Hlavička stránky
Hlavní obsah stránky

Detektivky, Thrillery, Horory brožovaná

Zrušit filtry
Dostupnost
Seznam produktů kategorie
Dunkles Lavandou - Eyssen, Remy [DE] (2020, Brožovaná, Ullstein Taschenbuchvlg.)

Dunkles Lavandou - Eyssen, Remy [DE] (2020, Brožovaná, Ullstein Taschenbuchvlg.)

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2020
Doprava od 79 Kč
Osobní odběr od 49 Kč
170 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Pětka (17) na farmě - Enid BlytonPokles ceny

Pětka (17) na farmě - Enid Blyton

  • Brožovaná
  • Čeština

Autoři: Enid Blyton. Vydavatel: Neznámé nakladatelství . Použitá kniha. Žánr: Knihy - Detektivní a dobrodružné příběhy pro…

172 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Williams Nigel - Tři muži ve člunu

Williams Nigel - Tři muži ve člunu

  • Brožovaná
  • Počet stran 160
  • Rok vydání 1993

nakl. Naše vojsko, 1993, první vydání brožovaná, 160 stran výborný stav…

39 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Mord im Herbst - Henning Mankell [DE] (2015, Brožovaná, DTV)

Mord im Herbst - Henning Mankell [DE] (2015, Brožovaná, DTV)

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2015
Doprava od 79 Kč
Osobní odběr od 49 Kč
170 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Opfermoor - Jansson, Susanne [DE] (2019, Brožovaná, Penguin TB Verlag)

Opfermoor - Jansson, Susanne [DE] (2019, Brožovaná, Penguin TB Verlag)

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2019
Doprava od 79 Kč
Osobní odběr od 49 Kč
170 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Post für den Mörder - Chatwin, Thomas [DE] (2019, Brožovaná, Rowohlt Taschenbuch)

Post für den Mörder - Chatwin, Thomas [DE] (2019, Brožovaná, Rowohlt Taschenbuch)

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2019
Doprava od 79 Kč
Osobní odběr od 49 Kč
170 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Utopené alibi - Korzová, Kateřina

Utopené alibi - Korzová, Kateřina

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 280
  • Rok vydání 2013

Autoři: Korzová, Kateřina . Vydavatel: J & M 2013. Použitá kniha. Počet stran: 280. Žánr: Knihy - České a slovenské…

173 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Oddanost podezřelého X - Keigo Higašino

Oddanost podezřelého X - Keigo Higašino

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 286
  • Rok vydání 2012

Autoři: Keigo Higašino. Vydavatel: Argo 2012. Použitá kniha. Počet stran: 286. Žánr: Knihy - Světové detektivky. Román…

175 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Nevpouštěj les dovnitř - C. G. DrewsPokles ceny

Nevpouštěj les dovnitř - C. G. Drews

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 340
  • Rok vydání 2025

Autoři: C. G. Drews. Vydavatel: Host 2025. Použitá kniha. Počet stran: 340. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory.…

181 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Pes baskervillský - Petr Kopl

Pes baskervillský - Petr Kopl

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 152
  • Rok vydání 2011

Autoři: Petr Kopl. Vydavatel: Alpress září 2011 . Použitá kniha. Počet stran: 152. Žánr: Knihy - Detektivní. Za Sherlockem…

182 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Šumavský Děs Paměti upírské - Andrew Kirtzman

Šumavský Děs Paměti upírské - Andrew Kirtzman

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 148
  • Rok vydání 2024

Autoři: Andrew Kirtzman. Vydavatel: Nakladatelství GOLDEN DOG 2024. Použitá kniha. Počet stran: 148. Žánr: Knihy -…

186 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Výprava do deštného pralesa - Mary Pope Osbornová

Výprava do deštného pralesa - Mary Pope Osbornová

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 86
  • Rok vydání 2005

Autoři: Mary Pope Osbornová. Vydavatel: Fragment červenec 2005 . Použitá kniha. Počet stran: 86. Žánr: Knihy - Detektivní a…

188 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Zombiemaso - Dan Krátký

Zombiemaso - Dan Krátký

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 264
  • Rok vydání 2025

Autoři: Dan Krátký. Vydavatel: Laser 2025. Použitá kniha. Počet stran: 264. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory.…

189 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Brost Hauke - Mozkový superjogging

Brost Hauke - Mozkový superjogging

  • Brožovaná
  • Počet stran 175
  • Rok vydání 1996

nakl. Talpress, 1996, 1. vydání, brožovaná, 175 stran, pěkný stav…

39 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Zábrana Jan - Vražda v zastoupení

Zábrana Jan - Vražda v zastoupení

  • Brožovaná
  • Počet stran 255
  • Rok vydání 1967

nakl. Naše vojsko, 1967, brožovaná, 255 stran, dobrý stav, mírně zašlá obálka vepsáno věnování…

39 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
McBain, Ed - Poslední tanec

McBain, Ed - Poslední tanec

  • Brožovaná
  • Počet stran 269
  • Rok vydání 2002

Rok: 2002; Vydavatel: BB/art; Velikost: 10,5 × 17,5 cm; Počet stran: 269; Vazba: brožovaná; Poznámka: pěkný stav;…

39 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
McBain Ed - Kalypso

McBain Ed - Kalypso

  • Brožovaná
  • Počet stran 276
  • Rok vydání 1997

nakl. Český spisovatel, 1997, 1. vydání, brožovaná, 276 stran, velmi dobrý stav…

39 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Simenon Georges - Maigret má strach, Maigretova dýmka

Simenon Georges - Maigret má strach, Maigretova dýmka

  • Brožovaná
  • Počet stran 192
  • Rok vydání 1979

nakl. Československý spisovatel, 1979, 1. vydání, brožovaná, 192 stran, pěkný stav…

39 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Ferguson James Reed - Wells Fargo

Ferguson James Reed - Wells Fargo

  • Brožovaná
  • Počet stran 176
  • Rok vydání 1992

nakl. Duna, 1992, brožovaná, 176 stran, pěkný stav…

39 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Spoustová, Králíková-Lužaić, Fialová - Nenechte se diskriminovat a nedovolte to jiným

Spoustová, Králíková-Lužaić, Fialová - Nenechte se diskriminovat a nedovolte to jiným

  • Brožovaná
  • Počet stran 98
  • Rok vydání 2008

nakl. Genres Studies, 2008, brožovaná, 98 stran, výborný stav…

39 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Geheimer Ort - Tana French [DE] (2015, Brožovaná, FISCHER Taschenbuch)

Geheimer Ort - Tana French [DE] (2015, Brožovaná, FISCHER Taschenbuch)

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2015

Krimis der Irin Tana French sind Wunderwerke. Weil sie den Leser nicht nur mit spannenden Plots, sondern auch einer…

170 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Zoo - James Patterson [DE] (2015, Brožovaná, Goldmann)

Zoo - James Patterson [DE] (2015, Brožovaná, Goldmann)

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2015
Doprava od 79 Kč
Osobní odběr od 49 Kč
170 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Dr. Siri und der verschwundene Mönch - Cotterill, Colin [DE] (2021, Měkká, Goldmann TB)

Dr. Siri und der verschwundene Mönch - Cotterill, Colin [DE] (2021, Měkká, Goldmann…

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2021
Doprava od 79 Kč
Osobní odběr od 49 Kč
170 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
No Exit - Adams, Taylor [DE] (2019, Brožovaná, Heyne Taschenbuch)

No Exit - Adams, Taylor [DE] (2019, Brožovaná, Heyne Taschenbuch)

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2019
Doprava od 79 Kč
Osobní odběr od 49 Kč
170 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Tom Clancy Der Campus - Greaney, Mark [DE] (2017, Brožovaná, Heyne)

Tom Clancy Der Campus - Greaney, Mark [DE] (2017, Brožovaná, Heyne)

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2017
Doprava od 79 Kč
Osobní odběr od 49 Kč
170 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Ultimatum - Ditfurth, Christian v. [DE] (2021, Měkká, Penguin TB Verlag)

Ultimatum - Ditfurth, Christian v. [DE] (2021, Měkká, Penguin TB Verlag)

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2021
Doprava od 79 Kč
Osobní odběr od 49 Kč
170 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Sommer in St. Ives - Sanders, Anne [DE] (2017, Brožovaná, Blanvalet)

Sommer in St. Ives - Sanders, Anne [DE] (2017, Brožovaná, Blanvalet)

  • Brožovaná

Lola Lessing stehen turbulente Wochen bevor: Gemeinsam mit ihren Eltern und ihren Geschwistern reist die junge Frau nach…

170 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Das Handwerk des Teufels - Donald Ray Pollock [DE] (2013, Brožovaná, Heyne)

Das Handwerk des Teufels - Donald Ray Pollock [DE] (2013, Brožovaná, Heyne)

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2013
Doprava od 79 Kč
Osobní odběr od 49 Kč
170 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Lesní duch - Graham Masterton

Lesní duch - Graham Masterton

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 300
  • Rok vydání 2023

Autoři: Graham Masterton. Vydavatel: Golden Dog (Martin Štefko) 2023. Použitá kniha. Počet stran: 300. Žánr: Knihy -…

189 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Na smrt pomalu - Ritu Mukerji

Na smrt pomalu - Ritu Mukerji

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 320
  • Rok vydání 2025

Autoři: Ritu Mukerji. Vydavatel: Zoner Press 2025. Použitá kniha. Počet stran: 320. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a…

198 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Anatéma - Nick Roberts

Anatéma - Nick Roberts

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 248
  • Rok vydání 2025

Autoři: Nick Roberts. Vydavatel: Fobos 2025. Použitá kniha. Počet stran: 248. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory.…

206 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Zjevení Cthulhu - Howard Phillips Lovecraft

Zjevení Cthulhu - Howard Phillips Lovecraft

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 320
  • Rok vydání 2024

Autoři: Howard Phillips Lovecraft. Vydavatel: Carcosa 2024. Použitá kniha. Počet stran: 320. Žánr: Knihy - Detektivky,…

208 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Temná epocha - Mark E. Pocha

Temná epocha - Mark E. Pocha

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 328
  • Rok vydání 2023

Autoři: Mark E. Pocha. Vydavatel: Carcosa 2023. Použitá kniha. Počet stran: 328. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a…

208 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Kluk s bolestivým tetováním - Josh Lanyon

Kluk s bolestivým tetováním - Josh Lanyon

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 336
  • Rok vydání 2024

Autoři: Josh Lanyon. Vydavatel: ConQueer 2024. Použitá kniha. Počet stran: 336. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a…

210 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Tajemství spálené chaty - Enid Blyton

Tajemství spálené chaty - Enid Blyton

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 144
  • Rok vydání 2009

Autoři: Enid Blyton. Vydavatel: Albatros Media 2009. Použitá kniha. Počet stran: 144. Žánr: Knihy - Detektivní a dobrodružné…

215 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Všechno, co napsala - Josh Lanyon

Všechno, co napsala - Josh Lanyon

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 320
  • Rok vydání 2023

Autoři: Josh Lanyon. Vydavatel: ConQueer 2023. Použitá kniha. Počet stran: 320. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a…

222 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Štolbová Eva - Vražda v Národním & Záhada ztraceného Maura

Štolbová Eva - Vražda v Národním & Záhada ztraceného Maura

  • Brožovaná
  • Počet stran 262
  • Rok vydání 2017

nakl. Pejdlova Rosička, 2017, 1. vydání, brožovaná, 262 stran,, velmi dobrý stav…

39 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Lapierre D., Collins L. - Pátý jezdec: Strach

Lapierre D., Collins L. - Pátý jezdec: Strach

  • Brožovaná
  • Počet stran 478
  • Rok vydání 1992

nakl. Iris, 1992, brožovaná, 478 stran, pěkný stav…

39 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Bellow Saul - Humboldtův dar

Bellow Saul - Humboldtův dar

  • Brožovaná
  • Počet stran 528
  • Rok vydání 1992

nakl. Melantrich, 1992, 1. vydání, brožovaná, 528 stran, pěkný stav…

39 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Salivarová Zdena - Honzlová

Salivarová Zdena - Honzlová

  • Brožovaná
  • Počet stran 255
  • Rok vydání 1990

nakl. Art-servis, 1990, 1. vydání, brožovaná, 255 stran, velmi dobrý stav…

39 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Když chlapa honí mlsná aneb příběhy sexuálních loudilů

Když chlapa honí mlsná aneb příběhy sexuálních loudilů

  • Brožovaná
  • Počet stran 186
  • Rok vydání 2012

nakl. Eva Panušová, 2012, brožovaná, 186 stran, pěkný stav…

39 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Burroughs Edgar Rice - Tarzan: Nepřemožitelný Tarzan (svazek 14)

Burroughs Edgar Rice - Tarzan: Nepřemožitelný Tarzan (svazek 14)

  • Brožovaná
  • Počet stran 80
  • Rok vydání 1993

ilustrace Martin Fibiger, nakl. Magnet Press, 1993, brožovaná, 80 stran, pěkný stav…

39 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Francis Dick - Až za hrob

Francis Dick - Až za hrob

  • Brožovaná
  • Počet stran 240
  • Rok vydání 1998

nakl. Olympia, 1998, 1. vydání, brožovaná, 240 stran, pěkný stav…

39 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Ludlum Robert - Poslední úder Omegy

Ludlum Robert - Poslední úder Omegy

  • Brožovaná
  • Počet stran 378
  • Rok vydání 1992

nakl. Kredit, 1992, 1. vydání, brožovaná, 378 stran, dobrý stav…

39 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Noc - Bernard Minier [PL] (2024, Brožovaná, Rebis)

Noc - Bernard Minier [PL] (2024, Brožovaná, Rebis)

  • Brožovaná
  • Thriller
  • Rok vydání 2024

\nWyczekiwany powrót komendanta Servaza i jego przerażające starcie z Hirtmannem.\nKirsten Nigaard, inspektor norweskiej…

170 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Frankenstein - Shelley Mary Wollstonecraft [EN] (2019, Brožovaná, Oxford University Press)

Frankenstein - Shelley Mary Wollstonecraft [EN] (2019, Brožovaná, Oxford University…

  • Brožovaná
  • Horor

The most celebrated horror story ever written. The dreadful tale of Victor Frankenstein, a visionary young student of…

od 170 Kč

v 3 obchodech

Porovnat ceny
Dolina straconych złudzeń - Górna Anna [PL] (2023, Brožovaná, Czwarta Strona)

Dolina straconych złudzeń - Górna Anna [PL] (2023, Brožovaná, Czwarta Strona)

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2023

\nW miejscu takim jak to morderca codziennie patrzy wszystkim w oczy.\n \nGórskie miasteczko u podnóża Eigeru, gdzie wszyscy…

170 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Mörderisches Ufer - Sten, Viveca [DE] (2018, Brožovaná, Kiepenheuer & Witsch)

Mörderisches Ufer - Sten, Viveca [DE] (2018, Brožovaná, Kiepenheuer & Witsch)

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2018

Ein psychologisch feinsinniger und atmosphärisch dichter Krimi. Frau im Leben…

170 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Oblíbené výrobky
Časté volby
Podobné kategorie
Trendy na Zboží
Nakupujete
Internet a PC
Tech a AI
Filtry
Filtrování
Smazat všechny filtry

Kategorie