Hlavička stránky
Hlavní obsah stránky

Levné literární cestopisy

Dostupnost
Seznam produktů kategorie
Literární cestopis Vysoká hra - Pavel Lisák

Vysoká hra - Pavel Lisák

3

od 695 Kč

  • Čeština
  • Počet stran 304
  • Rok vydání 2015
  • Pevná / vázaná

Historie lezení v datech od 29. dubna 1923, kdy byla v Adršpachu vylezena první věž (tři týdny před Králem), do 17. listopadu 1989. Úvodem knihy jsou přiřazeny dvě kapitoly mapující ve…

od 695 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Literární cestopis Magické kameny - Jan Pohribný, Julian Richards

Magické kameny - Jan Pohribný, Julian Richards

od 705 Kč

  • Čeština
  • Počet stran 304
  • Rok vydání 2007
  • Pevná / vázaná

Vzrušující dobrodružná pouť po stopách našich dávných předků a jejich posedlosti týkající se kamene. S více než 250 nádhernými barevnými fotografiemi jsou Magické kameny nejrozsáhlejší…

od 705 Kč

v 4 obchodech

Porovnat ceny
Literární cestopis El Libro Mágico - Otto Placht

El Libro Mágico - Otto Placht

2

od 754 Kč

  • Čeština
  • Počet stran 312
  • Rok vydání 2014
  • Pevná / vázaná

El Libro Mágico je knihou barvitě vyprávějící o kouzlu života v pralesích peruánské Amazonie a o síle tradice a inspirace, s níž se osudově setkal český malíř Otto Placht (1962). Nejde v žádném…

od 754 Kč

v 10 obchodech

Porovnat ceny
Literární cestopis Ve stínu plachet - Marek Polan

Ve stínu plachet - Marek Polan

770 Kč

  • Čeština
  • Pevná / vázaná

Marek Polan na svých cestách zachycuje příběhy plachetnice, moře a lidí nejen v lodním deníku, ale také ve fotografiích. Jak přibývaly námořní míle, přibývaly i fotografie a tak se rozhodl vydat…

770 Kč

Dobre-knihy.cz

Zobrazit detail
Literární cestopis Lidé - Mirella Ferrera

Lidé - Mirella Ferrera

1

od 772 Kč

  • Čeština
  • Počet stran 320
  • Rok vydání 2004
  • Pevná / vázaná

Kniha se zabývá různými národy světa. Je doplněna celou řadou zajímavých barevných fotografií. Ukáže čtenářům nejen obyvatele všech oblastí a kontinentů světa, ale také jejich životní styl a…

od 772 Kč

v 8 obchodech

Porovnat ceny
Literární cestopis Past na rovníku - Jiří Hanzelka, Miroslav Zikmund

Past na rovníku - Jiří Hanzelka, Miroslav Zikmund

1

od 894 Kč

  • Čeština
  • Počet stran 448
  • Rok vydání 2009
  • Pevná / vázaná

Cesta Jiřího Hanzelky a Miroslava Zikmunda kolem světa měla dvě části - ta první, věnovaná Africe a Americe, je dokonale zpracovaná, ale cesta po Asii byla pro veřejnost zdokumentována jen…

od 894 Kč

v 7 obchodech

Porovnat ceny
Literární cestopis Kramerius Václav Matěj a jiní - Zazděná slečna a jiné příhody pro vyražení

Kramerius Václav Matěj a jiní - Zazděná slečna a jiné příhody pro vyražení

  • Rok vydání 1980

nakl. Československý spisovatel, 1980, 1. vydání, celoplátěná vazba, s obálkou, 300 stran, pěkný stav…

20 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Literární cestopis Benda Aleš - Neznámou Austrálií

Benda Aleš - Neznámou Austrálií

  • Rok vydání 1985

nakl. Práce, 1985, první vydání brožovaná, 208 stran velmi dobrý stav, obsahuje razítka z podnikové knihovny…

20 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Literární cestopis Štětina Jaromír - Studna pro Mandon

Štětina Jaromír - Studna pro Mandon

  • Rok vydání 1974

ilustrace Karel Přibyl, nakl. Panorama, 1974, 1. vydání, celoplátěná vazba, s obálkou, 155 stran, 32 stran obrazové přílohy,…

22 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Literární cestopis Plan Miasta DAUNPOL. Rybnik br - Praca zbiorowa

Plan Miasta DAUNPOL. Rybnik br - Praca zbiorowa

Plan miasta skala 1:20 000 -plan centrum w skali 1:10 000-mapa okolic w skali 1:200 000…

23 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Literární cestopis Pohl Josef - Třináctko, děkuji

Pohl Josef - Třináctko, děkuji

  • Rok vydání 1979

Ilustrace: Miloš Kánský, Středočeské nakl., 1979, 1. vydání, celoplátěná vazba s obálkou, 107 stran, pěkný stav…

23 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Literární cestopis Hotmar Josef - Hovory nad Seinou

Hotmar Josef - Hovory nad Seinou

  • Rok vydání 1979

nakl. Práce, 1979, první vydání vázaná, 240 stran dobrý stav…

23 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Literární cestopis Staněk Oldřich - Fotografujeme na horách

Staněk Oldřich - Fotografujeme na horách

  • Rok vydání 1960

nakl. Šport, 1960, celoplátěná vazba, s obálkou, 79 stran textu + fotografické přílohy, ve slovenském jazyce, pěkný stav…

25 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Literární cestopis Pařízek L. M. - Zlaté pobřeží

Pařízek L. M. - Zlaté pobřeží

obálka Karel Franta, Knihovna Květů, sv. 17, ročník 1951, brožovaná, 78 stran + obrazové přílohy, dobrý stav, zašlá obálka…

25 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Literární cestopis Lukešová Milena - Motýl pro tebe

Lukešová Milena - Motýl pro tebe

  • Rok vydání 1983

ilustrace Mirko Hanák, nakl. Panorama, 1983, 1. vydání, vázaná, lamino, dobrý stav…

25 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Literární cestopis Velká cesta kolem světa: 1. etapa: Z Paříže do Dakaru

Velká cesta kolem světa: 1. etapa: Z Paříže do Dakaru

  • Rok vydání 1992

nakl. Tatran, 1992, vázaná, lamino, 20 stran, velmi dobrý stav…

25 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Literární cestopis Marek Jiří - Záhada kolem Albatrosa

Marek Jiří - Záhada kolem Albatrosa

  • Rok vydání 1970

ilustrace Stanislav Duda, nakl. Svoboda, 1970, 1. vydání, celoplátěná vazba, s obálkou, 124 stran, pěkný stav knihy, obálka…

25 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Literární cestopis Bourdens Henri - Krutá plavba

Bourdens Henri - Krutá plavba

  • Brožovaná

nakl. Panorama, 1980, první vydání brožovaná, 240 stran pěkný stavv…

25 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Literární cestopis Thoma Zdeněk - Toulky po Japonsku

Thoma Zdeněk - Toulky po Japonsku

  • Rok vydání 1980

nakl. Panorama, 1980, 1. vydání, celoplátěná vazba, s obálkou, 288 stran, fotografické přílohy, pěkný stav…

25 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Literární cestopis Danielsson Bengt - Rajský ostrov

Danielsson Bengt - Rajský ostrov

nakl. Orbis, 1973, brožovaná, 240 stran, pěkný stav…

25 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Literární cestopis Royová Gabrielle - Štěstí z výprodeje

Royová Gabrielle - Štěstí z výprodeje

  • Rok vydání 1979

nakl. Svoboda, 1979, 1. vydání, celoplátěná vazba s obálkou, 326 stran, dobrý stav…

25 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Literární cestopis Stano Jiří - Evropou proti větru

Stano Jiří - Evropou proti větru

  • Rok vydání 1986

nakl. Panorama, 1986, první vydání brožovaná, 240 stran dobrý stav…

25 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Literární cestopis Hillary Edmund - Od oceánu k oblakům

Hillary Edmund - Od oceánu k oblakům

  • Rok vydání 1982

nakl. Mladá fronta, 1982, 1. vydání, celoplátěná vazba, s obálkou, 264 stran textu, 24 stran fotografických příloh, pěkný…

25 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Literární cestopis Franczyk Karel - Jak si žije Austrálie

Franczyk Karel - Jak si žije Austrálie

  • Rok vydání 2000

nakl. Oldag, 2000, vázaná, lamino, 146 stran, fotografické přílohy, pěkný stav, vepsáno věnování…

25 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Literární cestopis Danielsson Bengt - Bumerang

Danielsson Bengt - Bumerang

  • Rok vydání 1972

nakl. Orbis, 1972, celoplátěná vazba, s obálkou, 256 stran, 20 stran černých a 4 stran barevných přílohy a 1 mapa, pěkný…

25 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Literární cestopis Suchomel Josef - Z Tahiti na Tuamotu

Suchomel Josef - Z Tahiti na Tuamotu

  • Brožovaná

nakl. Panorama, 1985, 1. vydání, brožovaná, 219 stran, fotografické přílohy, pěkný stav…

25 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Literární cestopis Mikuláštík Ivo P. - Ohně v poušti

Mikuláštík Ivo P. - Ohně v poušti

  • Rok vydání 1977

nakl. Orbis, 1977, první vydání, vázaná, 192 stran, pěkný stav knihy, obálka mírně otřepená…

25 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Literární cestopis WF Ostrava industriální památky (s mapou) / průvodce na cesty

WF Ostrava industriální památky (s mapou) / průvodce na cesty

  • Čeština
  • Počet stran 143

WF Ostrava industriální památky (s mapou) / průvodce na cesty…

Doprava od 69 Kč
Osobní odběr zdarma
od 26 Kč

v 4 obchodech

Porovnat ceny
Literární cestopis Děti - kniha

Děti - kniha

  • Počet stran 736

Tato knížka oslavuje děti a jejich bezstarostný, jedinečný svět prostřednictvím dětských tváří z každého koutu zeměkoule a…

29 Kč

Hvezda.cz

Zobrazit detail
Literární cestopis Wolf Jaromír - Šivova velká noc

Wolf Jaromír - Šivova velká noc

  • Rok vydání 1979

nakl. Olympia, 1979, 1. vydání, celoplátěná vazba, s obálkou, 175 stran, 32 stran obrazových příloh, pěkný stav…

29 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Literární cestopis Němeček Zdeněk - Islandské dopisy

Němeček Zdeněk - Islandské dopisy

  • Rok vydání 1948

nakl. ELK, 1948, 1. vydání, poloplátěná, s obálkou, 235 stran, fotografické přílohy, pěkný stav knihy, obálka po okrajích…

29 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Literární cestopis Uličná Ludmila - Úplně malá karavana

Uličná Ludmila - Úplně malá karavana

  • Rok vydání 1979

nakl. Blok, 1979, 1. vydání, celoplátěná vazba, s obálkou, 109 stran, pěkný stav knihy, obálka po okrajích mírně otřepená,…

29 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Literární cestopis Labuda Milan - Živí proti živým

Labuda Milan - Živí proti živým

  • Rok vydání 1979

nakl. Albatros, 1979, 1. vydání, celoplátěná vazba, s obálkou, 156 stran, obrazový doprovod, pěkný stav knihy, obálka na…

29 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Literární cestopis Budil Ivo, Dvořák Josef - Vesmírné sny a skutečnosti

Budil Ivo, Dvořák Josef - Vesmírné sny a skutečnosti

  • Rok vydání 1983

nakl. Naše vojsko, 1983, 1. vydání, celoplátěná vazba s obálkou, 275 stran, pěkný stav…

29 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Literární cestopis Bosev Krum - Ostrov draků

Bosev Krum - Ostrov draků

  • Rok vydání 1979

nakl. Panorama, 1979, 1. vydání, celoplátěná vazba, s obálkou, 224 stran textu, 16 stran černobílých příloh, pěkný stav,…

29 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Literární cestopis Hrbek Ivan - Na mořích a oceánech

Hrbek Ivan - Na mořích a oceánech

  • Rok vydání 1989

nakl. Panorama, 1989, 1. vydání, brožovaná, 312 stran, fotografické přílohy, pěkný stav…

29 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Literární cestopis Prokopová Libuše - Španělská zastavení

Prokopová Libuše - Španělská zastavení

  • Rok vydání 1983

nakl. Panorama, 1983, 1. vydání, celoplátěná vazba s obálkou, 264 stran, 16 stran fotografických příloh, pěkný stav…

29 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Literární cestopis Ganguliová Milada - Obrázky z Bengálska

Ganguliová Milada - Obrázky z Bengálska

  • Rok vydání 1963

nakl. Orbis, 1963, 1. vydání, celoplátěná vazba, s obálkou, 200 stran textu, 36 stran černých a 20 barevných příloh, pěkný…

29 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Literární cestopis Hass Hans - Lidé a žraloci

Hass Hans - Lidé a žraloci

  • Počet stran 230
  • Rok vydání 1970

nakl. Olympia, 1970, celoplátěná vazba, s obálkou, 230 stran, 32 stran obrazové přílohy, dobrý stav v knize, desky mírně…

29 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Literární cestopis Krejčí Miloš - Zlatý hrnec na konci duhy

Krejčí Miloš - Zlatý hrnec na konci duhy

  • Rok vydání 1975

nakl. Novinář, 1975, brožovaná, 160 stran, fotografický doprovod, pěkný stav…

29 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Literární cestopis Carr Archie - Afrika: Země a život

Carr Archie - Afrika: Země a život

  • Rok vydání 1971

nakl. Artia, 1971, celoplátěná vazba, s obálkou, 200 stran, bohatý fotografický doprovod, dobrý stav, obálka v horším stavu,…

29 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Oblíbené výrobky
Časté volby
Podobné kategorie
Trendy na Zboží
Nakupujete
Internet a PC
Tech a AI
Filtry
Filtrování
Smazat všechny filtry

Kategorie