60 000\nPlan Zakopanego skala 1 : 11 000\nFormat 48 x 34 cm\nWydanie VIII, 2025\nWodoodporna…

63 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Literární cestopis Na tropie wrocławskich atrakcji - praca zbiorowa

Na tropie wrocławskich atrakcji - praca zbiorowa

\nMapa wrocławskich atrakcji w foliowym etui z zawieszką.\n…

od 63 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Literární cestopis Opolskie Bliskie i piękne - Gaworski Marek

Opolskie Bliskie i piękne - Gaworski Marek

Cudze chwalicie, swego nie znacie Książka, którą prezentujemy Czytelnikom, zachęca do niezbyt odległych wędrówek i stara się…

63 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Literární cestopis Plan miasta - Świeradów-Zdrój 1:10 000 - praca zbiorowa

Plan miasta - Świeradów-Zdrój 1:10 000 - praca zbiorowa

\nPlan miasta - Świeradów-Zdrój 1:10 000\n…

63 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Literární cestopis Snežná leopardica - Tesson Sylvain

Snežná leopardica - Tesson Sylvain

Doprava od 79 Kč
Osobní odběr od 49 Kč
64 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Literární cestopis Plan miasta Lublin 1:20 000 plastik DEMART

Plan miasta Lublin 1:20 000 plastik DEMART

Bardzo atrakcyjna cena, wytrzymałość oraz szczegółowość to główne cechy charakteryzujące nową serię map foliowanych.Polecane…

od 64 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Literární cestopis Couchsurfing v Číně - Cesta přes obýváky nové supervelmoci

Couchsurfing v Číně - Cesta přes obýváky nové supervelmoci

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 278
  • Rok vydání 2019

Stephan Orth cestuje s velkou oblibou po zemích, které mají špatnou pověst, a píše o nich bestsellery. V této knize po tři…

od 65 Kč

v 12 obchodech

Porovnat ceny
Literární cestopis Ulč Ota - Bez Čedoku po Číně a okolí

Ulč Ota - Bez Čedoku po Číně a okolí

  • Čeština
  • Rok vydání 1992

nakl. Ivo Železný, 1992, 1. vydání, vázaná, lamino, 444 stran, velmi dobrý stav…

65 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Literární cestopis U veselého věnce Antonína Strnadla

U veselého věnce Antonína Strnadla

  • Rok vydání 1975

ilustrace Antonín Strnadel, nakl. Albatros, 1975, 1. vydání, celoplátěná vazba, s obálkou, 144 stran, pěkný stav v knize,…

65 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Literární cestopis Harasov

Harasov

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Rok vydání 2014

Svazek č.76 Na 19 stranách popis místa, pokuso jeho začlenění do historie kraje, 18 fotografií a 2 kresby s podobou v…

65 Kč

Dobre-knihy.cz

Zobrazit detail
Literární cestopis Comfort! map Rome and the Vatican 1:15 000 - praca zbiorowa

Comfort! map Rome and the Vatican 1:15 000 - praca zbiorowa

\nDostojne bazyliki, plenery znane z hollywoodzkich produkcji, dające ochłodę fontanny, światowe dzieła sztuki... Długo…

od 66 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Literární cestopis Život naruby - Romana Antonínová

Život naruby - Romana Antonínová

Prvotina je pro všechny, kteří se touží přemístit do dálek v pohodlí svého křesla s knížkou v ruce, ale i pro ty, kteří…

66 Kč

Supertip.cz

Zobrazit detail
Literární cestopis Malý atlas mého srdce - František Nepil

Malý atlas mého srdce - František Nepil

  • Rok vydání 1998

S osobitým humorem líčí dojmy a zážitky z cest po Islandu, Řecku, Turecku, Skandinávii, Anglii, Koreji a Maroku a snaží se…

od 67 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Literární cestopis Plan miasta - Sandomierz i okolice 1:11 000 - praca zbiorowa

Plan miasta - Sandomierz i okolice 1:11 000 - praca zbiorowa

\nNajnowsze wydanie planu miasta Sandomierz z aktualizowanym w terenie przebiegiem najważniejszych ciągów komunikacyjnych i…

od 67 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Literární cestopis Plan Kudowa-Zdrój 1:9 000 - praca zbiorowa

Plan Kudowa-Zdrój 1:9 000 - praca zbiorowa

Kolejne wydanie planu Kudowy-Zdroju obejmującego swym większą część miasta. Duża skala pozwala odczytać z planu wszystkie…

od 67 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Literární cestopis Plan miasta - Duszniki-Zdrój 1: 10 000 - Praca zbiorowa [PL] (2023, Brožovaná, Plan)

Plan miasta - Duszniki-Zdrój 1: 10 000 - Praca zbiorowa [PL] (2023, Brožovaná, Plan)

\nAktualizowany w terenie nowy plan Dusznik-Zdrój wraz ze spisem ulic. Dodatkowo na rewersie szczegółowy plan Zieleńca oraz…

67 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Literární cestopis Pařížská ohlédnutí

Pařížská ohlédnutí

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 216
  • Rok vydání 2023

Paříž! Víme o ní ještě dřív, než se nám podaří ji spatřit na vlastní oči. Město na Seině se už od první chvíle usadí v…

od 68 Kč

v 10 obchodech

Porovnat ceny
Literární cestopis Z Prahy k baltickému moři v balonu

Z Prahy k baltickému moři v balonu

  • Čeština
  • Počet stran 90
  • Pevná / vázaná

Nezapomenutelnou událostí roku 1891 byla nejen pro Pražany Jubilejní zemská výstava. O atrakce nebyla nouze; největší…

od 68 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Literární cestopis Plan - Wrocław 1:20 000 - praca zbiorowa

Plan - Wrocław 1:20 000 - praca zbiorowa

Wrocław, 1:20 000Nowe, dwustronne opracowanie planu miasta wydawnictwa ArtGlob ze zmienioną grafiką. Obejmuje całe miasto w…

68 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Literární cestopis Misionářem podle sv. Františka

Misionářem podle sv. Františka

  • Brožovaná
  • Počet stran 64
  • Rok vydání 2019

Misionářem podle sv. Františka (Honza Pošťák Pospíšil) Honza Pošťák Pospíšil je již čtenářské veřejnosti znám svými dvěma…

od 68 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Literární cestopis Bílá

Bílá

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Rok vydání 2014

Kniha "Bílá" spadá do žánru Cestopisy, reportáže. Autorem je Ladislav Juroš. Kniha je brožovaná. Jedná se o počin…

od 68 Kč

v 3 obchodech

Porovnat ceny
Literární cestopis Vildštejn

Vildštejn

  • Brožovaná
  • Čeština

Kniha "Vildštejn" spadá do žánru Cestopisy, reportáže. Autorem je Rostislav Vojkovský. Kniha je brožovaná. Jedná se o počin…

od 68 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Literární cestopis Havlasa Jan - Ze všech nejkrásnější

Havlasa Jan - Ze všech nejkrásnější

Exotické novely, titulní kresba Otakar Štáfl, vydalo Ústřední nakladatelství a knihkupectví učitelstva českoslovanského,…

69 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Literární cestopis Řeháčková Věra - Když spadne kluk rovnou z nebe

Řeháčková Věra - Když spadne kluk rovnou z nebe

  • Rok vydání 2010

nakl. Erika, 2010, 1. vydání, vázaná, lamino, 141 stran, pěkný stav…

69 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Literární cestopis Sydney: Metropole světa

Sydney: Metropole světa

nakl. Slovart, 2003, vázaná, lamino, 72 stran, fotografický doprovod, velmi dobrý stav…

69 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Literární cestopis Stepanova, Kabachenko - Pohoštění s fantazií a vtipem

Stepanova, Kabachenko - Pohoštění s fantazií a vtipem

  • Rok vydání 2005

nakl. Brázda, 2005, 1. vydání, vázaná, lamino, 104 stran, fotografický doprovod, velmi dobrý stav…

69 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Literární cestopis Cestománie III.

Cestománie III.

Autor: kolektiv autorů Počet stran: 224 Vazba: vázaná Rozměr: 17 x 24 cm Vypravíme se na chudý, ale téměř nedotčený…

69 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Literární cestopis Vídeň: Metropole světa

Vídeň: Metropole světa

  • Počet stran 72
  • Rok vydání 2003

nakl. Slovart, 2003, 1. vydání, vázaná, lamino, 72 stran, fotografický doprovod, velmi dobrý stav…

69 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Literární cestopis Řím: Metropole světa

Řím: Metropole světa

  • Rok vydání 2003

nakl. Slovart, 2003, 1. vydání, vázaná, lamino, 72 stran, fotografický doprovod, velmi dobrý stav…

69 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Literární cestopis Rybář Jan - Historky z konce světa

Rybář Jan - Historky z konce světa

  • Rok vydání 2005

50 novinářských historek a 150 fotografií z podivuhodných míst, nakl. Knižní klub, 2005, vázaná, s obálkou, 208 stran,…

69 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Literární cestopis Beneš Jan - Zelenou nahoru

Beneš Jan - Zelenou nahoru

  • Rok vydání 2001

nakl. Knižní klub, 2001, vázaná, s obálkou, 320 stran, výborný stav…

69 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Literární cestopis Cestománie IV.

Cestománie IV.

Autor: kolektiv autorů Počet stran: 224 Vazba: vázaná Rozměr: 17 x 24 cm Každá kapitola je ilustrována mnoha fotografiemi a…

69 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Literární cestopis Nezkusil Jiří - Československá kriminologie

Nezkusil Jiří - Československá kriminologie

  • Rok vydání 1978

nakl. Panorama, 1978, 1. vydání, celoplátěná vazba, s obálkou, 270 stran, dobrý stav…

69 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Literární cestopis Sen o Tichomoří

Sen o Tichomoří

  • Počet stran 160
  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Rok vydání 2012

Cesto-faktopis o Tichomoří je souhrnnou výpovědí o nádherné Polynésii, Melanésii a Mikronésii, o příbězích jejich ostrovních…

od 70 Kč

v 6 obchodech

Porovnat ceny
Literární cestopis VÍTĚZSLAV DOSTÁL - Šťastná planeta aneb jak jsem na kole objel svět 1.díl (Šťastná planeta aneb jak jsem na kole objel svět 1.díl)

VÍTĚZSLAV DOSTÁL - Šťastná planeta aneb jak jsem na kole objel svět 1.díl (Šťastná…

  • Počet stran 181
  • Rok vydání 1998

První díl dvoudílného cestopisu Vítězslava Dostála z cesty na kole kolem světa. Kniha vydalo nakladatelství Grafis v roce…

70 Kč

modralupa.cz

Zobrazit detail
Literární cestopis Janovský František, Marcolová Renata - Islandské prázdniny aneb papírové video

Janovský František, Marcolová Renata - Islandské prázdniny aneb papírové video

  • Rok vydání 2005

nakl. Dialog, 2005, vázaná, lamino, 192 stran, fotografický doproovd, velmi dobrý stav…

70 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Literární cestopis Schneider Dušan - Za modré obzory

Schneider Dušan - Za modré obzory

  • Rok vydání 2000

nakl. Moraviapres, 2000, 1. vydání vázaná, 159 stran, bohatý fotografický doprovod, 100% stav…

70 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Literární cestopis Janáček Leoš - Fejetony z Lidových novin

Janáček Leoš - Fejetony z Lidových novin

  • Rok vydání 1958

vydalo Krajské nakladatelství v Brně, 1958, 1. vydání, celoplátěná vazba, s obálkou, 416 stran, pěkný stav knihy, obálka…

70 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Literární cestopis Elstner F. A. - S kamerou a za volantem třemi díly světa

Elstner F. A. - S kamerou a za volantem třemi díly světa

  • Rok vydání 1957

ilustrace Erik Kaizr, mapky v textu, hlubotiskové fotografie, nakl. SNDK, 1957, 1. vydání, vázaná, lamino, 326 stran, pěkný…

70 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Literární cestopis Drábek Karel - Naučné stezky a trasy II

Drábek Karel - Naučné stezky a trasy II

  • Rok vydání 2007

Jihočeský kraj, nakl. Dokořán, 2007, 1. vydání, vázaná, lamino, 304 stran, fotografický doprovod, mapky, velmi dobrý stav…

70 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Literární cestopis Sinclair Upton - Konec světa 1. a 2. díl

Sinclair Upton - Konec světa 1. a 2. díl

nakl. Erika, 1992, 1. vydání, vázaná, lamino, 387 a 381 stran, pěkný stav…

70 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Oblíbené výrobky
Časté volby
Podobné kategorie
Trendy na Zboží
Nakupujete
Internet a PC
Tech a AI
Filtry
Filtrování
Smazat všechny filtry

Kategorie