Hlavička stránky
Hlavní obsah stránky

Detektivky, Thrillery, Horory brožovaná

Zrušit filtry
Dostupnost
Seznam produktů kategorie
Friesische Morde - Ohlandt, Nina [DE] (2020, Brožovaná, Lübbe)

Friesische Morde - Ohlandt, Nina [DE] (2020, Brožovaná, Lübbe)

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2020
Doprava od 79 Kč
Osobní odběr od 49 Kč
170 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Gloria - Karolina Mogielska

Gloria - Karolina Mogielska

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 136
  • Rok vydání 2024

Autoři: Karolina Mogielska. Vydavatel: Nakladatelství GOLDEN DOG 2024. Použitá kniha. Počet stran: 136. Žánr: Knihy -…

113 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Francis Dick - Za trest

Francis Dick - Za trest

  • Brožovaná
  • Počet stran 184
  • Rok vydání 1999

nakl. Olympia, 1999, 1. vydání, brožovaná, 184 stran, pěkný stav…

39 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Eine bittere Wahrheit - Nicci French [DE] (2021, Měkká, Penguin TB Verlag)

Eine bittere Wahrheit - Nicci French [DE] (2021, Měkká, Penguin TB Verlag)

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2021
Doprava od 79 Kč
Osobní odběr od 49 Kč
170 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Schlafe für immer - Clark, Mary Higgins [DE] (2019, Brožovaná, Heyne Taschenbuch)

Schlafe für immer - Clark, Mary Higgins [DE] (2019, Brožovaná, Heyne Taschenbuch)

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2019
Doprava od 79 Kč
Osobní odběr od 49 Kč
170 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Zeugin der Toten - Herrmann, Elisabeth [DE] (2020, Brožovaná, Goldmann TB)

Zeugin der Toten - Herrmann, Elisabeth [DE] (2020, Brožovaná, Goldmann TB)

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2020
Doprava od 79 Kč
Osobní odběr od 49 Kč
170 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Výprava za tajemným rytířem - Mary Pope Osbornová

Výprava za tajemným rytířem - Mary Pope Osbornová

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 86
  • Rok vydání 2005

Autoři: Mary Pope Osbornová. Vydavatel: Fragment leden 2005 . Použitá kniha. Počet stran: 86. Žánr: Knihy - Detektivní a…

114 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Jak zabít svoji rodinu - Bella Mackie

Jak zabít svoji rodinu - Bella Mackie

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Rok vydání 2025

Autoři: Bella Mackie. Vydavatel: Kalibr 2025. Použitá kniha. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory. Grace Bernardová…

116 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Der Oligarch - Daniel Silva

Der Oligarch - Daniel Silva

  • Brožovaná
  • Němčina
  • Rok vydání 2012

Autoři: Daniel Silva. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory.…

119 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Nekroskop - Brian Lumley

Nekroskop - Brian Lumley

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Rok vydání 2023

Autoři: Brian Lumley. Vydavatel: Fobos 2023. Použitá kniha. Počet stran: 0. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory.…

121 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Digimon 5 Legenda o digivyvolených - John Whitman

Digimon 5 Legenda o digivyvolených - John Whitman

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 96

Autoři: John Whitman. Vydavatel: Egmont . Použitá kniha. Počet stran: 96. Žánr: Knihy - Detektivní a dobrodružné příběhy pro…

122 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
I mrtví prahnou po pomstě - Daniel Barták

I mrtví prahnou po pomstě - Daniel Barták

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 236
  • Rok vydání 2024

Autoři: Daniel Barták. Vydavatel: Nakladatelství GOLDEN DOG 2024. Použitá kniha. Počet stran: 236. Žánr: Knihy - Detektivky,…

122 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Kočka, která zmizela ve skříni - Lilian Jackson Braun

Kočka, která zmizela ve skříni - Lilian Jackson Braun

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 224
  • Rok vydání 20

Autoři: Lilian Jackson Braun. Vydavatel: MOBA 20.07.2006. Použitá kniha. Počet stran: 224. Žánr: Knihy - Světové detektivky.…

122 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Lucas James - Hitlerovi žoldnéři

Lucas James - Hitlerovi žoldnéři

  • Brožovaná
  • Počet stran 267
  • Rok vydání 2000

nakl. Naše vojsko 2000, brožovaná, 267 stran, fotografické přílohy, velmi pěkný stav, Mistři německé válečné mašinérie z let…

39 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Kaucký František - Zrada na křídlech Hurricanu

Kaucký František - Zrada na křídlech Hurricanu

  • Brožovaná
  • Počet stran 108
  • Rok vydání 1992

nakl. Magnet-Press, 1992, brožovaná, 108 stran, fotografické přílohy, dobrý stav…

39 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Graftonová Sue - E... jako Exploze

Graftonová Sue - E... jako Exploze

  • Brožovaná
  • Počet stran 181
  • Rok vydání 2004

nakl. BB art, 2004, brožovaná, 181 stran, dobrý stav…

39 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Messadié Gerald - Případ Máří Magdaleny

Messadié Gerald - Případ Máří Magdaleny

  • Brožovaná
  • Počet stran 272
  • Rok vydání 2006

nakl. Garamond, 2006, brožovaná, 272 stran, pěkný stav, mírně zohýbaná čelní strana desek…

39 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Lundwall Sam J. - Čas a Amélie

Lundwall Sam J. - Čas a Amélie

  • Brožovaná
  • Počet stran 204
  • Rok vydání 1997

nakl. Ivo Železný, 1997, 1. vydání, brožovaná, 204 stran, pěkný stav…

39 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Verstraete Larry - Věda v nebezpečí 2.

Verstraete Larry - Věda v nebezpečí 2.

  • Brožovaná
  • Počet stran 152
  • Rok vydání 2005

nakl. Albatros, 2005, 1. vydání, brožovaná, 152 stran, pěkný stav…

39 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Hinton Nigel - Bobří věže 4: Zlý sen

Hinton Nigel - Bobří věže 4: Zlý sen

  • Brožovaná
  • Počet stran 135
  • Rok vydání 2007

nakl. Motto, 2007, 1. vydání, brožovaná, 135 stran, velmi dobrý stav…

39 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Der Kastanienmann - Sveistrup, Søren [DE] (2026, Brožovaná, Goldmann)

Der Kastanienmann - Sveistrup, Søren [DE] (2026, Brožovaná, Goldmann)

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2026
  • Detektivka

Die Rote Reihe ist zurück! Außen: Rot. Innen: Mörderisch. - Jetzt alle Titel entdecken!Die Bestseller-Vorlage zur…

170 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Das Teufelsspiel - Jeffery Deaver [DE] (2021, Měkká, Blanvalet Taschenbuchverl)

Das Teufelsspiel - Jeffery Deaver [DE] (2021, Měkká, Blanvalet Taschenbuchverl)

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2021
Doprava od 79 Kč
Osobní odběr od 49 Kč
170 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Das Schweigen des Fjords - Matre, Agnes Lovise [DE] (2019, Brožovaná, Knaur Taschenbuch)

Das Schweigen des Fjords - Matre, Agnes Lovise [DE] (2019, Brožovaná, Knaur…

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2019
Doprava od 79 Kč
Osobní odběr od 49 Kč
170 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Marlborough Man - Carter, Alan [DE] (2021, Brožovaná, Suhrkamp Verlag AG)

Marlborough Man - Carter, Alan [DE] (2021, Brožovaná, Suhrkamp Verlag AG)

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2021
Doprava od 79 Kč
Osobní odběr od 49 Kč
170 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Schüsse im Schnee - Lehtolainen, Leena [DE] (2018, Brožovaná, Rowohlt TB.)

Schüsse im Schnee - Lehtolainen, Leena [DE] (2018, Brožovaná, Rowohlt TB.)

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2018

Ein anspruchsvoller, hintergründiger Krimi, bei dem einem die Schweißtropfen auf der Stirn gefrieren. WDR…

170 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Die Sterntaler-Verschwörung - Jan Seghers [DE] (2016, Brožovaná, Rowohlt TB.)

Die Sterntaler-Verschwörung - Jan Seghers [DE] (2016, Brožovaná, Rowohlt TB.)

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2016
Doprava od 79 Kč
Osobní odběr od 49 Kč
170 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Niceville - Carsten Stroud [DE] (2013, Brožovaná, DuMont Buchverlag)

Niceville - Carsten Stroud [DE] (2013, Brožovaná, DuMont Buchverlag)

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2013
Doprava od 79 Kč
Osobní odběr od 49 Kč
170 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Partitur des Todes - Jan Seghers [DE] (2009, Brožovaná, Rowohlt TB.)

Partitur des Todes - Jan Seghers [DE] (2009, Brožovaná, Rowohlt TB.)

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2009
Doprava od 79 Kč
Osobní odběr od 49 Kč
170 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Břímě - Agatha Christie Mallowanová

Břímě - Agatha Christie Mallowanová

  • Brožovaná
  • Čeština

Autoři: Agatha Christie Mallowanová. Vydavatel: Neznámé nakladatelství . Použitá kniha. Žánr: Knihy - Světové detektivky.…

123 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Hrobaříci a Hrobaři - Pavla Horáková

Hrobaříci a Hrobaři - Pavla Horáková

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 255
  • Rok vydání 31

Autoři: Pavla Horáková. Vydavatel: Apostrof 31.10.2012 . Použitá kniha. Počet stran: 255. Žánr: Knihy - Detektivní a…

123 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Despota - František Kalenda

Despota - František Kalenda

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 226
  • Rok vydání 4

Autoři: František Kalenda. Vydavatel: Signum 4.3.2011 . Použitá kniha. Počet stran: 226. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery…

123 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Stille blutet - Thriller - Ursula Poznanski

Stille blutet - Thriller - Ursula Poznanski

  • Brožovaná
  • Němčina
  • Rok vydání 2022

Autoři: Ursula Poznanski. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory.…

123 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Milost pro krásnou blondýnu - antologie *

Milost pro krásnou blondýnu - antologie *

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 126
  • Rok vydání 2005

Autoři: antologie *. Vydavatel: Víkend květen 2005 . Použitá kniha. Počet stran: 126. Žánr: Knihy - České a slovenské…

125 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Lesy hrůzovlády - Emily Rodda

Lesy hrůzovlády - Emily Rodda

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 128
  • Rok vydání 2003

Autoři: Emily Rodda. Vydavatel: Fragment prosinec 2003 . Použitá kniha. Počet stran: 128. Žánr: Knihy - Detektivní a…

125 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Tiché dívky - Erik Rickstad

Tiché dívky - Erik Rickstad

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 392
  • Rok vydání 2017

Autoři: Erik Rickstad. Vydavatel: HOST 2017. Použitá kniha. Počet stran: 392. Žánr: Knihy - Světové detektivky.…

125 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Nekroskop Vampýři! - Brian LumleyPokles ceny

Nekroskop Vampýři! - Brian Lumley

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Rok vydání 2024

Autoři: Brian Lumley. Vydavatel: Fobos 2024. Použitá kniha. Počet stran: 0. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory.…

126 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Limb Sue - Dívka, 16: Kolosální trapas

Limb Sue - Dívka, 16: Kolosální trapas

  • Brožovaná
  • Počet stran 222
  • Rok vydání 2012

nakl. BB art, 2012, 1. vydání, brožovaná, 222 stran, pěkný stav…

39 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Sedaris David - Naháč

Sedaris David - Naháč

  • Brožovaná
  • Počet stran 296

nak. Argo, 2013, 1. vydání, brožovaná, 296 stran, výborný stav,…

39 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Stout Rex - Před půlnocí

Stout Rex - Před půlnocí

  • Brožovaná
  • Počet stran 206
  • Rok vydání 1997

nakl. BB art, 1997, brožovaná, 206 stran, pěkný stav…

39 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Green Jane - Druhá sezóna

Green Jane - Druhá sezóna

  • Brožovaná
  • Počet stran 310
  • Rok vydání 2013

nakl. BB art, 2013, brožovaná, 310 stran, pěkný stav…

39 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Patterson Richard N. - Tajemná dáma

Patterson Richard N. - Tajemná dáma

  • Brožovaná
  • Počet stran 415
  • Rok vydání 2002

nakl. BB/art, 2002, první vydání, brožovaná, 415 stran, stav - velmi pěkná…

39 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Konsalik Heinz G. - Jantarová komnata

Konsalik Heinz G. - Jantarová komnata

  • Brožovaná
  • Počet stran 389
  • Rok vydání 2001

nakl. BB art 2001, brožovaná, 389 stran, pěkný stav…

39 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Resnick Mike - Dobrodružství

Resnick Mike - Dobrodružství

  • Brožovaná
  • Počet stran 245
  • Rok vydání 1995

nakl. Polaris, 1995, 1. vydání, brožovaná, 245 stran, velmi dobrý stav…

39 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Hauptmann Gabi - Káju nic nerozhází

Hauptmann Gabi - Káju nic nerozhází

  • Brožovaná
  • Počet stran 126
  • Rok vydání 2008

vydal Pony Club, 2008, 1. vydání, brožovaná, 126 stran, dobrý stav…

39 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Der Wanderer - D'Andrea, Luca [DE] (2021, Měkká, Penguin TB Verlag)

Der Wanderer - D'Andrea, Luca [DE] (2021, Měkká, Penguin TB Verlag)

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2021
Doprava od 79 Kč
Osobní odběr od 49 Kč
170 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
The Living Dead : A masterpiece of zombie horror

The Living Dead : A masterpiece of zombie horror

  • Brožovaná
  • Angličtina
  • Počet stran 772
  • Rok vydání 2021

A work of horror genius from the Godfather of zombie film-making, George A. Romero, and celebrated writer Daniel Kraus . . .…

od 170 Kč

v 5 obchodech

Porovnat ceny
Wundbrand - Börjlind, Cilla [DE] (2020, Brožovaná, btb Taschenbuch)

Wundbrand - Börjlind, Cilla [DE] (2020, Brožovaná, btb Taschenbuch)

  • Brožovaná
Doprava od 79 Kč
Osobní odběr od 49 Kč
170 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Berta und Auguste - Sommer, Heide [DE] (2022, Brožovaná, Medien Online Service Gmbh)

Berta und Auguste - Sommer, Heide [DE] (2022, Brožovaná, Medien Online Service Gmbh)

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2022
Doprava od 79 Kč
Osobní odběr od 49 Kč
170 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Oblíbené výrobky
Časté volby
Podobné kategorie
Trendy na Zboží
Nakupujete
Internet a PC
Tech a AI
Filtry
Filtrování
Smazat všechny filtry

Kategorie