Hlavička stránky
Hlavní obsah stránky

Detektivky, Thrillery, Horory brožovaná

Zrušit filtry
Dostupnost
Seznam produktů kategorie
McQuistonová Casey - Červená, bílá a královsky modrá

McQuistonová Casey - Červená, bílá a královsky modrá

  • Brožovaná
  • Počet stran 424
  • Rok vydání 2020

nakl. Euromedia Group, 2020, 1. vydání, brožovaná, 424 stran, na titulním listě drobné natržení, jinak velmi dobrý stav…

90 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
The FALL of the House of FIFA

The FALL of the House of FIFA

  • Brožovaná
  • Angličtina
  • Počet stran 328
  • Rok vydání 2018

Fifa was founded in 1904 to unite the football-playing world, its first congress stating that 'no person should be allowed…

od 183 Kč

v 3 obchodech

Porovnat ceny
Elzbieta Grosseová

Elzbieta Grosseová

  • Brožovaná

brožovaná, velmi dobrý stav…

90 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Wilden Theodore - Vyslanci smrti

Wilden Theodore - Vyslanci smrti

  • Brožovaná
  • Počet stran 226
  • Rok vydání 1963

nakl. Naše vojsko, 1963, brožovaná, 226 stran, dobrý stav, obálka na koncích hřbetu otřepená, lepená…

90 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Rapp Stan, Collins Tom - The Great Marketing Turnaround

Rapp Stan, Collins Tom - The Great Marketing Turnaround

  • Brožovaná
  • Angličtina
  • Počet stran 336
  • Rok vydání 1992

Penguin Books, 1992, brožovaná, 336 stran, v anglickém jazyce, pěkný stav…

90 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
King William - Andělé smrti

King William - Andělé smrti

  • Brožovaná
  • Počet stran 344
  • Rok vydání 2005

nakl. Polaris, 2005, 1. vydání, brožovaná, 344 stran, výborný stav…

90 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Świst Paulina - Podezřelý

Świst Paulina - Podezřelý

  • Brožovaná
  • Počet stran 270
  • Rok vydání 2020

nakl. Dobrovský, 2020, brožovaná, 270 stran, výborný stav…

90 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Davisová Lindsey - Alexandrie

Davisová Lindsey - Alexandrie

  • Brožovaná
  • Počet stran 318
  • Rok vydání 2016

nakl. BB art, 2016, brožovaná, 318 stran, velmi dobrý stav…

90 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
The Awakening

The Awakening

  • Brožovaná
  • Angličtina
  • Počet stran 181
  • Rok vydání 2020

While spending the summer in the resort of Grand Isle with her husband and children, Edna Pontellier begins a process of…

od 183 Kč

v 3 obchodech

Porovnat ceny
The Cuban Affair

The Cuban Affair

  • Brožovaná
  • Angličtina
  • Počet stran 433
  • Rok vydání 2018

'Nelson DeMille is a true master'Dan BrownStrap in for the ride of a lifetime with the blistering new novel from America's…

od 183 Kč

v 3 obchodech

Porovnat ceny
Bride of the Shadow King (Bride of the Shadow King 1)

Bride of the Shadow King (Bride of the Shadow King 1)

  • Brožovaná
  • Angličtina
  • Počet stran 455
  • Rok vydání 2023

For fans of The Bridge Kingdom and A Deal with the Elf King, this sweeping tale of love and betrayal is equal blends sweet…

od 183 Kč

v 4 obchodech

Porovnat ceny
Cat Who Moved a Mountain (The Cat Who... Mysteries, Book 13)

Cat Who Moved a Mountain (The Cat Who... Mysteries, Book 13)

  • Brožovaná
  • Angličtina
  • Počet stran 239
  • Rok vydání 1992

After five years of legal formalities in gossip-ridden Pickax, Jim Qwilleran has officially inherited the Klingenschoen…

od 183 Kč

v 4 obchodech

Porovnat ceny
NYPD Red 6 - James Patterson Arrow Books

NYPD Red 6 - James Patterson Arrow Books

  • Angličtina
  • Počet stran 368
  • Rok vydání 2021
  • Brožovaná

At the wedding of the century, a brazen kidnapper steals the star of the show...Erin Easton''s wedding in one of New York''s…

od 183 Kč

v 3 obchodech

Porovnat ceny
The Trophy Child - Paula Daly [EN] (2017, Brožovaná, Transworld Publishers Ltd)

The Trophy Child - Paula Daly [EN] (2017, Brožovaná, Transworld Publishers Ltd)

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2017

I devoured it.' Claire Douglas, author of LOCAL GIRL MISSING'A terrific page turner' Guardian*********A doting mother or a…

od 183 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Vow of the Shadow King (Bride of the Shadow King 2)

Vow of the Shadow King (Bride of the Shadow King 2)

  • Brožovaná
  • Angličtina
  • Počet stran 459
  • Rok vydání 2023

For fans of The Bridge Kingdom and A Deal with the Elf King, this sweeping tale of love and betrayal is equal blends sweet…

od 183 Kč

v 3 obchodech

Porovnat ceny
Weis Margaret - Hvězda strážců 3: Králova oběť

Weis Margaret - Hvězda strážců 3: Králova oběť

  • Brožovaná
  • Počet stran 520
  • Rok vydání 2000

nakl. Návrat, 2000, brožovaná, 520 stran, velmi dobrý stav…

90 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
May Karel - Pouští

May Karel - Pouští

  • Brožovaná
  • Počet stran 360
  • Rok vydání 1970

nakl. Olympia, 1970, 1. vydání, brožovaná, 360 stran, pěkný stav…

90 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Johns Geoff - Green Lantern: Pomsta Green Lanternů

Johns Geoff - Green Lantern: Pomsta Green Lanternů

  • Brožovaná
  • Počet stran 172
  • Rok vydání 2013

nakl. BB art, 2013, brožovaná, 172 stran, pěkný stav…

95 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Blanc Christopher - Conan a krvavé slzy

Blanc Christopher - Conan a krvavé slzy

  • Brožovaná
  • Počet stran 239
  • Rok vydání 2008

nakl. D-Consult, 2008, 1. vydání, brožovaná, 239 stran, velmi dobrý stav…

99 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Hayes Terry - Já, poutník

Hayes Terry - Já, poutník

  • Brožovaná
  • Počet stran 760
  • Rok vydání 2021

nakl. Knižní klub, 2021, brožovaná, 760 stran, velmi dobrý stav…

99 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Strnadová, Bičišťová - Literární výchova v mateřské škole

Strnadová, Bičišťová - Literární výchova v mateřské škole

  • Brožovaná
  • Počet stran 163
  • Rok vydání 1989

nakl. Naše vojsko, 1989, brožovaná, 163 stran, pěkný stav, obsahuje razítko školní knihovny…

99 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Csurma Ladislav - Strašidelný hrad

Csurma Ladislav - Strašidelný hrad

  • Brožovaná
  • Počet stran 16
  • Rok vydání 1989

Příběh z kresleného seriálu Tajemství starého domu, nakl. ČSTK-Pressfoto, 1989, brožovaná, 16 stran, pěkný stav…

99 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Zátopková, Malkusová - Pracovní výchova v mateřské škole

Zátopková, Malkusová - Pracovní výchova v mateřské škole

  • Brožovaná
  • Počet stran 144
  • Rok vydání 1989

nakl. Naše vojsko, 1989, brožovaná, 144 stran, pěkný stav, obsahuje razítko školní knihovny…

99 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Blood City - Skelton, Douglas [EN] (2014, Brožovaná, Luath Press Ltd)

Blood City - Skelton, Douglas [EN] (2014, Brožovaná, Luath Press Ltd)

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2014

Davie McCall has a troubled past. Under the guidance of Glasgow's Godfather, Joe the Tailor, he hopes to rid himself of the…

od 183 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Portrait of a Spy

Portrait of a Spy

  • Brožovaná
  • Angličtina
  • Počet stran 466
  • Rok vydání 2012

'Allon is the 21st century Bond' - Daily Mail Gabriel Allon, secret agent, assassin and master art restorer, returns in a…

od 183 Kč

v 3 obchodech

Porovnat ceny
Dracula - Bram Stoker [EN] (2016, Brožovaná, Arcturus Publishing Ltd)

Dracula - Bram Stoker [EN] (2016, Brožovaná, Arcturus Publishing Ltd)

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2016
Doprava od 79 Kč
Osobní odběr od 49 Kč
183 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Devolution

Devolution

  • Brožovaná
  • Angličtina
  • Počet stran 304
  • Rok vydání 2021

As the ash and chaos from Mount Rainier's eruption swirled and finally settled, the story of the Greenloop massacre has…

od 183 Kč

v 3 obchodech

Porovnat ceny
Keep Him Close - Koch, Emily [EN] (2021, Brožovaná, Random House UK Ltd)

Keep Him Close - Koch, Emily [EN] (2021, Brožovaná, Random House UK Ltd)

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2021
Doprava od 79 Kč
Osobní odběr od 49 Kč
183 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
A Quiet Kind of Thunder

A Quiet Kind of Thunder

  • Brožovaná
  • Angličtina
  • Počet stran 307
  • Rok vydání 2021

From the bestselling author of Beautiful Broken Things, Sara Barnard's A Quiet Kind of Thunder is stunning love story about…

od 183 Kč

v 3 obchodech

Porovnat ceny
Bonecreake: The Strange Tale of Maudy Jiller - Ground, Kevin [EN] (2023, Brožovaná, Austin Macauley Publishers)

Bonecreake: The Strange Tale of Maudy Jiller - Ground, Kevin [EN] (2023, Brožovaná,…

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2023
Doprava od 79 Kč
Osobní odběr od 49 Kč
183 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
The Shadow Friend - Alex North Penguin Books

The Shadow Friend - Alex North Penguin Books

  • Angličtina
  • Počet stran 368
  • Rok vydání 2021
  • Brožovaná

THE GRIPPING NEW PSYCHOLOGICAL THRILLER FROM THE BESTSELLING AUTHOR OF RICHARD & JUDY BOOK CLUB PICK THE WHISPER MAN''Hugely…

od 183 Kč

v 3 obchodech

Porovnat ceny
Spasitel Jo Nesbo

Spasitel Jo Nesbo

  • Čeština
  • Počet stran 528
  • Rok vydání 2022
  • Brožovaná

Spasitel Autor: Jo Nesbo 6. díl krimi série o detektivu Harrym Holeovi. Píše se srpen 1991. Na letním táboře Armády spásy je…

od 99 Kč

v 12 obchodech

Porovnat ceny
Carterová Ally - V tajných službách: Protřepat, nelíbat

Carterová Ally - V tajných službách: Protřepat, nelíbat

  • Brožovaná
  • Počet stran 224
  • Rok vydání 2016

nakl. Fragment, 2016, brožovaná, 224 stran, velmi dobrý stav…

99 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Rollins James - Nevinná krev

Rollins James - Nevinná krev

  • Brožovaná
  • Počet stran 392
  • Rok vydání 2017

nakl. BB art, 2017, brožovaná, 392 stran velmi dobrý stav…

99 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
French Nicci - Bezpečný dům

French Nicci - Bezpečný dům

  • Brožovaná
  • Počet stran 325
  • Rok vydání 2004

nakl. Ela, 2004, 1. vydání, brožovaná, 325 stran, výborný stav…

99 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Brown Sandra - Pomsta

Brown Sandra - Pomsta

  • Brožovaná
  • Počet stran 376
  • Rok vydání 2019

nakl. Ikar, 2019, brožovaná, 376 stran, velmi dobrý stav…

99 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Charbonneau Joelle - Stačí jen chtít

Charbonneau Joelle - Stačí jen chtít

  • Brožovaná
  • Počet stran 269
  • Rok vydání 2017

nakl. Fragment, 2017, brožovaná, 269 stran, velmi dobrý stav…

100 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Cornish D. M. - Lampář

Cornish D. M. - Lampář

  • Brožovaná
  • Počet stran 576
  • Rok vydání 2015

nakl. Fragment, 2015, brožovaná, 576 stran, velmi dobrý stav…

100 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Crofts Feeman Wills - Svislá čárka

Crofts Feeman Wills - Svislá čárka

  • Brožovaná
  • Počet stran 28
  • Rok vydání 1938

nakl. Karel Voleský, 1938, brožovaná, 28 stran, dobrý stav…

100 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Gentlemen & Players: the first in a trilogy of gripping and twisted psychological thriller

Gentlemen & Players: the first in a trilogy of gripping and twisted psychological…

  • Brožovaná
  • Angličtina
  • Počet stran 511
  • Rok vydání 2006

Perfect for fans of Ann Cleeves, Susan Hill, Nicci French and Val McDermid, this is an astute and intelligent psychological…

od 183 Kč

v 4 obchodech

Porovnat ceny
The Last Family in England

The Last Family in England

  • Brožovaná
  • Angličtina
  • Počet stran 304
  • Rok vydání 2018

FROM THE NUMBER ONE SUNDAY TIMES BESTSELLING AUTHOR Meet the Hunter family: Adam, Kate, and their children Hal and…

od 183 Kč

v 6 obchodech

Porovnat ceny
Stop Them Dead: New crimes, new villains, Roy Grace returns...

Stop Them Dead: New crimes, new villains, Roy Grace returns...

  • Brožovaná
  • Angličtina
  • Počet stran 490
  • Rok vydání 2024

'Ruthlessly efficient, entertainment. Pedigree fun' - The TimesDiscover the darkness that lurks around every corner in the…

od 183 Kč

v 4 obchodech

Porovnat ceny
Frankenstein - Shelley Mary [EN] (2016, Brožovaná, HarperCollins Publishers)

Frankenstein - Shelley Mary [EN] (2016, Brožovaná, HarperCollins Publishers)

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2016

In the most famous gothic horror story ever told, Shelley confronts the limitations of science, the nature of human cruelty…

183 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
The Colorado Kid

The Colorado Kid

  • Brožovaná
  • Angličtina
  • Počet stran 208
  • Rok vydání 2019
  • Thriller

On an island off the coast of Maine, a man is found dead. There's no identification on the body. Only the dogged work of a…

od 183 Kč

v 6 obchodech

Porovnat ceny
Date Night

Date Night

  • Brožovaná
  • Angličtina
  • Počet stran 420
  • Rok vydání 2025

Returning early from a disastrous date night with my husband, I know something is wrong the moment the wheels crunch the…

od 183 Kč

v 4 obchodech

Porovnat ceny
The Patient - Shemilt, Jane [EN] (2022, Měkká, HarperCollins Publishers)

The Patient - Shemilt, Jane [EN] (2022, Měkká, HarperCollins Publishers)

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2022
Doprava od 79 Kč
Osobní odběr od 49 Kč
183 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Bridesmaid Undercover

Bridesmaid Undercover

  • Brožovaná
  • Angličtina
  • Počet stran 490
  • Rok vydání 2024

Everly Plum is a Bridesmaid for Hire: whatever you need her to do on your special day, she'll be there to do it. So when…

od 183 Kč

v 5 obchodech

Porovnat ceny
Veliká A. K. - Striptérky Velkého jablka

Veliká A. K. - Striptérky Velkého jablka

  • Brožovaná
  • Počet stran 368
  • Rok vydání 2019

nakl. Formal Group, 2019, 1.vydání, brožovaná, 368 stran, velmi dobrý stav…

110 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Oblíbené výrobky
Časté volby
Podobné kategorie
Trendy na Zboží
Nakupujete
Internet a PC
Tech a AI
Filtry
Filtrování
Smazat všechny filtry

Kategorie