Hlavička stránky
Hlavní obsah stránky

Detektivky, Thrillery, Horory brožovaná

Zrušit filtry
Dostupnost
Seznam produktů kategorie
Kade Stacy - Mezi nebem a zemí: Zamilované duše

Kade Stacy - Mezi nebem a zemí: Zamilované duše

  • Brožovaná
  • Počet stran 206
  • Rok vydání 2013

nakl. Fragment, 2013, 1. vydání, brožovaná, 206 stran, pěkný stav, drobné flíčky na ořízce…

50 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
A Narrow Door - Joanne Harris [EN] (2022, Měkká, Orion Publishing Group)

A Narrow Door - Joanne Harris [EN] (2022, Měkká, Orion Publishing Group)

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2022
Doprava od 79 Kč
Osobní odběr od 49 Kč
179 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Šmoulové: Šmoulí koupání (Miniknížka 4)

Šmoulové: Šmoulí koupání (Miniknížka 4)

  • Brožovaná
  • Počet stran 32
  • Rok vydání 1998

nakl. Egmont, 1998, 1. vydání, brožovaná, 32 stran, dobrý stav…

50 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Dardan Aiyleen - Tisíc a jedna bolest

Dardan Aiyleen - Tisíc a jedna bolest

  • Brožovaná
  • Počet stran 250
  • Rok vydání 1995

nakl. VIK, 1995, brožovaná, 250 stran, pěkný stav…

50 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Nikolajenková, Štuka - Raz, dva, tři...

Nikolajenková, Štuka - Raz, dva, tři...

  • Brožovaná
  • Počet stran 16

ilustrace A. M. Laptěv, nakl. Progress, nedatováno, brožovaná, 16 stran, pěkný stav…

50 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
French Michael - Akta X plná omylů

French Michael - Akta X plná omylů

  • Brožovaná
  • Počet stran 203
  • Rok vydání 1998

hnidopichův průvodce akty X, nakl. Talpress, 1998, 1. vydání, brožovaná, 203 stran, pěkný stav…

50 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Epikúros Publilius Syrus - Myšlenky

Epikúros Publilius Syrus - Myšlenky

  • Brožovaná
  • Počet stran 62
  • Rok vydání 1970

nakl. Melantrich, 1970, 1. vydání, brožovaná, 62 stran, pěkný stav…

50 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Ludvíková Věra - Uslyšet duši

Ludvíková Věra - Uslyšet duši

  • Brožovaná
  • Počet stran 164

nakl. Chronos, brožovaná, 164 stran, velmi dobrý stav…

50 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Furyborn (anglicky)

Furyborn (anglicky)

  • Brožovaná
  • Angličtina
  • Počet stran 485
  • Rok vydání 2019

The first book in the instant New York Times bestselling series, the Empirium Trilogy! Furyborn is an epic YA fantasy about…

od 179 Kč

v 8 obchodech

Porovnat ceny
Wilder Girls

Wilder Girls

  • Brožovaná
  • Angličtina
  • Počet stran 357
  • Rok vydání 2020

An instant New York Times bestseller, Wilder Girls is Rory Power's chilling and unputdownable YA debut. The Power meets We…

od 179 Kč

v 5 obchodech

Porovnat ceny
Love Marriage: The Sunday Times bestseller and BBC Between the Covers pick

Love Marriage: The Sunday Times bestseller and BBC Between the Covers pick

  • Brožovaná
  • Angličtina
  • Počet stran 499
  • Rok vydání 2023

TWO CULTURES. TWO FAMILIES. TWO PEOPLE.Yasmin Ghorami has a lot to be grateful for: a loving family, a fledgling career in…

od 179 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Boss Witch

Boss Witch

  • Brožovaná
  • Angličtina
  • Počet stran 363
  • Rok vydání 2022

The second in an adorable witchy rom-com series by New York Times bestselling author Ann Aguirre, perfect for fans of:…

od 179 Kč

v 3 obchodech

Porovnat ceny
Men Without Women

Men Without Women

  • Brožovaná
  • Angličtina
  • Počet stran 136
  • Rok vydání 2019

Contains short stories, featuring men, who are bullfighters and boxers, hired hands and hard drinkers, gangsters and gunmen.…

od 179 Kč

v 8 obchodech

Porovnat ceny
City of the Dead - Jonathan Kellerman [EN] (2022, Brožovaná, Random House UK Ltd)

City of the Dead - Jonathan Kellerman [EN] (2022, Brožovaná, Random House UK Ltd)

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2022
Doprava od 79 Kč
Osobní odběr od 49 Kč
od 179 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Perfect Bind - St. James, Dorothy

Perfect Bind - St. James, Dorothy

  • Počet stran 336
  • Rok vydání 2022
  • Brožovaná

Produkt Perfect Bind - St. James, Dorothy zakoupíte na Bookshop.cz od nakladatele Penguin Putnam Inc.…

od 179 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Dibitonto Giorgio - Andělé v hvězdných lodích

Dibitonto Giorgio - Andělé v hvězdných lodích

  • Brožovaná
  • Počet stran 151

nakl. Vérité, 1. vydání, brožovaná, 151 stran, pěkný stav…

50 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Přib, Břeská, Pilátová - Mateřská a rodičovská dovolená

Přib, Břeská, Pilátová - Mateřská a rodičovská dovolená

  • Brožovaná
  • Počet stran 156
  • Rok vydání 2002

nakl. Grada, 2002, 1. vydání, brožovaná, 156 stran, pěkný stav…

50 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Poučný a zábavný prostonárodní kalendář

Poučný a zábavný prostonárodní kalendář

  • Brožovaná
  • Počet stran 224
  • Rok vydání 1968

nakl. Československý spisovatel, 1968, 1. vydání, brožovaná, 224 stran, pěkný stav…

50 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Gardner Erle Stanley - Případ okouzlujícího zjevení

Gardner Erle Stanley - Případ okouzlujícího zjevení

  • Brožovaná
  • Počet stran 245
  • Rok vydání 1994

nakl. Perseus, 1994, první vydání, brožovaná, 245 stran, pěkný stav…

50 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Rendellová Ruth - Hra se smrtí

Rendellová Ruth - Hra se smrtí

  • Brožovaná
  • Počet stran 312
  • Rok vydání 1996

nakl. Český spisovatel, 1996, první vydání brožovaná, 312 stran pěkný stav…

50 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
L'Amour Louis - Vzdálené modré hory

L'Amour Louis - Vzdálené modré hory

  • Brožovaná
  • Počet stran 336
  • Rok vydání 1993

nakl. Talpress, 1993, 1. vydání, brožovaná, 336 stran, dobrý stav…

50 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Collins Tim - Ztracený symbol ...a kde ho hledat

Collins Tim - Ztracený symbol ...a kde ho hledat

  • Brožovaná
  • Počet stran 214
  • Rok vydání 2010

Neautorizovaný průvodce populárním románem Dana Browna, nakl. Metafora, 2010, 1. vydání, brožovaná, 214 stran, obrazové…

55 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Barlow Steve, Skidmore Steve - Tygří doupě, Ostrov lebek

Barlow Steve, Skidmore Steve - Tygří doupě, Ostrov lebek

  • Brožovaná
  • Počet stran 46
  • Rok vydání 2012

nakl. Fragment, 2012, 1. vydání, brožovaná, 2x 46 stran, pěkný stav, každý titul z jedné strany…

55 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Polowanie na psy. Cykl Wściekłe psy - Mieczysław Gorzka [PL] (2021, Brožovaná, Bukowy Las)

Polowanie na psy. Cykl Wściekłe psy - Mieczysław Gorzka [PL] (2021, Brožovaná,…

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2021

\nKomisarz Marcin Zakrzewski, bohater bestsellerowego cyklu kryminalnego Cienie przeszłości, powraca!Na początku grudnia…

179 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Martwa strefa - Stephen King [PL] (2024, Brožovaná, Prószyński i S-ka)

Martwa strefa - Stephen King [PL] (2024, Brožovaná, Prószyński i S-ka)

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2024
Doprava od 79 Kč
Osobní odběr od 49 Kč
179 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
The Lies I Tell

The Lies I Tell

  • Brožovaná
  • Angličtina
  • Počet stran 301
  • Rok vydání 2023

Meg Varnum. Maggie Littleton. Meg Upton. Different names for the same person, depending on the town, depending on the job.…

od 179 Kč

v 8 obchodech

Porovnat ceny
Everybody Knows - Jordan Harper Faber and FaberPokles ceny

Everybody Knows - Jordan Harper Faber and Faber

  • Angličtina
  • Počet stran 416
  • Rok vydání 2023
  • Brožovaná

In Hollywood, nobody talks. But everybody whispers. Welcome to Mae Pruett's LA. A 'black-bag' publicist at one of…

od 179 Kč

v 4 obchodech

Porovnat ceny
Theatre of Marvels - Dillsworth, Lianne [EN] (2023, Brožovaná, Random House UK Ltd)

Theatre of Marvels - Dillsworth, Lianne [EN] (2023, Brožovaná, Random House UK Ltd)

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2023
Doprava od 79 Kč
Osobní odběr od 49 Kč
179 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Nora - Puzyńska Katarzyna [PL] (2023, Brožovaná, Prószyński i S-ka)

Nora - Puzyńska Katarzyna [PL] (2023, Brožovaná, Prószyński i S-ka)

  • Brožovaná

\nDziewiąty tom sagi o Lipowie. Berenika jest zbuntowana i lubi chadzać własnymi ścieżkami. Po raz kolejny znika z domu.…

179 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Believe Me

Believe Me

  • Brožovaná
  • Angličtina
  • Počet stran 224
  • Rok vydání 2021

The devastatingly romantic fifth novella in the New York Times and USA Today bestselling Shatter Me series, chronicling the…

od 179 Kč

v 3 obchodech

Porovnat ceny
What Moves The Dead

What Moves The Dead

  • Brožovaná
  • Angličtina
  • Počet stran 175
  • Rok vydání 2022

From the Nebula and Hugo award-winning author of The Twisted Ones, comes What Moves the Dead, a gripping and atmospheric…

od 179 Kč

v 7 obchodech

Porovnat ceny
Hlavsová Jaroslava - Čeština bez chyb

Hlavsová Jaroslava - Čeština bez chyb

  • Brožovaná
  • Počet stran 95
  • Rok vydání 2001

nakl. Víkend, 2001, 1. vydání, brožovaná, 95 stran, dobrý stav…

55 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Eseje o nedávné minulosti a blízké budoucnosti (Bělohradský, Gogola, Keller, Petříček, Přibáň)

Eseje o nedávné minulosti a blízké budoucnosti (Bělohradský, Gogola, Keller,…

  • Brožovaná
  • Počet stran 164
  • Rok vydání 1999

nakl. Knižní klub, 1999, 1. vydání, brožovaná, 164 stran, výborný stav…

55 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Connell Evan. S. - Francisco Goya

Connell Evan. S. - Francisco Goya

  • Brožovaná
  • Počet stran 291
  • Rok vydání 2006

Nakl.: BB/art-s.r.o., 2006, první vydání brožovaná, 291 stran stav - pěkný…

55 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Jones Howard - Zločin v měnící se společnosti

Jones Howard - Zločin v měnící se společnosti

  • Brožovaná
  • Počet stran 176
  • Rok vydání 1967

nakl. Mladá fronta, 1967, 1. vydání, brožovaná, 176 stran, pěkný stav…

55 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Kindl Milan - Pointa

Kindl Milan - Pointa

  • Brožovaná
  • Počet stran 304
  • Rok vydání 2009

nakl. Aleš Čeněk, 2009, brožovaná, 304 stran, pěkný stav…

55 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Cherryh C. J. - Stárnoucí slunce Kutath

Cherryh C. J. - Stárnoucí slunce Kutath

  • Brožovaná
  • Počet stran 339
  • Rok vydání 1994

nakl. Winston Smith, 1994, brožovaná, 339 stran, velmi dobrý stav Závěrečná kniha trilogie o podivuhodných osudech…

57 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Le Poole Samfrits - Nebojte se odpovědi Ne!

Le Poole Samfrits - Nebojte se odpovědi Ne!

  • Brožovaná
  • Počet stran 192
  • Rok vydání 1992

nakl. Grada, 1992, brožovaná, 192 stran, výborný stav…

59 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Brezina Thomas - Šíleně divocí andílci: Andělé se smějí čím dál víc

Brezina Thomas - Šíleně divocí andílci: Andělé se smějí čím dál víc

  • Brožovaná
  • Počet stran 170
  • Rok vydání 2010

nakl. Egmont, 2010, 1. vydání, brožovaná, 170 stran, na ořízce světlá mapka od navlhnutí, jinak pěkný stav…

59 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Suspect - Scott Turow [EN] (2023, Brožovaná, Faber And Faber Ltd.)

Suspect - Scott Turow [EN] (2023, Brožovaná, Faber And Faber Ltd.)

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2023
Doprava od 79 Kč
Osobní odběr od 49 Kč
od 179 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Christmas Mittens Murder - Hollis, Lee [EN] (2024, Brožovaná, Kensington Publishing Corporation)

Christmas Mittens Murder - Hollis, Lee [EN] (2024, Brožovaná, Kensington Publishing…

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2024
Doprava od 79 Kč
Osobní odběr od 49 Kč
od 179 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
The Agathas: 'Part Agatha Christie, part Veronica Mars, and completely entertaining.' Kare

The Agathas: 'Part Agatha Christie, part Veronica Mars, and completely…

  • Brožovaná
  • Angličtina
  • Počet stran 405
  • Rok vydání 2022

A Waterstones Best Teenage & YA Book of 2022! The most popular girl in school is dead. And everyone's blaming the wrong guy.…

od 179 Kč

v 7 obchodech

Porovnat ceny
Mrtvé ženy

Mrtvé ženy

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 328
  • Rok vydání 2025
  • Detektivka

Sandra. Melissa. Jayne. Michelle. Nebo alespoň její část. A jména přibývají. Detektiv Hank Giorgio řeší čtyři případy, které…

od 180 Kč

v 8 obchodech

Porovnat ceny
Rubicon - Havaii, Kai [DE] (2021, Brožovaná, Aufbau Taschenbuch Verlag)

Rubicon - Havaii, Kai [DE] (2021, Brožovaná, Aufbau Taschenbuch Verlag)

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2021
Doprava od 79 Kč
Osobní odběr od 49 Kč
180 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Nebylové

Nebylové

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 120
  • Rok vydání 2020

Sbírka povídek o cestách do světa a k sobě samému. O zázracích a běsech v nás a kolem nás. Povídková kniha zve čtenáře na…

od 180 Kč

v 8 obchodech

Porovnat ceny
Todesküste - Peters, Katharina [DE] (2023, Brožovaná, Aufbau Taschenbuch Verlag)

Todesküste - Peters, Katharina [DE] (2023, Brožovaná, Aufbau Taschenbuch Verlag)

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2023
Doprava od 79 Kč
Osobní odběr od 49 Kč
180 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Killing Floor (Lee Child)(Brožovaná)

Killing Floor (Lee Child)(Brožovaná)

  • Thriller
  • Brožovaná
  • Rok vydání 2012

THE FIRST JACK REACHER NOVELThe bestselling novel featuring the "wonderfully epic hero"( People) who inspired the hit films…

od 180 Kč

v 4 obchodech

Porovnat ceny
Seton E. T. - Povídky od táborového ohně

Seton E. T. - Povídky od táborového ohně

  • Brožovaná
  • Počet stran 342
  • Rok vydání 1972

nakl. Olympia, 1972, 1. vydání, brožovaná, 342 stran, ilustrovaná, pěkný stav, na zadní straně obálky sedřený kousek…

59 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Oblíbené výrobky
Časté volby
Podobné kategorie
Trendy na Zboží
Nakupujete
Internet a PC
Tech a AI
Filtry
Filtrování
Smazat všechny filtry

Kategorie