
Plan Miasta DAUNPOL. Wisła br - Praca zbiorowa
Plan miasta Wisły wydany w skali 1:24 000. Trasy rowerowe, szlaki turystyczne, onformacje turystyczne i krajoznawcze.…
MEGAKNIHY.cz

Plan miasta Wisły wydany w skali 1:24 000. Trasy rowerowe, szlaki turystyczne, onformacje turystyczne i krajoznawcze.…
MEGAKNIHY.cz

nakl. Mladá fronta, 1957, 1. vydání, poloplátěná vazba, s obálkou, 104 stran textu + fotografické přílohy, pěkný stav knihy,…
Antikvariát u kostela

Světová četba, sv. 223, nakl. SNKLHU, 1959, 1. vydání, brožovaná, s obálkou, 324 stran, pěkný stav knihy, obálka otřepená a…
Antikvariát u kostela

nakl. Knižní klub, 1994, 1. vydání, vázaná, lamino, 216 stran, fotografické přílohy, výborný stav…
Antikvariát u kostela

1. čs. horolezecká expedice do Hindúkuše 1965, vydalo Sportovní a turistické nakl., 1967, celoplátěná vazba, s obálkou, 124…
Antikvariát u kostela

nakl. Panorama, 1982, 1. vydání, celoplátěná vazba, s obálkou, 194 stran, bohatý fotografický doprovod, pěkný stav…
Antikvariát u kostela

nakl. Orbis, 1962, 1. vydání, celoplátěná vazba s obálkou, 204 stran, fotografický doprovod, pěkný stav…
Antikvariát u kostela

nakl. Mladá fronta, 1961, 1. vydání, celoplátěná vazba, s obálkou, 316 stran, fotografický doprovod, pěkný stav knihy,…
Antikvariát u kostela

nakl. Mladá fronta, 1962,, brožovaná, 172 stran, fotografické přílohy, dobrý stav…
Antikvariát u kostela

Státní nakl. dětské knihy, 1961, vázaná, lamino, 225 stran, ilustrace, fotografické přílohy, pěkný stav…
Antikvariát u kostela

nakl. Panorama, 1988, 1. vydání, celoplátěná vazba, s obálkou, 248 stran textu, 114 černobílých fotografií, pěkný stav…
Antikvariát u kostela

nakl. Mladá fronta, 1986, 1. vydání, celoplátěná vazba, s obálkou, 200 stran textu, fotografické přílohy, mapky, pěkný stav…
Antikvariát u kostela

nakl. SNDK, 1960, poloplátěná vazba,212 stran, fotografické přílohy, pěkný stav, bez obálky…
Antikvariát u kostela

Státní nakl. dětské knihy, 1956, poloplátěná vazba, 225 stran, ilustrace, fotografické přílohy, pěkný stav v knize, na…
Antikvariát u kostela

ilustrace Jiří Běhounek, nakl. Mladá fronta, 1977, 1. vydání, celoplátěná vazba, s obálkou, 216 stran, pěkný stav…
Antikvariát u kostela

nakl. Freytag a Berndt, 1997, 1. vydání, vázaná, lamino, 191 stran, bohatý fotografický doprovod, dobrý stav, listy u…
Antikvariát u kostela

1 strona - zawiera mapę okolic Wadowic w skali 1 : 40 000 z Kętami, Andrychowem, Zatorem, Kalwarią Zebrzydowską i Lanckoroną…
v 2 obchodech

Składana mapa Krakowa i Wieliczki to najnowsze wydanie na rynku. Zawiera wszelkie informacje dotyczące nowych obiektów,…
v 2 obchodech

nakl. Orbis, 1973, 1. vydání, celoplátěná vazba, s obálkou, 343 stran, fotografické přílohy, pěkný stav…
Antikvariát u kostela

ilustrace Miroslav Váša, vydalo. Lidové nakl. 1973, 1. vydání, celoplátěná vazba, s obálkou, 157 stran, pěkný stav knihy,…
Antikvariát u kostela

vydal autor, 2004, 1. vydání, vázaná, lamino, 250 stran, fotografický doprovod, velmi dobrý stav v knize,na hraně desek malá…
Antikvariát u kostela

nakl. Dialog, 1992, 1. vydání, vázaná, lamino, 280 stran, 80 stran obrazové přílohy, velmi dobrý stav…
Antikvariát u kostela

nakl. Votobia, 2001, brožovaná, 208 stran, fotografické přílohy, pěkný stav…
Antikvariát u kostela

nakl. Panorama, 1986, 1. vydání, celoplátěná vazba, s obálkou, 312 stran, 155 černobílých fotografií, 48 stran barevné…
Antikvariát u kostela

nakl. Levné knihy, vázaná, lamino, 480 stran, fotografické přílohy, pškný stav…
Antikvariát u kostela

nakl. Československý spisovatel, 1972, 1. vydání, celoplátěná vazba, s obálkou, 376 stran, pěkný stav knihy, obálka mírně…
Antikvariát u kostela

Cestovní deník, Verlag Publication PN 1, vázaná, lamino, 94 stran, bohatý fotografický doprovod, pěkný stav…
Antikvariát u kostela

nakl. Formát, 1997, 1. vydání, vázaná, lamino, 117 stran, fotografické přílohy, výborný stav…
Antikvariát u kostela

Cestovní deník, nakl. Publication PN 1, vázaná, lamino, 94 stran, bohatý fotografický doprovod, pěkný stav…
Antikvariát u kostela

ilustrace Václav Bláha, nakl. Svět sovětů, 1967, 1. vydání, celoplátěná vazba, s obálkou, 128 stran, fotografický doprovod,…
Antikvariát u kostela

Mapa zawiera:- Nazwy ulic- Sygnalizacja świetlna- Ulice jednokierunkowe- Parkingi, stacje kolejowe- Szkoły, poczty,…
v 2 obchodech

Nowe wydanie mapy Wałbrzych/Powiat Wałbrzyski zawiera szczegółowe plany miast: Wałbrzycha, Świebodzic, Szczawna-Zdrój,…
v 2 obchodech

nakl. Naše vojsko, 1988, 1. vydání, celoplátěná vazba, s obálkou, 256 stran, fotografické přílohy, pěkný stav knihy, obáka…
Antikvariát u kostela

nakl. Práce, 1980, 1. vydání, celoplátěná vazba s obálkou, 302 stran, fotografické přílohy, pěkný stav knihy, obálka mírně…
Antikvariát u kostela

nakl. Svoboda, 1979, celoplátěná vazba, s obálkou, 260 stran, fotografické přílohy, pěkný stav…
Antikvariát u kostela

ilustrace Viktor Csiba, nakl. Epos, 2005, vázaná, lamino, 126 stran, dobrý stav, na zadní straně při horním okraji odřená…
Antikvariát u kostela

nakl. Lidové noviny, 1995, brožovaná, 245 stran, stav - velmi pěkný…
Antikvariát u kostela

vydalo Sportovní a turistické nakl., 1964, 1. vydání, celoplátěná vazba, s obálkou, 244 stran, fotografické přílohy, dobrý…
Antikvariát u kostela

\nPobrzeże Bałtyku - Mini region Pobrzeże Bałtyku\n…
MEGAKNIHY.cz

Rysunkowy plan kieszonkowy Wrocławia- skala 1:16 500- powiększone centrum- najciekawsze miejsca- opisy z fotografiami-…
v 2 obchodech

\nRysunkowy plan kieszonkowy Wrocławia- skala 1:16 500- powiększone centrum- najciekawsze miejsca- opisy z fotografiami-…
MEGAKNIHY.cz

Lwów laminowany plan miasta kieszonkowy.Spacer po pełnym reprezentacyjnych kamienic Rynku Głównym, wizyta w katedrze…
v 2 obchodech

Kolejne wydanie popularnego planu Karpacza obejmującego całe miasto. Duża skala pozwala odczytać z planu wszystkie szczegóły…
v 2 obchodech

\nPlan kieszonkowy rysunkowy Gdańsk\n…
v 2 obchodech

Aktualny plan Poznania w dokładnej skali. Na mapie zaznaczono najważniejsze atrakcje. Na rewersie opis turystyczny ze…
v 2 obchodech
Pokles cenyPlan Zgorzelca i Grlitz - skala 1 : 11 000 Aktualizowana w terenie mapa Powiatu Zgorzeleckiego i plan Zgorzelca/Grlitz.…
MEGAKNIHY.cz

Mapa zawiera:- Nazwy ulic- Sygnalizacja świetlna- Ulice jednokierunkowe- Parkingi, stacje kolejowe- Szkoły, poczty,…
v 2 obchodech

Aktualizowana w terenie mapa Powiatu Legnickiego (1:75 000) i planu Legnicy (1:11 000). Ponadto na mapie zawarto niedługi…
v 2 obchodech