Hlavička stránky
Hlavní obsah stránky

Levné literární cestopisy

Dostupnost
Seznam produktů kategorie
Literární cestopis Plan miasta - Gliwice 1:20 000 - Praca zbiorowa

Plan miasta - Gliwice 1:20 000 - Praca zbiorowa

Jest to mapa dwustronna. Na awersie mapy - najważniejsze informacje o mieście z jego historią i komunikacją oraz opisy…

od 52 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Literární cestopis Ostrów Tumski i Rynek wrocławski. Zabytki - praca zbiorowa

Ostrów Tumski i Rynek wrocławski. Zabytki - praca zbiorowa

\nMapki Ostrowa Tumskiego i Rynku Wrocławskiego - po polsku, angielsku i niemiecku!Unikatowe, zupełnie nowe mapki retro…

od 53 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Literární cestopis Cestománie I.

Cestománie I.

  • Čeština
  • Počet stran 208
  • Rok vydání 2006

Cestománie I.…

Doprava od 65 Kč
Osobní odběr zdarma
od 54 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Literární cestopis Barfuss Matto - Hledání ráje: Můj život s gepardy

Barfuss Matto - Hledání ráje: Můj život s gepardy

  • Rok vydání 2005

nakl. Euromedia Group, 2005, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 240 stran + 32 stran fotografické přílohy, velmi dobrý stav…

55 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Literární cestopis Johnsonová Osa - K lidojedům jižních moří

Johnsonová Osa - K lidojedům jižních moří

  • Rok vydání 1947

nakl. Václav Petr, 1947, první vydání, poloplátěná vazba, 240 stran, fotografické přílohy, dobrý stav…

55 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Literární cestopis Ballard Robert - Hledání

Ballard Robert - Hledání

  • Rok vydání 1996

nakl. Oldag, 1996, vázaná, lamino, s obálkou, 303 stran, fotografický doprovod, velmi dobrý stav…

55 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Literární cestopis Trojanow Ilija - Moje Afrika

Trojanow Ilija - Moje Afrika

  • Rok vydání 2004

Mýty a všední realita, nakl. Ikar, 2004, 1. vydání, vázaná, lamino, 248 stran, fotografické přílohy, velmi dobrý stav…

55 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Literární cestopis Laštík Libor - Svítání nejen nad La Manche

Laštík Libor - Svítání nejen nad La Manche

vázaná, 80 stran, fotografické přílohy, pěkný stav…

55 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Literární cestopis Plan miasta - Drezno 1:12 000 - Praca zbiorowa

Plan miasta - Drezno 1:12 000 - Praca zbiorowa

Aktualny plan (stan na rok 2019) Drezna obejmujący centrum i jego najbliższe okolice. Na planie miasta wyszczególniono…

od 58 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Literární cestopis Plan kieszonkowy rys. - Gdańsk w.pol-ang 1:16 000

Plan kieszonkowy rys. - Gdańsk w.pol-ang 1:16 000

\nMapa jest opracowana w języku polskim i angielskim.\nFormat rozłożonej mapy 67 x 47 cm, po złożeniu 8,4 x 15,8 cm mieści…

od 58 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Literární cestopis Moře - 1001 fotografií

Moře - 1001 fotografií

  • Počet stran 464

1001 fotografií Mořský svět má nespočet tváří a mnohé z nich člověku stále zůstávají zahaleny rouškou tajemství. Tato kniha…

59 Kč

Hvezda.cz

Zobrazit detail
Literární cestopis Římské obrázky - Zuzana Francková

Římské obrázky - Zuzana Francková

  • Počet stran 160

Cestopis nejen pro ženy. Všechny cesty vedou do Říma, tvrdí autorka a protože byla ve Věčném městě mnohokrát, rovnou také…

59 Kč

Hvezda.cz

Zobrazit detail
Literární cestopis Česká republika /mini formát

Česká republika /mini formát

  • Brožovaná
  • Počet stran 72
  • Ruština
  • Rok vydání 2014

Kniha fotografií Libora Sváčka v kolibřím vydání (74 x 52 mm, 40 g).Na barevných fotografiích zachytil autor svým…

59 Kč

Luxor.cz

Zobrazit detail
Literární cestopis Plan Trójmiasto - Gdańsk - Gdynia - Sopot 1:17 000 - praca zbiorowa

Plan Trójmiasto - Gdańsk - Gdynia - Sopot 1:17 000 - praca zbiorowa

Trójmiasto - mapa swym zasięgiem obejmuje plan Gdańska, Gdyni i Sopotu. Jest tu tez powiększone centrum Gdańska i Sopotu. Na…

od 59 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Literární cestopis Bieszczady. Dla tych, którzy lubią chodzić własnymi drogami wyd. kieszonkowe - Markowski Adrian

Bieszczady. Dla tych, którzy lubią chodzić własnymi drogami wyd. kieszonkowe -…

\nWszystko, co musisz wiedzieć, żeby zrozumieć i pokochać Bieszczady.Ta książka to klucz do poznania Bieszczadów. I to wcale…

59 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Literární cestopis Novák Petr, Vinš Matouš - Travel bible

Novák Petr, Vinš Matouš - Travel bible

  • Rok vydání 2015

Praktické rady za milion, jak procestovat svět za pusu, vydal Blu Vision, 2015, 1. vydání, brožovaná, 244 stran, velmi dobrý…

59 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Literární cestopis Demel Dalibor - Kdo rozbije hory (příběh z Thajska)

Demel Dalibor - Kdo rozbije hory (příběh z Thajska)

  • Rok vydání 2004

nakl. Mladá fronta, 2004, 1. vydání tvrdá vazba s obálkou, 256 stran, z toho 64 stran barevné obrazové přílohy výborný stav…

59 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Literární cestopis Trojanow Ilja - Moje Afrika: Mýty a všední realita

Trojanow Ilja - Moje Afrika: Mýty a všední realita

  • Rok vydání 2004

nakl. Ikar, 2004, 1. vydání, vázaná, lamino, 248 stran, výborný stav…

59 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Literární cestopis Collinson Clifford W. - Osm roků na Šalamounech

Collinson Clifford W. - Osm roků na Šalamounech

  • Rok vydání 1948

nakl. A. V. Nováka, 1948, 1. vydání, celoplátěná vazba, 286 stran, obrazové přílohy, dobrý stav…

59 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Literární cestopis Steigerová Klára - Nenasytí se oko viděním

Steigerová Klára - Nenasytí se oko viděním

  • Rok vydání 1993

nakl. A-Alef, 1993, 1. vydání, brožovaná, 157 stran textu + fotografické přílohy, pěkný stav…

59 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Literární cestopis Payton Brian - Stín medvěda

Payton Brian - Stín medvěda

  • Rok vydání 2007

Putování mizející divočinou, nakl. BB art, 2007, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 264 stran, velmi dobrý stav knihy, obálka…

59 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Literární cestopis Valentová Veronika - Zmatení jazyků aneb Bruselský cestopis

Valentová Veronika - Zmatení jazyků aneb Bruselský cestopis

  • Rok vydání 2006

Ilustrace Milan Starý nakl. Albatros, 2006, první vydání vázaná, 227 stran velmi pěkný stav…

59 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Literární cestopis Čihař Martin - Naše hory

Čihař Martin - Naše hory

  • Rok vydání 2002

vydalo Ottovo nakl., 2002, vázaná, lamino, 280 stran, fotografický doprovod, velmi dobrý stav…

59 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Literární cestopis Schottová Hanna - Děti stepi: Nové setkání s mámou Masajů

Schottová Hanna - Děti stepi: Nové setkání s mámou Masajů

  • Rok vydání 2010

nakl. Ikar, 2010, 1. vydání, celoplátěná vazba, s obálkou, 152 stran, fotografické přílohy, 100% stav…

59 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Literární cestopis Příroda ve vědeckém obrazu světa

Příroda ve vědeckém obrazu světa

nakl. SNPL, 1961, celoplátěná vazba, 506 stran, obrazové přílohy, pěkný stav, chybí titulní list, bez obálky…

59 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Literární cestopis Fiedler Arkady - Madagaskar: Ukrutný čarodej

Fiedler Arkady - Madagaskar: Ukrutný čarodej

  • Rok vydání 1975

nakl.Obzor, 1975, 1. vydání, celoplátěná vazba, s obálkou, 168 stran, fotografický doprovod, ve slovenském jazyce, pěkný stav…

59 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Literární cestopis Šmíd Jan - Jak jsme pili portské (Portugalský deník)

Šmíd Jan - Jak jsme pili portské (Portugalský deník)

  • Počet stran 160
  • Rok vydání 2004

nakl. Anagram, 2004, první vydání. vázaná, lamino, 160 stran, bohatý fotografický doprovod, velmi pěkný stav…

59 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Literární cestopis Stingl Miloslav - Vládcové jižních moří

Stingl Miloslav - Vládcové jižních moří

  • Rok vydání 1996

nakl. Naše vojsko, 1996, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 193 stran, fotografické přílohy, pěkný stav…

59 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Literární cestopis Netopilík Jakub - Co víte o filozofii 19. století I. díl

Netopilík Jakub - Co víte o filozofii 19. století I. díl

  • Rok vydání 1988

nakl. Horizont, 1988, 1. vydání, celoplátěná vazba, s obálkou, 296 stran, pěkný stav…

59 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Literární cestopis Erml, Ondomišiová - Tibetské nebe, peklo, ráj

Erml, Ondomišiová - Tibetské nebe, peklo, ráj

  • Rok vydání 2007

nakl. Eminent, 2007, vázaná, s obálkou, čb fotografické přílohy, velmi dobrý stav…

59 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Literární cestopis Lazenby Gina - Feng shui doma

Lazenby Gina - Feng shui doma

  • Rok vydání 2005

vydalo Ottovo nakl. 2005, vázaná, lamino, 96 stran, fotografický doprovod, velmi dborý stav…

59 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Literární cestopis Egypt (Průvodce do zahraničí)

Egypt (Průvodce do zahraničí)

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2002

nakl. Olympia, 2002, 1. vydání, brožovaná, 224 stran, fotografický doprovod, mapky, dobrý stav…

59 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Literární cestopis Mapa - Woj. opolskie/Opole 1: 22 500 - Praca zbiorowa

Mapa - Woj. opolskie/Opole 1: 22 500 - Praca zbiorowa

Wersja papierowa to mapa dwustronna. Na jednej stronie znajduje się plan Opola w nowych granicach, ze spisem ulic i…

od 59 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Literární cestopis RAJKO DOLEČEK - Na cestách (Na cestách)

RAJKO DOLEČEK - Na cestách (Na cestách)

  • Počet stran 255
  • Rok vydání 1989

Podtitul: Příběhy z jednoho světa Cestopisné vyprávění ze zahraničních cest na lékařské kongresy, sympózia, přednášky apod.…

60 Kč

modralupa.cz

Zobrazit detail
Literární cestopis Kudrna Jaroslav - Dějiny Francie

Kudrna Jaroslav - Dějiny Francie

  • Rok vydání 1988

kolektiv autorů, nakl. Svoboda, 1988, 1. vydání, celoplátěná vazba, s obálkou, 734 stran, obrazový doprovod, pěkný stav…

60 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Literární cestopis Hérodianos - Řím po Marku Aureliovi

Hérodianos - Řím po Marku Aureliovi

Antická knihovna sv. 30, nakl. Svoboda, 1975, 1. vydání, celoplátěná vazba, s obálkou, 313 stran, pěkný stav…

60 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Literární cestopis Dumas Alexandre - Tři mušketýři po dvaceti letech

Dumas Alexandre - Tři mušketýři po dvaceti letech

ilustrace Pavel Brom, nakl. Mladá fronta, 1972, celoplátěná vazba, s obálkou, 372 stran, pěkný stav, obálka na horním konci…

60 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Literární cestopis Domanskij B. I. - Úvod do automatisace a telemechaniky

Domanskij B. I. - Úvod do automatisace a telemechaniky

  • Rok vydání 1954

nakl. SNTL, 1954, 1. vydání, celoplátěná vazba, 412 stran, 325 obrázků, 6 tabulek, pěkný stav, obsahuje školní razítko…

60 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Literární cestopis Moyzesová Naďa - Bratři obři a jiné pohádkové pověsti

Moyzesová Naďa - Bratři obři a jiné pohádkové pověsti

  • Rok vydání 2009

ilustrace autorka, nakl. XYZ, 2009, 1. vydání, vázaná, lamino, 224 stran, pěkný stav…

60 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Literární cestopis Pašeráckou stezkou z Tibetu

Pašeráckou stezkou z Tibetu

  • Čeština
  • Počet stran 128
  • Rok vydání 2015
  • Pevná / vázaná

Pokud jste pod Everestem a nahlédnete směrem do údolí Tibetu. Tak vězte, že někde tam je ukrytá zakázaná, ale stále…

od 60 Kč

v 10 obchodech

Porovnat ceny
Literární cestopis Bersani Eugenio - Země světa: Karibská oblast

Bersani Eugenio - Země světa: Karibská oblast

  • Rok vydání 2004

vydalo Ottovo nakl., 2004, 1. vydání, vázaná, lamino, 128 stran, velmi dobrý stav…

60 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Literární cestopis Langpaul Ladislav - Dobrodružství na verandě

Langpaul Ladislav - Dobrodružství na verandě

  • Brožovaná
  • Rok vydání 1979

ilustrace Zdenka Krejčová, nakl. Panorama, 1979, 1. vydání, brožovaná, pěkný stav…

60 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Literární cestopis Dzuik Radomír - To nejlepší z Thajska (Průvodce)

Dzuik Radomír - To nejlepší z Thajska (Průvodce)

  • Brožovaná

českýma očima - od exotiky po erotiku, nakl. Mirago, 2004, 1. vydání, brožovaná, 298 stran, fotografické přílohy, pěkný stav…

60 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Literární cestopis Pečeme pro radost

Pečeme pro radost

  • Rok vydání 1993

nakl. Rebo, 1993, 1. vydání, vázaná, lamino, 272 stran, bohatý fotografický doprovod, pěkný stav…

60 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Literární cestopis Petiška Eduard - Pražské orchestry

Petiška Eduard - Pražské orchestry

  • Rok vydání 1947

nakl. Družstevní práce, 1947, 1. vydání, poloplátěná vazba, s obálkou, 72 stran, pěkný stav knihy, obálka po okrajích drobně…

60 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Literární cestopis Pařízek Ladislav M. - Lala (Tvoje kamarádka z Konga)

Pařízek Ladislav M. - Lala (Tvoje kamarádka z Konga)

  • Rok vydání 1968

ilustrace Miroslav Váša, nakl. SNDK, 1968, 1. vydání, vázaná, lamino, dobrý stav…

60 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Literární cestopis Šimánek Leoš, Šebesta Čestmír - Kanada: Divočinou severu

Šimánek Leoš, Šebesta Čestmír - Kanada: Divočinou severu

  • Rok vydání 2001

Rok na dobrodružné cestě k Severnímu ledovému oceánu, nakl. Action-Press, 2001, vázaná, 211 stran, fotografický doprovod,…

60 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Literární cestopis Palouš, Macht - Nikdy více! (Never Again!)

Palouš, Macht - Nikdy více! (Never Again!)

vydalo Studio Macht, vázaná, 108 stran, fotografický doprovod, velmi dobrý stav…

60 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Oblíbené výrobky
Časté volby
Podobné kategorie
Trendy na Zboží
Nakupujete
Internet a PC
Tech a AI
Filtry
Filtrování
Smazat všechny filtry

Kategorie