Hlavička stránky
Hlavní obsah stránky

Detektivky, Thrillery, Horory brožovaná

Zrušit filtry
Dostupnost
Seznam produktů kategorie
MacLean Alistair - Bez šance

MacLean Alistair - Bez šance

  • Brožovaná
  • Počet stran 120
  • Rok vydání 2001

nakl. Chundela & comp., 2001, brožovaná, 120 stran, velmi dobrý stav…

59 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Śmierć w Grodnie - Rutkowski Benedykt [PL] (2024, Měkká, WasPos)

Śmierć w Grodnie - Rutkowski Benedykt [PL] (2024, Měkká, WasPos)

  • Brožovaná

\nGrodno.\nDwudziestolecie międzywojenne.\nPolska funkcjonuje na arenie Europy jako suwerenne państwo, z którym trzeba się…

180 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Moorcock Michael - Kouzelná hůlka

Moorcock Michael - Kouzelná hůlka

  • Brožovaná
  • Počet stran 176
  • Rok vydání 2001

nakl. Laser, 2001, 1. vydání, brožovaná, 176 stran, pěkný stav…

59 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Simenon Georges - Maigret macht Ferien

Simenon Georges - Maigret macht Ferien

  • Brožovaná
  • Počet stran 240

Diogenes Verlag, brožovaná, 240 stran, v německém jazyce, pěkný stav…

59 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Chase James Hadley - Lehce nabyl, lehce pozbyl, Láska může být osudná, Kdo se směje naposled

Chase James Hadley - Lehce nabyl, lehce pozbyl, Láska může být osudná, Kdo se směje…

  • Brožovaná
  • Počet stran 527
  • Rok vydání 2012

nakl. BB art, 2012, brožovaná, 527 stran, pěkný stav…

59 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Cherryh C. J. - Paladin

Cherryh C. J. - Paladin

  • Brožovaná
  • Počet stran 359

nakl. Návrat, 1995, 1. vydání brožovaná, 359 stran pěkný stav…

59 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Ferro Marc - Sedm mužů ve válce

Ferro Marc - Sedm mužů ve válce

  • Brožovaná
  • Počet stran 375
  • Rok vydání 2009

nakl. Levné knihy, 2009, 1. vydání, brožovaná, 375 stran, velmi dobrý stav Nový pohled na dějiny druhé světové války,…

59 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
James P. D. - The Lighthouse

James P. D. - The Lighthouse

  • Brožovaná
  • Angličtina
  • Počet stran 466
  • Rok vydání 2006

Penguin Books, 2006, brožovaná, 466 stran, v anglickém jazyce, pěkný stav…

59 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Kalter Zwilling - Shepherd, Catherine [DE] (2013, Brožovaná, Kafel Verlag)

Kalter Zwilling - Shepherd, Catherine [DE] (2013, Brožovaná, Kafel Verlag)

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2013
Doprava od 79 Kč
Osobní odběr od 49 Kč
180 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Das Wiegenlied: Thriller - Shepherd, Catherine [DE] (2023, Brožovaná, Kafel Verlag)

Das Wiegenlied: Thriller - Shepherd, Catherine [DE] (2023, Brožovaná, Kafel Verlag)

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2023
Doprava od 79 Kč
Osobní odběr od 49 Kč
180 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Fremde Tochter - Bussi, Michel [DE] (2019, Brožovaná, Aufbau Taschenbuch Verlag)

Fremde Tochter - Bussi, Michel [DE] (2019, Brožovaná, Aufbau Taschenbuch Verlag)

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2019
Doprava od 79 Kč
Osobní odběr od 49 Kč
180 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Mord in Sussex - Bude, John [DE] (2023, Brožovaná, Klett-Cotta Verlag)

Mord in Sussex - Bude, John [DE] (2023, Brožovaná, Klett-Cotta Verlag)

  • Brožovaná
Doprava od 79 Kč
Osobní odběr od 49 Kč
180 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Your Neighbour's Wife - Tony Parsons [EN] (2021, Měkká, Random House UK Ltd)

Your Neighbour's Wife - Tony Parsons [EN] (2021, Měkká, Random House UK Ltd)

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2021
Doprava od 79 Kč
Osobní odběr od 49 Kč
181 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Death and Boules - Ian Moore Farrago

Death and Boules - Ian Moore Farrago

  • Angličtina
  • Počet stran 336
  • Rok vydání 2026
  • Brožovaná

From the bestselling author of Death and Croissants, a new murder mystery perfect for fans of Richard Osman, Julia Chapman,…

od 181 Kč

v 5 obchodech

Porovnat ceny
Senseless (MALFI RONALD)(Brožovaná)

Senseless (MALFI RONALD)(Brožovaná)

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2026

A page-turning, supernaturally-tinged LA puzzle-box thriller - Zodiac with teeth, from the Bram Stoker Award-nominated and…

od 181 Kč

v 4 obchodech

Porovnat ceny
Děsivá věda - Zapráskané zažívání

Děsivá věda - Zapráskané zažívání

  • Brožovaná
  • Počet stran 156
  • Rok vydání 2010

nakl. Egmont, 2010, 1. vydání, brožovaná, 156 stran pěkný stav, vepsáno školní věnování…

59 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Pecinovský Josef - Sinusoida 26

Pecinovský Josef - Sinusoida 26

  • Brožovaná
  • Počet stran 456
  • Rok vydání 1999

nakl. Grada, 1999, 1. vydání, brožovaná, 456 stran, pěkný stav…

59 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Rollins James - Poslední orákulum

Rollins James - Poslední orákulum

  • Brožovaná
  • Počet stran 388
  • Rok vydání 2012

nakl. BB art, 2012, brožovaná, 388 stran, pěkný stav, trochu zohýbané růžky obálky…

59 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Searchová Gay - Zahradníkem bez zahrady

Searchová Gay - Zahradníkem bez zahrady

  • Brožovaná
  • Počet stran 144
  • Rok vydání 2003

nakl. Knižní klub, 2003, 1. vydání, brožovaná, 144 stran, obrazový doprovod, velmi dobrý stav…

59 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Patterson James, Ledwidge Michael - ZOO

Patterson James, Ledwidge Michael - ZOO

  • Brožovaná
  • Angličtina
  • Počet stran 404
  • Rok vydání 2013

Grand Central Publishing, 2013, brožovaná, 404 stran, v anglickém jazyce, pěkný stav…

59 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Lewandowski Konrad T. - Kočkodlak a Nomádi

Lewandowski Konrad T. - Kočkodlak a Nomádi

  • Brožovaná
  • Počet stran 206
  • Rok vydání 2004

nakl. Laser-books, 2004, 1. vydání, brožovaná, 206 stran, pěkný stav…

59 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Vollmann Herbert - Brána se otevírá

Vollmann Herbert - Brána se otevírá

  • Brožovaná
  • Počet stran 97
  • Rok vydání 2003

nakl. Stiftung Gralsbotschaft Stuttgart, 2003, brožovaná, 97 stran, velmi pěkný stav…

59 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Cherryh C. J. - Stárnoucí slunce Kesrith

Cherryh C. J. - Stárnoucí slunce Kesrith

  • Brožovaná
  • Počet stran 301
  • Rok vydání 1993

nakl. Winston Smith, 1993, brožovaná, 301 stran, velmi dobrý stav…

59 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
The Apartment Upstairs - Lesley Kara Transworld

The Apartment Upstairs - Lesley Kara Transworld

  • Angličtina
  • Počet stran 384
  • Rok vydání 2023
  • Brožovaná

THE TWISTY NEW THRILLER FROM THE SUNDAY TIMES BESTSELLING AUTHOR OF THE RUMOUR''Startlingly original . . . It''s hard to…

od 181 Kč

v 4 obchodech

Porovnat ceny
The Savage, Noble Death of Babs Dionne - Currie, Ron [EN] (2026, Brožovaná, Atlantic Books)

The Savage, Noble Death of Babs Dionne - Currie, Ron [EN] (2026, Brožovaná, Atlantic…

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2026
Doprava od 79 Kč
Osobní odběr od 49 Kč
181 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Confidence - Denise Mina [EN] (2023, Brožovaná, Random House UK Ltd)

Confidence - Denise Mina [EN] (2023, Brožovaná, Random House UK Ltd)

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2023
Doprava od 79 Kč
Osobní odběr od 49 Kč
181 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
The Obsession

The Obsession

  • Brožovaná
  • Angličtina
  • Počet stran 307
  • Rok vydání 2021

A fast-paced teen revenge-thriller from the author of Dial A for Aunties, The Obsession will keep readers on the edge of…

od 181 Kč

v 7 obchodech

Porovnat ceny
Tęsknię za tobą - Harlan Coben [PL] (2024, Měkká, Albatros)

Tęsknię za tobą - Harlan Coben [PL] (2024, Měkká, Albatros)

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2024

\nWędrówki w przeszłość mogą być niebezpieczne, a pewnych spraw lepiej nie ruszać.\nPowiedzcie to Kat Donovan! Przeglądając…

181 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Nosiciel - Tess Gerritsen [PL] (2023, Brožovaná, Albatros)

Nosiciel - Tess Gerritsen [PL] (2023, Brožovaná, Albatros)

  • Brožovaná
  • Thriller

\nTHRILLER MEDYCZNY AUTORKI, KTÓREJ POWIEŚCI SPRZEDAŁY SIĘ W NAKŁADZIE PRZEKRACZAJĄCYM 30 MILIONÓW EGZEMPLARZY I ZOSTAŁY…

181 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Killer Question

Killer Question

  • Brožovaná
  • Angličtina
  • Počet stran 464
  • Rok vydání 2026

* THE INSTANT SUNDAY TIMES BESTSELLER * 'Murderously good' - DAILY EXPRESS 'An addictive whodunnit' - iPAPER 'So clever,…

od 181 Kč

v 5 obchodech

Porovnat ceny
Za zamkniętymi drzwiami - B.A. Paris [PL] (2025, Brožovaná, Albatros)

Za zamkniętymi drzwiami - B.A. Paris [PL] (2025, Brožovaná, Albatros)

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2025

\nPerfekcyjna para? Doskonałe małżeństwo? Czy idealne kłamstwo?\nŚWIATOWY BESTSELLER, KTÓRY WYWOŁAŁ SENSACJĘ NA…

od 181 Kč

v 4 obchodech

Porovnat ceny
Šimek Rudolf - Kondiční kulturistika

Šimek Rudolf - Kondiční kulturistika

  • Brožovaná
  • Počet stran 299
  • Rok vydání 1984

vydala Olympia, 1984, 1. vydání brožovaná, 299 stran pěkný stav…

59 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Brasharesová Ann - Holky v kalhotách: Třetí léto sesterstva

Brasharesová Ann - Holky v kalhotách: Třetí léto sesterstva

  • Brožovaná
  • Počet stran 302
  • Rok vydání 2005

nakl. Egmont, 2005, 1. vydání, brožovaná, 302 stran, pěkný stav…

59 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Poe Richard - Třetí vlna: Nová epocha network marketingu

Poe Richard - Třetí vlna: Nová epocha network marketingu

  • Brožovaná
  • Počet stran 256
  • Rok vydání 1998

nakl. Jiří Alman, 1998, 1. vydání, brožovaná, 256 stran, pěkný stav…

59 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
McAuley Paul J. - Syn řeky

McAuley Paul J. - Syn řeky

  • Brožovaná
  • Počet stran 342
  • Rok vydání 2000

nakl. Laser, 2000, 1. vydání, brožovaná, 342 stran, velmi dobrý stav…

59 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Rutherford Alex - Říše Mughalů: Bratrovražedná válka

Rutherford Alex - Říše Mughalů: Bratrovražedná válka

  • Brožovaná
  • Počet stran 392
  • Rok vydání 2013

nakl. BB art, 2013, 1. vydání, brožovaná, 392 stran, výborný stav…

60 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Bibby James - Ronanova záchrana

Bibby James - Ronanova záchrana

  • Brožovaná
  • Počet stran 277
  • Rok vydání 2002

nakl. Polaris, 2002, 1. vydání, brožovaná, 277 stran, pěkný stav…

60 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Bowman Cliff - Strategický management

Bowman Cliff - Strategický management

  • Brožovaná
  • Počet stran 150
  • Rok vydání 1996

nakl. Grada, 1996, 1. vydání, brožovaná, 150 stran, pěkný stav…

60 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Silke James - Zajatec rohaté přilby: Posel smrti 1.

Silke James - Zajatec rohaté přilby: Posel smrti 1.

  • Brožovaná
  • Počet stran 222
  • Rok vydání 2006

nakl. Fantom Print, 2006, 1. vydání, brožovaná, 222 stran pěkný stav…

60 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Tylko niewinni - Rachel Abbott [PL] (2025, Brožovaná, Filia)

Tylko niewinni - Rachel Abbott [PL] (2025, Brožovaná, Filia)

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2025

\nKobiety rzadko zabijają z zimną krwią.\nKiedy znany filantrop zostaje znaleziony martwy, nikt nie ma wątpliwości, że…

181 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Dead Men Don't Ski - Moyes, Patricia

Dead Men Don't Ski - Moyes, Patricia

  • Počet stran 272
  • Rok vydání 2026
  • Brožovaná

Inspector Tibbett is a blissfully ordinary English detective, with a sense for when something is up. On a relaxing skiing…

od 181 Kč

v 3 obchodech

Porovnat ceny
The Twist of a Knife: A gripping locked-room mystery from the bestselling crime writer

The Twist of a Knife: A gripping locked-room mystery from the bestselling crime…

  • Brožovaná
  • Angličtina
  • Počet stran 373
  • Rok vydání 2023

By global bestselling Anthony Horowitz, a brilliantly entertaining new locked-room mystery with a key that only Hawthorne…

od 181 Kč

v 4 obchodech

Porovnat ceny
Czas łaski - John Grisham [PL] (2021, Měkká)

Czas łaski - John Grisham [PL] (2021, Měkká)

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2021

\nPorywający dramat sądowy, w którym emocje sięgają zenitu.Sprawiedliwość i prawo to nie zawsze to samo. W żadnej z książek…

181 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
...a pak přišlo ráno

...a pak přišlo ráno

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 270
  • Rok vydání 2019

Vysvobození z noční můry. Druhá šance. Zázrak. Nebo jen nový den starého života. Rozbřesk přináší mnohé - ovšem co pro nás…

od 181 Kč

v 7 obchodech

Porovnat ceny
Big Summer

Big Summer

  • Brožovaná
  • Angličtina
  • Počet stran 368
  • Rok vydání 2021

'Big Summer is the perfect beach read' PopSugar The No. 1 New York Times bestselling author returns with an unforgettable…

od 181 Kč

v 6 obchodech

Porovnat ceny
This is Why We Lied - Karin Slaughter [EN] (2025, Brožovaná, Harper Collins Publ. UK)

This is Why We Lied - Karin Slaughter [EN] (2025, Brožovaná, Harper Collins Publ. UK)

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2025
Doprava od 79 Kč
Osobní odběr od 49 Kč
od 181 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Wzgórze psów - Jakub Żulczyk [PL] (2024, Brožovaná, Świat Książki)

Wzgórze psów - Jakub Żulczyk [PL] (2024, Brožovaná, Świat Książki)

  • Brožovaná

\nDojrzała książka autora kultowych powieści Ślepnąc od świateł i Zrób mi jakąś krzywdę oraz współtwórcy serialu Belfer.\n…

181 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Falconer Colin - Soumrak bohů

Falconer Colin - Soumrak bohů

  • Brožovaná
  • Počet stran 519
  • Rok vydání 2011

nakl. BB art, 2011, brožovaná, 519 stran, velmi dobrý stav…

60 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Oblíbené výrobky
Časté volby
Podobné kategorie
Trendy na Zboží
Nakupujete
Internet a PC
Tech a AI
Filtry
Filtrování
Smazat všechny filtry

Kategorie