Hlavička stránky
Hlavní obsah stránky

Detektivky, Thrillery, Horory brožovaná

Zrušit filtry
Dostupnost
Seznam produktů kategorie
Hlavenka Jiří - Vytváříme www stránky

Hlavenka Jiří - Vytváříme www stránky

  • Brožovaná
  • Počet stran 355
  • Rok vydání 2002

nakl. Cumputer Press, 2002, brožovaná, 355 stran, velmi dobrý stav…

60 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Clear My Name - Daly, Paula [EN] (2020, Brožovaná, Transworld Publ. Ltd UK)

Clear My Name - Daly, Paula [EN] (2020, Brožovaná, Transworld Publ. Ltd UK)

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2020
Doprava od 79 Kč
Osobní odběr od 49 Kč
183 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Cross Joe - Šťávový restart

Cross Joe - Šťávový restart

  • Brožovaná
  • Počet stran 318
  • Rok vydání 2015

nakl. Anag, 2015, brožovaná, 318 stran, velmi dobrý stav…

60 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
W.i.t.c.h. 5: Poslední slza

W.i.t.c.h. 5: Poslední slza

  • Brožovaná
  • Počet stran 128
  • Rok vydání 2006

s komiksem uvnitř, nakl. Egmont, 2006, 1. vydání, brožovaná, 128 stran, velmi pěkný stav…

60 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Hartl Patrik - Prvok, Šampón, Tečka a Karel

Hartl Patrik - Prvok, Šampón, Tečka a Karel

  • Brožovaná
  • Počet stran 246
  • Rok vydání 2020

nakl. Bourdon, 2020, brožovaná, 246 stran, velmi dobrý stav…

60 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Šikl Jaroslav - Mrtvé komando

Šikl Jaroslav - Mrtvé komando

  • Brožovaná
  • Počet stran 190
  • Rok vydání 1996

nakl. Naše vojsko, 1996 brožovaná, 190 stran, pěkný stav…

65 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Collins Jackie - Sex ist ihre Walfe

Collins Jackie - Sex ist ihre Walfe

  • Brožovaná
  • Počet stran 192

Knaur brožovaná, 192 stran pěkný stav…

65 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Hargrave Kiran M. - Ostrov na konci všeho

Hargrave Kiran M. - Ostrov na konci všeho

  • Brožovaná
  • Počet stran 232
  • Rok vydání 2018

nakl. Fragment, 2018, 1. vydání, brožovaná, 232 stran, velmi dobrý stav…

65 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Opal (Lux - Book Three)

Opal (Lux - Book Three)

  • Brožovaná
  • Angličtina
  • Počet stran 382
  • Rok vydání 2024

The unputdownable third book in the beloved LUX series from bestselling author, Jennifer L. Armentrout!NO ONE IS LIKE DAEMON…

od 183 Kč

v 9 obchodech

Porovnat ceny
The Lamplighters - Stonex, Emma [EN] (2022, Měkká, Pan Macmillan)

The Lamplighters - Stonex, Emma [EN] (2022, Měkká, Pan Macmillan)

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2022
Doprava od 79 Kč
Osobní odběr od 49 Kč
183 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Tall Order - Stephen Leather [EN] (2019, Brožovaná, Hodder And Stoughton Ltd.)

Tall Order - Stephen Leather [EN] (2019, Brožovaná, Hodder And Stoughton Ltd.)

  • Brožovaná

The 15th thriller in the Spider Shepherd series promises even more unputdownable action from the Sunday Times bestseller…

183 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Marked for Death - Kent, Tony [EN] (2019, Brožovaná, Elliott & Thompson Limited)

Marked for Death - Kent, Tony [EN] (2019, Brožovaná, Elliott & Thompson Limited)

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2019
Doprava od 79 Kč
Osobní odběr od 49 Kč
183 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
In Five Years

In Five Years

  • Brožovaná
  • Angličtina
  • Počet stran 251
  • Rok vydání 2020

A striking, powerful, and moving love story following an ambitious lawyer who experiences an astonishing vision that could…

od 183 Kč

v 3 obchodech

Porovnat ceny
Begging to Die - Graham Masterton [EN] (2019, Brožovaná, Head of Zeus)

Begging to Die - Graham Masterton [EN] (2019, Brožovaná, Head of Zeus)

  • Brožovaná
  • Thriller
  • Rok vydání 2019

Katie Maguire, Ireland\'s most fearless detective, hunts a chilling killer on the streets of Cork.…

183 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
To Tell You the Truth - Gilly Macmillan Arrow Books

To Tell You the Truth - Gilly Macmillan Arrow Books

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2021

''Dark, tense and very clever'' CLAIRE DOUGLAS''You''re in for the twistiest of rides!'' LESLEY KARA''Bold, suspenseful, and…

od 183 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Glass Lillian - Muži, kteří dokážou zničit každý vztah

Glass Lillian - Muži, kteří dokážou zničit každý vztah

  • Brožovaná
  • Počet stran 268
  • Rok vydání 2012

nakl. Motto, 2012, 1. vydání, brožovaná, 268 stran, pěkný stav…

65 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Acevedo Elizabeth - Se špetkou skořice

Acevedo Elizabeth - Se špetkou skořice

  • Brožovaná
  • Počet stran 336
  • Rok vydání 2021

nakl. Euromedia Group, 2021, 1. vydání, brožovaná, 336 stran, velmi dobrý stav…

65 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Reeve Philip - Goblini

Reeve Philip - Goblini

  • Brožovaná
  • Počet stran 295
  • Rok vydání 2014

nakl. Fragment, 2014, 1. vydání, brožovaná, 295 stran, velmi dobrý stav…

65 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Zentrich Jos. A. - Bylinářská poradna 1

Zentrich Jos. A. - Bylinářská poradna 1

  • Brožovaná
  • Počet stran 175
  • Rok vydání 1991

nakl. Fontána, 1991, brožovaná, 175 stran, pěkný stav, mírně zašlá obálka…

65 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Kinsley Amis - Memoirs

Kinsley Amis - Memoirs

  • Brožovaná
  • Počet stran 346
  • Rok vydání 1991

v angličtině Penguin Books, 1991, brožovaná (paperback), 346 stran, dobrý stav…

65 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Kavennová Joanna - Ostuda ostudná

Kavennová Joanna - Ostuda ostudná

  • Brožovaná
  • Počet stran 227
  • Rok vydání 2011

nakl. Kniha Zlín, 2011, první vydání brožovaná, 227 stran výborný stav…

69 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
McAdley Paul J. - Pasovalův anděl

McAdley Paul J. - Pasovalův anděl

  • Brožovaná
  • Počet stran 346
  • Rok vydání 2003

nakl. Laser, 2003, brožovaná, 346 stran pěkný stav…

69 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Skinner Quentin - Machiavelli

Skinner Quentin - Machiavelli

  • Brožovaná
  • Počet stran 126
  • Rok vydání 1995

nakl. Odeon, Argo, 1995, 1. vydání, brožovaná, 126 stran, pěkný stav…

69 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Hunted - Kray, Roberta [EN] (2023, Brožovaná, Little, Brown Book Group)

Hunted - Kray, Roberta [EN] (2023, Brožovaná, Little, Brown Book Group)

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2023

\nTHE BRAND NEW GANGLAND CRIME NOVEL FROM BESTSELLER ROBERTA KRAY. NO ONE KNOWS CRIME LIKE KRAY.\n…

183 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
The Silver Bone

The Silver Bone

  • Brožovaná
  • Angličtina
  • Počet stran 283
  • Rok vydání 2024

Kyiv, 1919. The Soviets control the city, but White armies menace them from the West. No man trusts his neighbour and any…

od 183 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Ravage

Ravage

  • Brožovaná
  • Angličtina
  • Počet stran 322
  • Rok vydání 2016

The thrilling third installment of USA Today bestselling author Tillie Cole's #ScarredSouls series.Taken by the Jakhua Clan…

od 183 Kč

v 7 obchodech

Porovnat ceny
The Naturals

The Naturals

  • Brožovaná
  • Angličtina
  • Počet stran 310
  • Rok vydání 2023

Cold cases get hot in this unputdownable mystery from Jennifer Lynn Barnes, no.1 New York Times bestselling author of The…

od 183 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Playing With Fire - Tess Gerritsen Bantam Press

Playing With Fire - Tess Gerritsen Bantam Press

  • Angličtina
  • Počet stran 320
  • Rok vydání 2016
  • Brožovaná

What if your child wanted you dead? Julia is terrified by her daughter's aggressive behaviour. Lily has changed from an…

od 183 Kč

v 3 obchodech

Porovnat ceny
Merry Christmas, You Filthy Animal

Merry Christmas, You Filthy Animal

  • Brožovaná
  • Angličtina
  • Počet stran 455
  • Rok vydání 2025

The perfect festive romance involving a very creative misuse of a popcorn garland, a grand Christmas romantic gesture and…

od 183 Kč

v 6 obchodech

Porovnat ceny
Murder in Wintertime

Murder in Wintertime

  • Brožovaná
  • Angličtina
  • Počet stran 247
  • Rok vydání 2025

Evening draws in; families reunite, fires are lit, curtains snapped shut. But what is hiding in the shadows beyond the warm…

od 183 Kč

v 6 obchodech

Porovnat ceny
The Collector (Gabriel Allon 23)

The Collector (Gabriel Allon 23)

  • Brožovaná
  • Angličtina
  • Počet stran 402
  • Rok vydání 2024

#1 New York Times bestselling author Daniel Silva delivers another stunning thriller in his action-packed tale of high…

od 183 Kč

v 3 obchodech

Porovnat ceny
Nacher Patrik - Šílenosti doby korektní

Nacher Patrik - Šílenosti doby korektní

  • Brožovaná
  • Počet stran 272
  • Rok vydání 2018

nakl. Olympia, 2018, 1. vydání, brožovaná, 272 stran, pěkný stav D3…

69 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Chadbourn Mark - Psi Avalonu

Chadbourn Mark - Psi Avalonu

  • Brožovaná
  • Počet stran 350
  • Rok vydání 2008

nakl. Polaris, 2008, 1. vydání, brožovaná, 350 stran, velmi dobrý stav…

69 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Morressy John - Kedrigern a spletitá výprava

Morressy John - Kedrigern a spletitá výprava

  • Brožovaná
  • Počet stran 239
  • Rok vydání 1994

nakl. Polaris 1994, 1. vydání, brožovaná vazba, 239 stran, pěkný stav…

69 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Melicharová Alena - Doteky

Melicharová Alena - Doteky

  • Brožovaná
  • Počet stran 56
  • Rok vydání 2003

nakl. Kapucín, 2003, brožovaná, 56 stran, velmi dobrý stav…

69 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
De La Cruz Melisa - Modrá krev

De La Cruz Melisa - Modrá krev

  • Brožovaná
  • Počet stran 237
  • Rok vydání 2011

nakl. BB/art, 2011, 1. vydání, brožovaná, 237 stran, výborný stav…

69 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Slouka Jan - Prověrky z matematiky

Slouka Jan - Prověrky z matematiky

  • Brožovaná
  • Počet stran 320
  • Rok vydání 1995

nakl. FIN, 1995, brožovaná, 320 stran, pěkný stav…

69 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Palmer Isabelle - Zahrada na balkoně

Palmer Isabelle - Zahrada na balkoně

  • Brožovaná
  • Počet stran 142
  • Rok vydání 2015

nakl. Fragment, 2015, 1. vydání, brožovaná, 142 stran, pěkný stav…

69 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Simenon Georges - Le chien jaune

Simenon Georges - Le chien jaune

  • Brožovaná
  • Počet stran 184

brožovaná, 184 stran, ve francouzském jazyce, pěkný stav…

69 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Deep State - Hauty, Chris [EN] (2020, Brožovaná, Simon & Schuster Ltd)

Deep State - Hauty, Chris [EN] (2020, Brožovaná, Simon & Schuster Ltd)

  • Brožovaná

A high-octane, edge-of-your seat political thriller featuring an incredible lead protagonist in West Wing intern Hayley…

183 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
2+2MayB5 - Mythman, Ikon [EN] (2023, Brožovaná, Austin Macauley Publishers)

2+2MayB5 - Mythman, Ikon [EN] (2023, Brožovaná, Austin Macauley Publishers)

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2023
Doprava od 79 Kč
Osobní odběr od 49 Kč
183 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Cartel - Coleman, JaQuavis

Cartel - Coleman, JaQuavis

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2012

Produkt Cartel - Coleman, JaQuavis zakoupíte na Bookshop.cz od nakladatele Kensington Publishing.…

od 183 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Storm - Merritt, Stephanie [EN] (2023, Brožovaná, HarperCollins Publishers)

Storm - Merritt, Stephanie [EN] (2023, Brožovaná, HarperCollins Publishers)

  • Brožovaná
  • Thriller

\nThe brand new psychological thriller from the Sunday Times bestselling author\n…

od 183 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
List of Suspicious Things

List of Suspicious Things

  • Brožovaná
  • Angličtina
  • Počet stran 480
  • Rok vydání 2025

***THE BIGGEST DEBUT LAUNCH OF 2024***THE NUMBER 3 SUNDAY TIMES BESTSELLER'Such a fresh and interesting voice. You'll cry…

od 183 Kč

v 5 obchodech

Porovnat ceny
Anniversary - Marshall, Laura

Anniversary - Marshall, Laura

  • Počet stran 384
  • Rok vydání 2022
  • Brožovaná

The emotional, twisty new psychological thriller from the Sunday Times bestselling author of FRIEND REQUEST and THREE LITTLE…

od 183 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
The Further Adventures of Sherlock Holmes - Siciliano, Sam [EN] (2016, Brožovaná, Titan Books Ltd)

The Further Adventures of Sherlock Holmes - Siciliano, Sam [EN] (2016, Brožovaná,…

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2016
  • Detektivka

Sherlock Holmes and his cousin, Dr Henry Vernier, travel to Whitby, to investigate a case on behalf of a client. He has…

od 183 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
100 Most Infamous Criminals - Jo Durden Smith [EN] (2024, Brožovaná, Arcturus Publishing Ltd)

100 Most Infamous Criminals - Jo Durden Smith [EN] (2024, Brožovaná, Arcturus…

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2024
Doprava od 79 Kč
Osobní odběr od 49 Kč
183 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Heinlein Robert A. - Občan galaxie

Heinlein Robert A. - Občan galaxie

  • Brožovaná
  • Počet stran 237
  • Rok vydání 1996

nakl. And Classic, 1996, brožovaná, 237 stran, výborný stav…

69 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Oblíbené výrobky
Časté volby
Podobné kategorie
Trendy na Zboží
Nakupujete
Internet a PC
Tech a AI
Filtry
Filtrování
Smazat všechny filtry

Kategorie