
Plan miasta - Gliwice 1:20 000 - Praca zbiorowa
Jest to mapa dwustronna. Na awersie mapy - najważniejsze informacje o mieście z jego historią i komunikacją oraz opisy…
v 2 obchodech

Jest to mapa dwustronna. Na awersie mapy - najważniejsze informacje o mieście z jego historią i komunikacją oraz opisy…
v 2 obchodech

\nMapki Ostrowa Tumskiego i Rynku Wrocławskiego - po polsku, angielsku i niemiecku!Unikatowe, zupełnie nowe mapki retro…
v 2 obchodech

Cestománie I.…
v 2 obchodech

nakl. Euromedia Group, 2005, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 240 stran + 32 stran fotografické přílohy, velmi dobrý stav…
Antikvariát u kostela

nakl. Václav Petr, 1947, první vydání, poloplátěná vazba, 240 stran, fotografické přílohy, dobrý stav…
Antikvariát u kostela

nakl. Oldag, 1996, vázaná, lamino, s obálkou, 303 stran, fotografický doprovod, velmi dobrý stav…
Antikvariát u kostela

Mýty a všední realita, nakl. Ikar, 2004, 1. vydání, vázaná, lamino, 248 stran, fotografické přílohy, velmi dobrý stav…
Antikvariát u kostela

vázaná, 80 stran, fotografické přílohy, pěkný stav…
Antikvariát u kostela

Aktualny plan (stan na rok 2019) Drezna obejmujący centrum i jego najbliższe okolice. Na planie miasta wyszczególniono…
v 2 obchodech

\nMapa jest opracowana w języku polskim i angielskim.\nFormat rozłożonej mapy 67 x 47 cm, po złożeniu 8,4 x 15,8 cm mieści…
v 2 obchodech

1001 fotografií Mořský svět má nespočet tváří a mnohé z nich člověku stále zůstávají zahaleny rouškou tajemství. Tato kniha…
Hvezda.cz

Cestopis nejen pro ženy. Všechny cesty vedou do Říma, tvrdí autorka a protože byla ve Věčném městě mnohokrát, rovnou také…
Hvezda.cz

Kniha fotografií Libora Sváčka v kolibřím vydání (74 x 52 mm, 40 g).Na barevných fotografiích zachytil autor svým…
Luxor.cz

Trójmiasto - mapa swym zasięgiem obejmuje plan Gdańska, Gdyni i Sopotu. Jest tu tez powiększone centrum Gdańska i Sopotu. Na…
v 2 obchodech

\nWszystko, co musisz wiedzieć, żeby zrozumieć i pokochać Bieszczady.Ta książka to klucz do poznania Bieszczadów. I to wcale…
MEGAKNIHY.cz

Praktické rady za milion, jak procestovat svět za pusu, vydal Blu Vision, 2015, 1. vydání, brožovaná, 244 stran, velmi dobrý…
Antikvariát u kostela

nakl. Mladá fronta, 2004, 1. vydání tvrdá vazba s obálkou, 256 stran, z toho 64 stran barevné obrazové přílohy výborný stav…
Antikvariát u kostela

nakl. Ikar, 2004, 1. vydání, vázaná, lamino, 248 stran, výborný stav…
Antikvariát u kostela

nakl. A. V. Nováka, 1948, 1. vydání, celoplátěná vazba, 286 stran, obrazové přílohy, dobrý stav…
Antikvariát u kostela

nakl. A-Alef, 1993, 1. vydání, brožovaná, 157 stran textu + fotografické přílohy, pěkný stav…
Antikvariát u kostela

Putování mizející divočinou, nakl. BB art, 2007, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 264 stran, velmi dobrý stav knihy, obálka…
Antikvariát u kostela

Ilustrace Milan Starý nakl. Albatros, 2006, první vydání vázaná, 227 stran velmi pěkný stav…
Antikvariát u kostela

vydalo Ottovo nakl., 2002, vázaná, lamino, 280 stran, fotografický doprovod, velmi dobrý stav…
Antikvariát u kostela

nakl. Ikar, 2010, 1. vydání, celoplátěná vazba, s obálkou, 152 stran, fotografické přílohy, 100% stav…
Antikvariát u kostela

nakl. SNPL, 1961, celoplátěná vazba, 506 stran, obrazové přílohy, pěkný stav, chybí titulní list, bez obálky…
Antikvariát u kostela

nakl.Obzor, 1975, 1. vydání, celoplátěná vazba, s obálkou, 168 stran, fotografický doprovod, ve slovenském jazyce, pěkný stav…
Antikvariát u kostela

nakl. Anagram, 2004, první vydání. vázaná, lamino, 160 stran, bohatý fotografický doprovod, velmi pěkný stav…
Antikvariát u kostela

nakl. Naše vojsko, 1996, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 193 stran, fotografické přílohy, pěkný stav…
Antikvariát u kostela

nakl. Horizont, 1988, 1. vydání, celoplátěná vazba, s obálkou, 296 stran, pěkný stav…
Antikvariát u kostela

nakl. Eminent, 2007, vázaná, s obálkou, čb fotografické přílohy, velmi dobrý stav…
Antikvariát u kostela

vydalo Ottovo nakl. 2005, vázaná, lamino, 96 stran, fotografický doprovod, velmi dborý stav…
Antikvariát u kostela

nakl. Olympia, 2002, 1. vydání, brožovaná, 224 stran, fotografický doprovod, mapky, dobrý stav…
Antikvariát u kostela

Wersja papierowa to mapa dwustronna. Na jednej stronie znajduje się plan Opola w nowych granicach, ze spisem ulic i…
v 2 obchodech

Podtitul: Příběhy z jednoho světa Cestopisné vyprávění ze zahraničních cest na lékařské kongresy, sympózia, přednášky apod.…
modralupa.cz

kolektiv autorů, nakl. Svoboda, 1988, 1. vydání, celoplátěná vazba, s obálkou, 734 stran, obrazový doprovod, pěkný stav…
Antikvariát u kostela

Antická knihovna sv. 30, nakl. Svoboda, 1975, 1. vydání, celoplátěná vazba, s obálkou, 313 stran, pěkný stav…
Antikvariát u kostela

ilustrace Pavel Brom, nakl. Mladá fronta, 1972, celoplátěná vazba, s obálkou, 372 stran, pěkný stav, obálka na horním konci…
Antikvariát u kostela

nakl. SNTL, 1954, 1. vydání, celoplátěná vazba, 412 stran, 325 obrázků, 6 tabulek, pěkný stav, obsahuje školní razítko…
Antikvariát u kostela

ilustrace autorka, nakl. XYZ, 2009, 1. vydání, vázaná, lamino, 224 stran, pěkný stav…
Antikvariát u kostela

Pokud jste pod Everestem a nahlédnete směrem do údolí Tibetu. Tak vězte, že někde tam je ukrytá zakázaná, ale stále…
v 10 obchodech

vydalo Ottovo nakl., 2004, 1. vydání, vázaná, lamino, 128 stran, velmi dobrý stav…
Antikvariát u kostela

ilustrace Zdenka Krejčová, nakl. Panorama, 1979, 1. vydání, brožovaná, pěkný stav…
Antikvariát u kostela

českýma očima - od exotiky po erotiku, nakl. Mirago, 2004, 1. vydání, brožovaná, 298 stran, fotografické přílohy, pěkný stav…
Antikvariát u kostela

nakl. Rebo, 1993, 1. vydání, vázaná, lamino, 272 stran, bohatý fotografický doprovod, pěkný stav…
Antikvariát u kostela

nakl. Družstevní práce, 1947, 1. vydání, poloplátěná vazba, s obálkou, 72 stran, pěkný stav knihy, obálka po okrajích drobně…
Antikvariát u kostela

ilustrace Miroslav Váša, nakl. SNDK, 1968, 1. vydání, vázaná, lamino, dobrý stav…
Antikvariát u kostela

Rok na dobrodružné cestě k Severnímu ledovému oceánu, nakl. Action-Press, 2001, vázaná, 211 stran, fotografický doprovod,…
Antikvariát u kostela

vydalo Studio Macht, vázaná, 108 stran, fotografický doprovod, velmi dobrý stav…
Antikvariát u kostela