Hlavička stránky
Hlavní obsah stránky

Literární biografie s počtem stran nad 300

Zrušit filtry
Dostupnost
Seznam produktů kategorie
Literární biografie Supersonic - Oasis Headline Book

Supersonic - Oasis Headline Book

  • Počet stran 368
  • Angličtina
  • Rok vydání 2023

Oasis are one of the biggest bands the world has ever seen. Here, in Supersonic, they tell the story of their beginnings…

od 213 Kč

v 3 obchodech

Porovnat ceny
Literární biografie Válka s minulostí - E-book

Válka s minulostí - E-book

  • Čeština
  • Počet stran 352

S naší vlastní minulostí se vede válka. Probíhá kulturní křížová výprava s cílem učinit historii západní civilizace toxickou…

od 310 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Literární biografie Édes élet újratöltve - Helén Gyovai Erawan Könyvkiadó

Édes élet újratöltve - Helén Gyovai Erawan Könyvkiadó

  • Počet stran 327
  • Maďarština
  • Rok vydání 2023

Olaszország nem enged, Olaszország kimeríthetetlen kincsesbánya. Nem elégedhettem meg tehát az Útikalauz az édes élethez…

560 Kč

Martinus

Zobrazit detail
Literární biografie JAN MÍKA - Život na zámku (Život na zámku)

JAN MÍKA - Život na zámku (Život na zámku)

  • Počet stran 328
  • Rok vydání 1996

Kniha Život na zámku je napsána podle stejnojmenného televizního seriálu. Knihu napsal český autor a spisovatel JAN MÍKA.…

50 Kč

modralupa.cz

Zobrazit detail
Literární biografie Aretino Pietro - Rozpravy o mravech hříšných kurtizán

Aretino Pietro - Rozpravy o mravech hříšných kurtizán

  • Počet stran 362
  • Rok vydání 1992

nakl. Odeon, 1992, 1. vydání, celoplátěná vazba, s obálkou, 362 stran, velmi dobrý stav…

20 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Literární biografie Británie - můj osud - Bohuslava Bradbooková

Británie - můj osud - Bohuslava Bradbooková

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 352
  • Rok vydání 2011

Anotace: Česká exilová pedagožka a propagátorka naší literatury ve Velké Británii se vrátila do vlasti a vypráví o svém…

399 Kč

Knihkupectví U Krumlů

Zobrazit detail
Literární biografie Václav Krolmus. Život a dílo archeologa romantika

Václav Krolmus. Život a dílo archeologa romantika

  • Počet stran 301
  • Rok vydání 2012

Václav Krolmus. Život a dílo archeologa romantika. Publikace zachycuje život práci kněze, spisovatele a archeologa Václava…

599 Kč

Publikace.net

Zobrazit detail
Literární biografie Marcel Hirscher - Alex Hofstetter, Stefan Illek, Michael Pircher

Marcel Hirscher - Alex Hofstetter, Stefan Illek, Michael Pircher

  • Počet stran 368
  • Rok vydání 2020
  • Pevná / vázaná
  • Slovenština

Národný bestseller „Marcel spadol do čarovného elixíru ako dieťa rovnako ako Obelix“. Je to kniha, ktorú sa oplatí prečítať,…

od 250 Kč

v 7 obchodech

Porovnat ceny
Literární biografie Patriot - Alexej Navaľnyj Vintage

Patriot - Alexej Navaľnyj Vintage

  • Počet stran 496
  • Angličtina
  • Rok vydání 2025

Patriot is the unforgettable life story of one of the most fearless and inspiring figures of our time. Alexei Navalny’s…

od 214 Kč

v 5 obchodech

Porovnat ceny
Literární biografie Not without My Daughter - Betty Mahmoody Corgi Books

Not without My Daughter - Betty Mahmoody Corgi Books

  • Počet stran 528
  • Angličtina
  • Rok vydání 2004

'You are here for the rest of your life. Do you understand? You are not leaving Iran. You are here until you die.' Betty…

od 219 Kč

v 3 obchodech

Porovnat ceny
Literární biografie Daughters Of Arabia - Jean Sasson Bantam Press

Daughters Of Arabia - Jean Sasson Bantam Press

  • Počet stran 320
  • Angličtina
  • Rok vydání 2004

Readers of Princess Sultana's extraordinary biography Princess were gripped by her powerful indictment of women's lives…

od 220 Kč

v 6 obchodech

Porovnat ceny
Literární biografie James Patterson: The Stories of My Life - James Patterson Penguin Books

James Patterson: The Stories of My Life - James Patterson Penguin Books

  • Počet stran 368
  • Angličtina
  • Rok vydání 2023

HIS BEST STORIES ARE THE STORIES OF HIS LIFE · His father grew up in a New York poorhouse called the 'Pogie'. · He worked at…

od 224 Kč

v 4 obchodech

Porovnat ceny
Literární biografie Křeslo pro Fausta 2010 (Jaroslav Hořejší, 2010)

Křeslo pro Fausta 2010 (Jaroslav Hořejší, 2010)

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 334
  • Rok vydání 2010

Galén 2010 Vazba: pevná Stav: Nová Již devátý svazek úspěšného souboru rozhovorůvycházejících pod názvem Křeslo pro Fausta…

od 225 Kč

v 6 obchodech

Porovnat ceny
Literární biografie The Extra Mile - Kevin Sinfield Penguin Books

The Extra Mile - Kevin Sinfield Penguin Books

  • Počet stran 336
  • Angličtina
  • Rok vydání 2024

The extraordinary memoir of the sporting icon, devoted friend to Rob Burrow, and fundraising hero who has inspired the…

od 226 Kč

v 3 obchodech

Porovnat ceny
Literární biografie Pomsta geografie

Pomsta geografie

2
  • Brožovaná
  • Počet stran 384
  • Čeština
  • Rok vydání 2015

V této provokativní knize nabízí Robert D. Kaplan, autor několika bestsellerů ve Spojených státech amerických, nový pohled…

od 316 Kč

v 4 obchodech

Porovnat ceny
Literární biografie Svět podle Číny

Svět podle Číny

  • Čeština
  • Počet stran 320

Jako ekonomická a vojenská supervelmoc, ve které žije na 20 procent světové populace, má Čína potenciál přetvořit celý…

324 Kč

Luxor.cz

Zobrazit detail
Literární biografie Woman Who Fooled The World

Woman Who Fooled The World

  • Brožovaná
  • Počet stran 324
  • Angličtina
  • Rok vydání 2025

The jaw-dropping story of Instagram influencer and wellness scammer Belle Gibson, whose cancer diagnosis and cure was all a…

od 325 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Literární biografie Emil Holub

Emil Holub

  • Počet stran 342
  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Rok vydání 2023

Kniha věnovaná českému cestovateli dr. Emilu Holubovi se soustředí na čtyři základní témata. Umožňují pochopit Holubův…

350 Kč

Luxor.cz

Zobrazit detail
Literární biografie Rusko Leninovo a Stalinovo - E-book

Rusko Leninovo a Stalinovo - E-book

  • Čeština
  • Počet stran 400

„Ruský stát chce autora této knihy zničit. Proč je ruský stát takový? Začněte číst Rusko Leninovo a Stalinovo a mnohé, ne-li…

od 369 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Literární biografie Kronika jedné hladovky

Kronika jedné hladovky

  • Brožovaná
  • Počet stran 336
  • Čeština
  • Rok vydání 2020

Za svobodu ostatních držel hladovku 145 dní, ve vězení tajně sepsal deník Filmový režisér Oleh Sencov je jedním z odpůrců…

399 Kč

Luxor.cz

Zobrazit detail
Literární biografie Josef Cibulka - Kněz, pedagog a historik umění ve 20. století

Josef Cibulka - Kněz, pedagog a historik umění ve 20. století

  • Brožovaná
  • Počet stran 326
  • Čeština
  • Rok vydání 2021

V rámci osudů české intelektuální elity 20. století patří životní příběh Josefa Cibulky k nejpozoruhodnějším. Spojoval totiž…

od 405 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Literární biografie ANDRÉ MAUROIS - Olympio aneb život Victora Huga: kniha 2 (Olympio aneb život Victora Huga: kniha 2)

ANDRÉ MAUROIS - Olympio aneb život Victora Huga: kniha 2 (Olympio aneb život Victora…

  • Počet stran 320
  • Rok vydání 1977

Biografie Victora Huga zobrazující životní dráhu tohoto slavného spisovatele v celém jejím rozmachu a lesku. Knihu napsal…

60 Kč

modralupa.cz

Zobrazit detail
Literární biografie BOHUMIL BEZOUŠKA - Jak jsem proskotačil život (Jak jsem proskotačil život)

BOHUMIL BEZOUŠKA - Jak jsem proskotačil život (Jak jsem proskotačil život)

  • Počet stran 350
  • Rok vydání 1993

Paměti nestora českého herectva Bohumila Bezoušky nezapřou jeho pověst vynikajícího vypravěče. Kniha byla vydána…

70 Kč

modralupa.cz

Zobrazit detail
Literární biografie JOSEF LADA - Kronika mého života (Kronika mého života)

JOSEF LADA - Kronika mého života (Kronika mého života)

  • Počet stran 391
  • Rok vydání 1947

Půvabné autobiografické vyprávění Josefa Lady. Vzpomíná na své dětství, učení u knihařského mistra, studium na…

440 Kč

modralupa.cz

Zobrazit detail
Literární biografie Maurois André - Olympio aneb Život Victora Huga 1.-2. díl

Maurois André - Olympio aneb Život Victora Huga 1.-2. díl

  • Počet stran 720
  • Rok vydání 1977

nakl. Mladá fronta, 1977, 1. vydání, celoplátěné vazby, s obálkami, celkem 720 stran, pěkný stav knih, obálka u 1. dílu…

29 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Literární biografie Kutateli Allexandre - Tváří v tvář

Kutateli Allexandre - Tváří v tvář

  • Počet stran 713
  • Rok vydání 1952

nakl. Svoboda, 1952, celoplátěná, s obálkou, 713 stran, dobrý stav, obálka po okrajích otřepená a podlepená…

50 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Literární biografie Mahler - Dopisy

Mahler - Dopisy

  • Počet stran 416

edice Paměti, korespondence, dokumenty, sv. 28, vydalo Státní hudební vydavatelství, 1962, 1. vydání, celoplátěná vazba, s…

70 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Literární biografie Mouřenín a generál: Vzpomínky na Karla Marxe a Bedřicha Engelse

Mouřenín a generál: Vzpomínky na Karla Marxe a Bedřicha Engelse

  • Počet stran 311
  • Rok vydání 1977

nakl. Svoboda, 1977, 1. vydání, celoplátěná, s obálkou, 311 stran, dobrý stav, obálka na hřbetě trochu odřená, po okrajích…

70 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Literární biografie Marvan Jiří - Brána jazykem otvíraná

Marvan Jiří - Brána jazykem otvíraná

  • Čeština
  • Počet stran 434
  • Rok vydání 2004

aneb o češtině světové, nakl. Academia, 2004, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 434 stran, pěkný stav…

90 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Literární biografie Fikejz Miloš - Slovník zahraničních filmových herců konce XX. století A - K

Fikejz Miloš - Slovník zahraničních filmových herců konce XX. století A - K

  • Počet stran 742
  • Rok vydání 2002

nakl. Volvox Globator, 2002, 1. vydání, vázaná, 742 stran, fotografický doprovod, pěkný stav, kniha je lehce cítit…

90 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Literární biografie Z korespondence - Karel starší ze Žerotína (1982, celoplátěná vazba, s obálkou)

Z korespondence - Karel starší ze Žerotína (1982, celoplátěná vazba, s obálkou)

  • Počet stran 464
  • Rok vydání 1982

Živá díla minulosti sv. 93, nakl. Odeon, 1982, 1. vydání, celoplátěná vazba, s obálkou, 464 stran, velmi dobrý stav knihy,…

95 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Literární biografie Zůstává mi však milost Boží (Jindřich Charouz,, 2022)

Zůstává mi však milost Boží (Jindřich Charouz,, 2022)

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 318
  • Rok vydání 2022

Karmelitánské nakladatelství, s.r.o. 2022 Vazba: Brožovaná Stav: Nová Historik Jindřich Charouz předkládá veřejnosti…

od 252 Kč

v 14 obchodech

Porovnat ceny
Literární biografie Cikánský evangelia - Štěpán Smolen

Cikánský evangelia - Štěpán Smolen

  • Počet stran 336
  • Rok vydání 2025
  • Pevná / vázaná
  • Čeština

Když jim bylo patnáct, František opustil po sedmé třídě základní školu a Viktor počal dítě s prostitutkou. Jeden lámal…

od 265 Kč

v 16 obchodech

Porovnat ceny
Literární biografie Stopy vedou zpátky (Ota Brouzek,, 2026)

Stopy vedou zpátky (Ota Brouzek,, 2026)

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 320
  • Rok vydání 2026

Drahomír Rybníček - vyd.Akcent 2026 Vazba: Pevná Stav: Nová Každý po sobě zanechá nějaké stopy. Ty moje zůstaly mezi…

od 266 Kč

v 14 obchodech

Porovnat ceny
Literární biografie Moja priateľka Anna Franková - Hannah Pick-Goslarová

Moja priateľka Anna Franková - Hannah Pick-Goslarová

  • Počet stran 336
  • Rok vydání 2023
  • Pevná / vázaná
  • Slovenština

„Keď som bola malá, svet, ktorý som milovala, sa rozpadol na márne kúsky a vyparil sa. Zničila ho nezmyselná nenávisť. A s…

od 267 Kč

v 6 obchodech

Porovnat ceny
Literární biografie Z válečných polí Evropy do ruského zajetí

Z válečných polí Evropy do ruského zajetí

  • Počet stran 320
  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Rok vydání 2022

Dne 15. srpna to začalo. Pokryla nás dělostřelecká palba a palba Stalinových varhanů, která trvala hodiny. Stále si…

od 270 Kč

v 15 obchodech

Porovnat ceny
Literární biografie Podľa skutočnej udalosti - Pavel Šoral, Dominika Bedecsová, Eva Ava Šranková

Podľa skutočnej udalosti - Pavel Šoral, Dominika Bedecsová, Eva Ava Šranková

  • Počet stran 320
  • Rok vydání 2023
  • Pevná / vázaná
  • Slovenština

3 autori, 33 príbehov, 314 rokov. Tri čísla, ktoré stručne, ale zato veľmi výstižne opisujú túto knihu. Ako ľudia sa už od…

od 272 Kč

v 4 obchodech

Porovnat ceny
Literární biografie Andrés Iniesta Futbalový umelec - Andrés Iniesta

Andrés Iniesta Futbalový umelec - Andrés Iniesta

  • Počet stran 306
  • Rok vydání 2018
  • Pevná / vázaná
  • Slovenština

V tejto knihe slávny španielsky futbalový maestro nielen vlastnými slovami, ale aj s pomocou svojich trénerov, spoluhráčov,…

od 272 Kč

v 6 obchodech

Porovnat ceny
Literární biografie Lída Baarová stále fascinuje

Lída Baarová stále fascinuje

  • Počet stran 384
  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Rok vydání 2016

Výpravná kniha Lída Baarová stále fascinuje přináší příběh, který popisuje vše podstatné, co se v životě slavné…

od 232 Kč

v 3 obchodech

Porovnat ceny
Literární biografie The Autobiography of Malcolm X - Alex Haley Penguin Books

The Autobiography of Malcolm X - Alex Haley Penguin Books

  • Počet stran 528
  • Angličtina
  • Rok vydání 2001

From hustling, drug addiction and armed violence in America's black ghettos Malcolm X turned, in a dramatic prison…

od 237 Kč

v 8 obchodech

Porovnat ceny
Literární biografie The Devil In The White City - Eric Larson Bantam Press

The Devil In The White City - Eric Larson Bantam Press

  • Počet stran 496
  • Angličtina
  • Rok vydání 2004

One was an architect. The other a serial killer. This is the incredible story of these two men and their realization of the…

od 240 Kč

v 3 obchodech

Porovnat ceny
Literární biografie Modern Nature - Derek Jarman Vintage

Modern Nature - Derek Jarman Vintage

  • Počet stran 336
  • Angličtina
  • Rok vydání 2018

Read this meditative and inspiring diary of Derek Jarman's famous garden at Dungeness, which is also a powerful account of…

od 244 Kč

v 6 obchodech

Porovnat ceny
Literární biografie Vyznání na hraně času a věčnosti - Všechny cesty vedou do Říma

Vyznání na hraně času a věčnosti - Všechny cesty vedou do Říma

  • Počet stran 326
  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Rok vydání 2020

První díl pamětí česko-římského teologa, katolického kněze a pedagoga Karla Skalického vypravuje o době jeho dětství a…

od 245 Kč

v 6 obchodech

Porovnat ceny
Literární biografie Malíři na soutoku

Malíři na soutoku

  • Brožovaná
  • Počet stran 312
  • Čeština
  • Rok vydání 2021

Kniha s názvem Malíři na soutoku obsahuje rozhovory s desítkou umělců, kteří v uplynulých 50 letech žili, tvořili či stále…

od 246 Kč

v 9 obchodech

Porovnat ceny
Literární biografie 'Tis - McCourt, Frank

'Tis - McCourt, Frank

  • Počet stran 512
  • Rok vydání 2005
  • Němčina

Frank McCourt continues his life story in the brilliant, bestselling sequel to the million-selling 'Angela's Ashes'.…

od 247 Kč

v 4 obchodech

Porovnat ceny
Literární biografie On the Move - Oliver Sacks Picador

On the Move - Oliver Sacks Picador

  • Počet stran 448
  • Angličtina
  • Rok vydání 2023

When Oliver Sacks was twelve years old, a perceptive schoolmaster wrote in his report: 'Sacks will go far, if he does not go…

od 252 Kč

v 4 obchodech

Porovnat ceny
Literární biografie Coco Chanel - Pohled zblízka

Coco Chanel - Pohled zblízka

  • Počet stran 464
  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Rok vydání 2019

Gabrielle Chanelová (1883–1971) alias Coco Chanel se vyšvihla z chudých poměrů, dosáhla jedinečného společenského úspěchu,…

497 Kč

Luxor.cz

Zobrazit detail
Literární biografie Michael Thonet

Michael Thonet

  • Čeština
  • Počet stran 384
  • Rok vydání 2021

Monografie o Michaelu Thonetovi a jeho světoznámém podniku z pera předního českého odborníka Jiřího Uhlíře je jedinečnou…

od 577 Kč

v 4 obchodech

Porovnat ceny
Oblíbené výrobky
Časté volby
Podobné kategorie
Trendy na Zboží
Nakupujete
Internet a PC
Tech a AI
Filtry
Filtrování
Smazat všechny filtry

Kategorie