Hlavička stránky
Hlavní obsah stránky

Detektivky, Thrillery, Horory brožovaná

Zrušit filtry
Dostupnost
Seznam produktů kategorie
Koontz Dean - Uvažuje jako vrah

Koontz Dean - Uvažuje jako vrah

  • Brožovaná
  • Počet stran 336
  • Rok vydání 1995

nakl. Naše vojsko, 1995, 1. vydání, brožovaná, 336 stran pěkný stav…

69 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Anniversary - Marshall, Laura

Anniversary - Marshall, Laura

  • Počet stran 384
  • Rok vydání 2022
  • Brožovaná

The emotional, twisty new psychological thriller from the Sunday Times bestselling author of FRIEND REQUEST and THREE LITTLE…

od 183 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Bartová Terezie - Oravské povídky a pověsti z přástek

Bartová Terezie - Oravské povídky a pověsti z přástek

  • Brožovaná
  • Počet stran 107
  • Rok vydání 2013

nakl. Synergi Real, 2013, 1. vydání, brožovaná, 107 stran, výborný stav…

69 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Gudermuth P., Kriesel W. - Kybernetika a světový názor

Gudermuth P., Kriesel W. - Kybernetika a světový názor

  • Brožovaná
  • Počet stran 156
  • Rok vydání 1976

nakl. Horizont, 1976, 1. vydání, brožovaná, s obálkou, 156 stran, pěkný stav, razítko knihovny…

69 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Cornish D. M. - Nalezenec

Cornish D. M. - Nalezenec

  • Brožovaná
  • Počet stran 350
  • Rok vydání 2014

nakl. Fragment, 2014, brožovaná, 350 stran, velmi dobrý stav…

69 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Revue napětí a humoru 4

Revue napětí a humoru 4

  • Brožovaná
  • Počet stran 160

I. ročník, nakl. Konfrontace, 1979, Curych, brožovaná, 160 stran, pěkný stav…

69 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Sandemová Margit - Sága prokletých: Propast

Sandemová Margit - Sága prokletých: Propast

  • Brožovaná
  • Počet stran 333
  • Rok vydání 2009

nakl. Fragment, 2009, 1. vydání, brožovaná, 333 stran, výborný stav…

70 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Bester Alfred - Zničený muž

Bester Alfred - Zničený muž

  • Brožovaná
  • Počet stran 256
  • Rok vydání 2009

nakl. Laser, 2009, brožovaná, 256 stran, pěkný stav Veškerou zločinnost kontrolují na počátku dvacátého čtvrtého století…

70 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
The Further Adventures of Sherlock Holmes - Siciliano, Sam [EN] (2016, Brožovaná, Titan Books Ltd)

The Further Adventures of Sherlock Holmes - Siciliano, Sam [EN] (2016, Brožovaná,…

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2016
  • Detektivka

Sherlock Holmes and his cousin, Dr Henry Vernier, travel to Whitby, to investigate a case on behalf of a client. He has…

od 183 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
100 Most Infamous Criminals - Jo Durden Smith [EN] (2024, Brožovaná, Arcturus Publishing Ltd)

100 Most Infamous Criminals - Jo Durden Smith [EN] (2024, Brožovaná, Arcturus…

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2024
Doprava od 79 Kč
Osobní odběr od 49 Kč
183 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
The Banker's Wife

The Banker's Wife

  • Brožovaná
  • Angličtina
  • Počet stran 343
  • Rok vydání 2018

'Immersive, satisfying, tense - and timely' Lee Child'Whip smart and fraught with tension...Brilliant.' Mary Kubica, author…

od 183 Kč

v 5 obchodech

Porovnat ceny
The Coven - Graham Masterton [EN] (2018, Brožovaná, Head of Zeus)

The Coven - Graham Masterton [EN] (2018, Brožovaná, Head of Zeus)

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2018

Beatrice Scarlet, the apothecary's daughter, returns to 18th-century London to solve a murder case steeped in witchcraft.…

od 183 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Severed Heart

Severed Heart

  • Brožovaná
  • Angličtina
  • Počet stran 710
  • Rok vydání 2025

'An unexpected ride! If you love suspense, mystery, and action, these books are the ones to read.' - CosmopolitanThe birth…

od 183 Kč

v 5 obchodech

Porovnat ceny
Jacky Ha-Ha: My Life is a Joke - James Patterson [EN] (2018, Brožovaná, Cornerstone)

Jacky Ha-Ha: My Life is a Joke - James Patterson [EN] (2018, Brožovaná, Cornerstone)

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2018

Jacky Hart has found a hidden talent in the performing arts, and she's a triple threat onstage! Jacky reluctantly signs up…

od 183 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Lady of Darkness

Lady of Darkness

  • Brožovaná
  • Angličtina
  • Počet stran 465
  • Rok vydání 2024

A ruthless assassin. A chance at vengeance. A deadly secret... The slow-burn epic fantasy romance sensation that has gripped…

od 183 Kč

v 7 obchodech

Porovnat ceny
Hemingway Ernest - Nebezpečné léto

Hemingway Ernest - Nebezpečné léto

  • Brožovaná
  • Počet stran 200
  • Rok vydání 2011

vydalo občanské sdružení F341, 2011, 1. vydání, brožovaná, 200 stran, výborný stav…

70 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Moore A. J. - English Short Stories

Moore A. J. - English Short Stories

  • Brožovaná
  • Angličtina
  • Počet stran 228
  • Rok vydání 1948

nakl. Václav Tomsa, 1948, brožovaná, 228 stran, v anglickém jazyce, dobrý stav…

70 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Berlín (Marco Polo)

Berlín (Marco Polo)

  • Brožovaná
  • Počet stran 172

brožovaná, 172 stran, pěkný stav…

70 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Magazin lidové demokracie

Magazin lidové demokracie

  • Brožovaná
  • Počet stran 123

vydalo nakl. Lidové demokracie, brožovaná, 123 stran, dobrý stav…

70 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
du Maurier Daphne - The Dream and Other Stories

du Maurier Daphne - The Dream and Other Stories

  • Brožovaná
  • Angličtina
  • Počet stran 72
  • Rok vydání 1999

Level 4, nakl. Penguin, 1999, brožovaná, 72 stran, v anglickém jazyce, pěkný stav…

70 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Uris Leon - Exodus kniha III. -V.

Uris Leon - Exodus kniha III. -V.

  • Brožovaná
  • Počet stran 288
  • Rok vydání 1991

nakl. Panorama, 1991, 1. vydání, brožovaná, 288 stran, pěkný stav…

70 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Douglass Sara - Válečná sekera

Douglass Sara - Válečná sekera

  • Brožovaná
  • Počet stran 405
  • Rok vydání 2008

nakl. Fantom, 2008 brožovaná, 405 stran velmi dobrý stav…

75 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Sington Philip - Einsteinova krev

Sington Philip - Einsteinova krev

  • Brožovaná
  • Počet stran 400
  • Rok vydání 2014

Historický thriller, nakl. Paseka, 2014, 1. vydání, brožovaná, 400 stran, pěkný stav, na spodní ořízce drobná šmouha…

75 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Bourbon And Secrets

Bourbon And Secrets

  • Brožovaná
  • Angličtina
  • Počet stran 420
  • Rok vydání 2025

Kniha "Bourbon And Secrets" spadá do žánru Cizojazyčná literatura. Autorem je Victoria Wilder. Kniha je brožovaná. Obsahuje…

od 183 Kč

v 6 obchodech

Porovnat ceny
The Hound of the Baskervilles - Doyle Sir Arthur Conan [EN] (2008, Brožovaná, Vintage Books)

The Hound of the Baskervilles - Doyle Sir Arthur Conan [EN] (2008, Brožovaná,…

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2008

WITH AN INTRODUCTION BY RUTH RENDELLINCLUDES 'THE ADVENTURE OF THE SPECKLED BAND'The Baskerville family curse tells of how a…

183 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Zero 22: Danny Black Thriller 8

Zero 22: Danny Black Thriller 8

  • Brožovaná
  • Angličtina
  • Počet stran 320
  • Rok vydání 2021

The SAS is operating covertly in the wartorn badlands of northern Syria. They know it will be gritty, bloody and dangerous.…

od 183 Kč

v 6 obchodech

Porovnat ceny
What Happens In London

What Happens In London

  • Brožovaná
  • Angličtina
  • Počet stran 327
  • Rok vydání 2009

Olivia Bevelstroke, the only daughter of the Earl of Rudland, is beautiful and has a sizeable dowry. Yet at the age of…

od 183 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Voyage of the Damned

Voyage of the Damned

  • Brožovaná
  • Angličtina
  • Rok vydání 2025

Read the Sunday Times bestselling murder mystery debut with magical passengers, epic adventure, and a twist you can't…

od 183 Kč

v 3 obchodech

Porovnat ceny
Dying Truth

Dying Truth

  • Brožovaná
  • Angličtina
  • Počet stran 374
  • Rok vydání 2025

How far would you go to protect your darkest secrets?When teenager Sadie Winter jumps from the roof of her school, her death…

od 183 Kč

v 4 obchodech

Porovnat ceny
Cocktail Waitress - James Cain [EN] (2013, Brožovaná, Titan Books Ltd)

Cocktail Waitress - James Cain [EN] (2013, Brožovaná, Titan Books Ltd)

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2013

Following her husband's death, beautiful young widow Joan Medford is forced to take a job serving drinks in a cocktail…

183 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
The Possession - Rutger, Michael [EN] (2020, Brožovaná, Zaffre)

The Possession - Rutger, Michael [EN] (2020, Brožovaná, Zaffre)

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2020

A team of explorers are drawn to Northern California to investigate mysterious stone walls whose presence has never been…

od 183 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Crossová Julie - Rozděleni časem: Bouře

Crossová Julie - Rozděleni časem: Bouře

  • Brožovaná
  • Počet stran 312
  • Rok vydání 2013

nakl. Fragment, 2013, 1. vydání, brožovaná, 312 stran, pěkný stav…

75 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Jozefowicz Marian - Interlingva pro začátečníky

Jozefowicz Marian - Interlingva pro začátečníky

  • Brožovaná
  • Počet stran 164
  • Rok vydání 2024

nakl. Nová Forma, 2024, 1. vydání, brožovaná, 164 stran, výborný stav…

79 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
McCall Smith Alexander - The Full Cupboard of Life

McCall Smith Alexander - The Full Cupboard of Life

  • Brožovaná
  • Počet stran 211

Abacus brožovaná, 211 stran pěkný stav…

79 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Roddaová Emily - Deltora: Hora děsu

Roddaová Emily - Deltora: Hora děsu

  • Brožovaná
  • Počet stran 128
  • Rok vydání 2005

nakl. Fragment, 2005, 1. vydání, brožovaná, 128 stran, dobrý stav…

79 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
3x Unger G. F. Jeho velké westerny (sv. 1053)

3x Unger G. F. Jeho velké westerny (sv. 1053)

  • Brožovaná

Opal City, Vlk z Mississippi, Poslední výzva, nakl. Moba, brožovaná, 3 x 64 stran, pěkný stav…

79 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Macbride Stuart - Žulové město

Macbride Stuart - Žulové město

  • Brožovaná
  • Počet stran 359
  • Rok vydání 2012
  • Detektivka

nakl. BB/art, 2012, 1. vydání, brožovaná, 359 stran, velmi pěkný stav, Sériový vrah řádí a média prahnou po krvi Čtivě…

79 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
McCulloughová Colleen - The First Man in Rome

McCulloughová Colleen - The First Man in Rome

  • Brožovaná
  • Angličtina
  • Počet stran 1076
  • Rok vydání 1991

Avon Books, 1991, brožovaná, 1076 stran, v anglickém jazyce, pěkný stav…

79 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Berthold Will - Žlutá mafie

Berthold Will - Žlutá mafie

  • Brožovaná
  • Počet stran 293
  • Rok vydání 2005

nakl. D-Consult, 2005, 1. vydání, brožovaná, 293 stran, pěkný stav…

79 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
The Lost World - Conan Doyle Arthur [EN] (2019, Brožovaná, Penguin Random House Children's UK)

The Lost World - Conan Doyle Arthur [EN] (2019, Brožovaná, Penguin Random House…

  • Brožovaná
Doprava od 79 Kč
Osobní odběr od 49 Kč
183 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Rich Dad Poor Dad

Rich Dad Poor Dad

  • Brožovaná
  • Angličtina
  • Počet stran 352
  • Rok vydání 2022

April of 2022 marks a 25-year milestone for the personal finance classic Rich Dad Poor Dad that still ranks as the #1…

od 183 Kč

v 10 obchodech

Porovnat ceny
Orphanage by the Lake

Orphanage by the Lake

  • Brožovaná
  • Angličtina
  • Počet stran 336
  • Rok vydání 2025

The first instalment in a new psychological crime thriller duology from Daniel G. Miller offers a twisty, suspenseful thrill…

od 183 Kč

v 7 obchodech

Porovnat ceny
Wretched

Wretched

  • Brožovaná
  • Angličtina
  • Počet stran 414
  • Rok vydání 2022

A woman can be great, and terrible too. Eveline Westerly has always been the bad guy. As the brains, brawn, and botanist…

od 183 Kč

v 8 obchodech

Porovnat ceny
The Book of Accidents

The Book of Accidents

  • Brožovaná
  • Angličtina
  • Počet stran 529
  • Rok vydání 2022

'Move over King, Chuck Wendig is the new voice of modern American horror' Adam Christopher'A rich, rewarding tale' The…

od 183 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Stranger - Perry, Karen [EN] (2021, Měkká, Penguin Books Ltd (UK))

Stranger - Perry, Karen [EN] (2021, Měkká, Penguin Books Ltd (UK))

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2021
Doprava od 79 Kč
Osobní odběr od 49 Kč
183 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
The Hunting - Stephen Leather Hodder Paperback

The Hunting - Stephen Leather Hodder Paperback

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2021

Money can''t buy everythingBut it can buy revengeCan a doctor take lives instead of saving them?British doctor Raj Patel…

od 183 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Without a Trace - Mari Hannah Orion

Without a Trace - Mari Hannah Orion

  • Angličtina
  • Počet stran 400
  • Rok vydání 2021
  • Brožovaná

''Involving, sophisticated, intelligent and suspenseful'' Lee Child''A gripping, twisty police procedural'' Shari…

od 183 Kč

v 3 obchodech

Porovnat ceny
Butler Rupert - Hitlerova mladá garda

Butler Rupert - Hitlerova mladá garda

  • Brožovaná
  • Počet stran 157
  • Rok vydání 1997

nakl. Columbus,1997, brožovaná, 157 stran, velmi dobrý stav,…

79 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Oblíbené výrobky
Časté volby
Podobné kategorie
Trendy na Zboží
Nakupujete
Internet a PC
Tech a AI
Filtry
Filtrování
Smazat všechny filtry

Kategorie