Hlavička stránky
Hlavní obsah stránky

Detektivky, Thrillery, Horory brožovaná

Zrušit filtry
Dostupnost
Seznam produktů kategorie
Malá I. R. - Záhadný ostrov Kajačorp

Malá I. R. - Záhadný ostrov Kajačorp

  • Brožovaná
  • Počet stran 228
  • Rok vydání 1944

nakl. Vyšehrad, 1944, 1. vydání, brožovaná, 228 stran, dobrý stav…

49 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Other Women - Levy, Jean [EN] (2021, Měkká, Canelo)

Other Women - Levy, Jean [EN] (2021, Měkká, Canelo)

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2021
Doprava od 79 Kč
Osobní odběr od 49 Kč
175 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Lodge David - Svět je malý

Lodge David - Svět je malý

  • Brožovaná
  • Počet stran 336
  • Rok vydání 2009

nakl. Mladá fronta, 2009, 1. vydání, brožovaná, 336 stran, velmi dobrý stav…

49 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Burgess Melvin - Herák

Burgess Melvin - Herák

  • Brožovaná
  • Počet stran 296
  • Rok vydání 2000

nakl. Alpres, 2000, brožovaná, 296 stran, pěkný stav…

49 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Masello Robert - Bestiář

Masello Robert - Bestiář

  • Brožovaná
  • Počet stran 406
  • Rok vydání 2012

nakl. BB/art, 2012, 1. vydání, brožovaná, 406 stran, velmi dobrý stav…

49 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Hoyt Edwin P. - Tři vojevůdci

Hoyt Edwin P. - Tři vojevůdci

  • Brožovaná
  • Počet stran 126
  • Rok vydání 1996

Heihačiró Togó, Isoroku Jamamato, Tomojuki Jamašita, nakl. Naše vojsko, 1996, 1. vydání, brožovaná, 126 stran, pěkný stav…

49 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
McMann Lisa - Lovkyně snů: Osudové rozhodnutí

McMann Lisa - Lovkyně snů: Osudové rozhodnutí

  • Brožovaná
  • Počet stran 220
  • Rok vydání 2012

nakl. Fragment, 2012, brožovaná, 220 stran, pěkný stav…

49 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Cínový vojáček (Pírko ptáka Ohniváka 33)

Cínový vojáček (Pírko ptáka Ohniváka 33)

  • Brožovaná
  • Počet stran 32
  • Rok vydání 1970

vydalo Lidové nakl., 1970, brožovaná, 32 stran, pěkný stav…

49 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Čarodějky W.i.t.c.h.: Dračí vítr

Čarodějky W.i.t.c.h.: Dračí vítr

  • Brožovaná
  • Počet stran 112
  • Rok vydání 2003

nakl. Egmont, 2003, brožovaná, 112 stran, pěkný stav…

49 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
The Mistake I Made - Daly, Paula [EN] (2016, Brožovaná, Random House UK)

The Mistake I Made - Daly, Paula [EN] (2016, Brožovaná, Random House UK)

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2016
Doprava od 79 Kč
Osobní odběr od 49 Kč
175 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Blok 46 - Johana Gustawsson [PL] (2021, Brožovaná, Świat Książki)

Blok 46 - Johana Gustawsson [PL] (2021, Brožovaná, Świat Książki)

  • Brožovaná
  • Thriller

\nFrancuski bestseller Johany Gustawsson Blok 46 łączy wątki rodzinne i historyczne.Thriller został znakomicie przyjęty…

176 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Odds Against - Dick Francis [EN] (2014, Brožovaná, Penguin Books Ltd)

Odds Against - Dick Francis [EN] (2014, Brožovaná, Penguin Books Ltd)

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2014

Champion jockey Sid Halley retired from racing when his hand was smashed in a fall. Now he works as a private detective -…

od 176 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Found - Kinsley, Erin

Found - Kinsley, Erin

  • Počet stran 384
  • Rok vydání 2019
  • Brožovaná
  • Thriller

A page-turning thriller about the unexpected return of a missing child, perfect for fans of Lesley Kara, Gillian McAllister,…

od 176 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
All of Us Murderers

All of Us Murderers

  • Brožovaná
  • Angličtina
  • Počet stran 393
  • Rok vydání 2025

The lush Gothic drama of Crimson Peak meets the murderous intrigue of Knives Out with an LGBTQIA+ love story to die for,…

od 176 Kč

v 3 obchodech

Porovnat ceny
Verräter wie wir - John Le Carré [DE] (2011, Brožovaná, Ullstein TB)

Verräter wie wir - John Le Carré [DE] (2011, Brožovaná, Ullstein TB)

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2011
Doprava od 79 Kč
Osobní odběr od 49 Kč
176 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Dziewczyna z pociągu - Paula Hawkins [PL] (2025, Brožovaná, Świat Książki)

Dziewczyna z pociągu - Paula Hawkins [PL] (2025, Brožovaná, Świat Książki)

  • Brožovaná

NAJSZYBCIEJ SPRZEDAJĄCY SIĘ DEBIUT DLA DOROSŁYCH W HISTORII BRYTYJSKIEGO RYNKU\nCO 6 SEKUND KTOŚ W STANACH ZJEDNOCZONYCH…

176 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Bortz Walter M. - Zdravě a úspěšně až do přirozené stovky

Bortz Walter M. - Zdravě a úspěšně až do přirozené stovky

  • Brožovaná
  • Počet stran 257
  • Rok vydání 1995

nakl. Alternativa, 1995, brožovaná, 257 stran, pěkný stav…

50 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Whyte William H. - Organizační člověk

Whyte William H. - Organizační člověk

  • Brožovaná
  • Počet stran 391
  • Rok vydání 1968

nakl. Svoboda, 1968, 1. vydání, brožovaná, 391 stran, dobrý stav…

50 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Nondek L., Řenčová L. - Internet a jeho komerční využití

Nondek L., Řenčová L. - Internet a jeho komerční využití

  • Brožovaná
  • Počet stran 120
  • Rok vydání 2000

nakl. Grada, 2000, 1. vydání, brožovaná, 120 stran, výborný stav…

50 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Maliňski Mieczyslaw - Celý Tvůj

Maliňski Mieczyslaw - Celý Tvůj

  • Brožovaná
  • Počet stran 320
  • Rok vydání 1990

nakl. Vyšehrad, 1990, brožovaná, 320 stran, pěkný stav…

50 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Kymytvalová Antonina - Veselý svátek-Kilvej

Kymytvalová Antonina - Veselý svátek-Kilvej

  • Brožovaná
  • Počet stran 32
  • Rok vydání 1980

nakl. Malyš, 1980, brožovaná, 32 stran, dobrý stav, obálka trochu zašlá, na hřbetě otřepená…

50 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Bester Alfred - Zničený muž

Bester Alfred - Zničený muž

  • Brožovaná
  • Počet stran 264

nakl. Laser, 1998, 1. vydání, brožovaná, 264 stran, pěkný stav…

50 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Šoupal Jaroslav - Satanova kobka

Šoupal Jaroslav - Satanova kobka

  • Brožovaná
  • Počet stran 172
  • Rok vydání 1992

nakl. Hepterida, 1992, 1. vydání, brožovaná, 172 stran, pěkný stav…

50 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Nový Ivan - Sociologie pro ekonomy

Nový Ivan - Sociologie pro ekonomy

  • Brožovaná
  • Počet stran 168
  • Rok vydání 1997

nakl. Grada, 1997, 1. vydání, brožovaná, 168 stran, pěkný stav…

50 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
The Last Thing He Told Me: Now a major Apple TV series starring Jennifer Garner and Nikola

The Last Thing He Told Me: Now a major Apple TV series starring Jennifer Garner and…

  • Brožovaná
  • Angličtina
  • Počet stran 367
  • Rok vydání 2023

* OVER TWO MILLION COPIES SOLD * *THE RICHARD & JUDY BOOK CLUB PICK* * THE NO.1 NEW YORK TIMES BESTSELLER * * SOON TO BE A…

od 176 Kč

v 9 obchodech

Porovnat ceny
Metropolis - Philip Kerr [EN] (2019, Brožovaná, Quercus publishing)

Metropolis - Philip Kerr [EN] (2019, Brožovaná, Quercus publishing)

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2019
  • Detektivka

Berlin detective Bernie Gunther bows out at last in the 14th and final instalment of this internationally bestselling and…

od 176 Kč

v 3 obchodech

Porovnat ceny
Bastard Out of Carolina - Allison Dorothy [EN] (2012, Brožovaná, Penguin Books Ltd)

Bastard Out of Carolina - Allison Dorothy [EN] (2012, Brožovaná, Penguin Books Ltd)

  • Brožovaná

Carolina in the 1950s, and Bone - christened Ruth Anna Boatwright - lives a happy life, in and out of her aunt's houses,…

od 176 Kč

v 5 obchodech

Porovnat ceny
Drákula - Bram Stoker [PL] (2024, Brožovaná, Świat Książki)

Drákula - Bram Stoker [PL] (2024, Brožovaná, Świat Książki)

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2024

Dawno temu marzyłem o Drakuli. Znałem filmy z Belą Lugosim i Christopherem Lee, zdobyte jakimś cudem na kasetach wideo, ale…

176 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Błękitny dym - Nora Roberts [PL] (2021, Brožovaná, Świat Książki)

Błękitny dym - Nora Roberts [PL] (2021, Brožovaná, Świat Książki)

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2021

\nOpowieść o kobiecie, która w imię miłości ma odwagę przeciwstawić się szaleńcowi terroryzującemu jej najbliższychŻycie…

176 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Sława i śmierć - Nora Roberts [PL] (2025, Brožovaná, Świat Książki)

Sława i śmierć - Nora Roberts [PL] (2025, Brožovaná, Świat Książki)

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2025

Porucznik Eve Dallas, sława nowojorskiej policji, prowadzi śledztwo w sprawie kolejnych morderstw.\nCo łączyło ofiary:…

176 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
The Binding Song - Harper, Elodie [EN] (2018, Brožovaná, Hodder And Stoughton Ltd.)

The Binding Song - Harper, Elodie [EN] (2018, Brožovaná, Hodder And Stoughton Ltd.)

  • Brožovaná
  • Thriller

In an isolated Norfolk prison, the inmates are killing themselves... Is there really a spirit of vengeance at work, or is it…

od 176 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Nocna droga - Kristin Hannah [PL] (2020, Brožovaná, Świat Książki)

Nocna droga - Kristin Hannah [PL] (2020, Brožovaná, Świat Książki)

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2020

\nŻycie każdej matki składa się z trudnych wyborówPrzez osiemnaście lat Jude Farraday stawiała potrzeby dzieci ponad własne…

176 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Cingroš Jiří - Urinoterapie

Cingroš Jiří - Urinoterapie

  • Brožovaná
  • Počet stran 124
  • Rok vydání 1996

nakl. Start, 1996, brožovaná, 124 stran, pěkný stav…

50 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Blackford Russell - Pokušení krále čarodějů

Blackford Russell - Pokušení krále čarodějů

  • Brožovaná
  • Počet stran 242
  • Rok vydání 1995

nakl. Magnet-Press, 1995, 1. vydání, brožovaná, 242 stran, pěkný stav…

50 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Dezortová Věnceslava - Záhadná vražda

Dezortová Věnceslava - Záhadná vražda

  • Brožovaná
  • Počet stran 144
  • Rok vydání 2011

vydala Nava, 2011, 1. vydání, brožovaná, 144 stran, pěkný stav…

50 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Hitchcock Alfred - Histories a faire peur

Hitchcock Alfred - Histories a faire peur

  • Brožovaná
  • Počet stran 252

brožovaná, 252 stran, ve francouzském jazyce, pěkný stav…

50 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
King, Breen, Ruse, Lutz, Kaminsky - Nová dobrodružství Sherlocka Holmese I

King, Breen, Ruse, Lutz, Kaminsky - Nová dobrodružství Sherlocka Holmese I

1
  • Brožovaná
  • Počet stran 128
  • Rok vydání 2000

nakl. Ivo Železný, 2000, 1. vydání, brožovaná, 128 stran, pěkný stav…

50 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Holub Ota - Poslední pásmo vzdoru

Holub Ota - Poslední pásmo vzdoru

  • Brožovaná
  • Počet stran 224
  • Rok vydání 1988

nakl. Mladá fronta, 1988, 1. vydání brožovaná, 224 stran, fotografické přílohy, velmi dobrý stav…

50 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Lem Stanislaw - Kyberiáda

Lem Stanislaw - Kyberiáda

  • Brožovaná
  • Počet stran 192
  • Rok vydání 1983

ilustrace Vratislav Hlavatý, nakl. Československý spisovatel, 1983, 1. vydání, brožovaná, 192 stran. pěkný stav…

50 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Salinger J. D. - Devět povídek

Salinger J. D. - Devět povídek

  • Brožovaná
  • Počet stran 192
  • Rok vydání 1993

nakl. ERM, 1993, brožovaná, 192 stran, pěkný stav…

50 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Solea - Jean-Claude Izzo [DE] (2013, Brožovaná, Unionsverlag)

Solea - Jean-Claude Izzo [DE] (2013, Brožovaná, Unionsverlag)

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2013
Doprava od 79 Kč
Osobní odběr od 49 Kč
176 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Rouge - Awad, Mona [PL] (2025, Brožovaná, Poznańskie)

Rouge - Awad, Mona [PL] (2025, Brožovaná, Poznańskie)

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2025

\nCo widzisz, kiedy patrzysz w lustro i co boisz się tam zobaczyć?\n \n \n \nBelle dorastała w kulcie piękna, dbania o urodę…

176 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Honor wielkich śniegów - James Oliver Curwood [PL] (2026, Brožovaná, Wydawnictwo CM)

Honor wielkich śniegów - James Oliver Curwood [PL] (2026, Brožovaná, Wydawnictwo CM)

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2026

Na dalekiej północy Kanady, w faktorii zagubionej wśród śniegów i bezkresnych lasów, życie toczy się według surowych praw…

177 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
The Sittaford Mystery

The Sittaford Mystery

  • Brožovaná
  • Angličtina
  • Počet stran 278
  • Rok vydání 2017
  • Detektivka

A seance in a snowbound Dartmoor house predicts a grisly murder... In a remote house in the middle of Dartmoor, six shadowy…

od 177 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Brotherband 1: The Outcasts

Brotherband 1: The Outcasts

  • Brožovaná
  • Angličtina
  • Počet stran 452
  • Rok vydání 2012

The Outcasts is the first book in the Brotherband series, from the author of the internationally bestselling Ranger's…

od 177 Kč

v 3 obchodech

Porovnat ceny
Weather Girl

Weather Girl

  • Brožovaná
  • Angličtina
  • Počet stran 330
  • Rok vydání 2022

Ari Abrams loves working as a TV meteorologist. But unfortunately, her boss is so busy fighting with her ex - who happens to…

od 177 Kč

v 7 obchodech

Porovnat ceny
Der Chinese - Selbach Anna [DE] (1989, Brožovaná, Diogenes)

Der Chinese - Selbach Anna [DE] (1989, Brožovaná, Diogenes)

  • Brožovaná
  • Detektivka

James Farny, von allen der Chinese genannt, wird tot in Pfründisberg aufgefunden. Jedermann im Ort scheint sich gegen die…

177 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Już mnie nie oszukasz - Harlan Coben [PL] (2023, Brožovaná, Albatros)

Już mnie nie oszukasz - Harlan Coben [PL] (2023, Brožovaná, Albatros)

  • Brožovaná
  • Thriller

\nGenialny thriller amerykańskiego mistrza gatunku.\n \nCiemne sekrety i przerażające polowanie na prawdę w doskonałym…

177 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Oblíbené výrobky
Časté volby
Podobné kategorie
Trendy na Zboží
Nakupujete
Internet a PC
Tech a AI
Filtry
Filtrování
Smazat všechny filtry

Kategorie